Source
Недобиті гауляйтери ☠️ | На жаль, в місті досі процвітає фракція людей, які мріють не просто пр...
911 Views/Reach
2025-06-12 11:53
Message №686
На жаль, в місті досі процвітає фракція людей, які мріють не просто про проблеми для Чернігова, не просто про відсутність грошей чи можливостей. А про новий наступ на область.Чим гірше для міста - тим краще для їх рейтингу. Чим скоріше прийде рашка, - тим швидше вони повернуться на свої посади. Саме тому відсутня допомога ЗСУ від Атрошенко, Ломаки, Летути (який поклоняється Московському патріархату), Резніка, Коваленка, Шевчука, Білогури, та їх прихлебателів типу Тігранова і Кіселя.Ці люди не витрачають власні кошти на донати. Не долучаються до зборів. Не роблять перепости зборів на своїх сторінках. Жодної копійки ЗСУ - не просто позиція корупціонерів-жлобів. Це стратегія, запропонована їх фсб-кураторами. Адже саме відсутність публічної допомоги ЗСУ та української держави дозволить їм бути владою кремля в Чернігові. Але, дякувати Богу, всі проросійські елементи міста на мушці у СБУ.На фото: спростування брехні, за яку заплатив Атрошенко, та яку поставили по майже всім телеграмам міста.