Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Ramos 90+3 | Реал Мадрид 🇺🇦
Added 14 Jul 2024

Ramos 90+3 | Реал Мадрид 🇺🇦

@ramos903
Number of subscribers: 535
Photos: 3,080
Videos: 253
Links: 902
Description:
Авторський українськомовний блог про Реал Мадрид. Для зв‘язку: @simonchuk42

👥 Number of subscribers

535
Average/Day:: 0
Average/Week:: -1
Average/Month:: -9

👁️ Average views per message

365
Average/Day:: 380
Average/Week:: 246
ERR: 68.22%

📊 Messages per Day

1.9
Last day: 0
Week average: 3.7
Average per day: 1.9

Logo change history

Name change history

Ramos 90+3 | Реал Мадрид 🇺🇦 2025-12-08
Ramos 90+3 | Real Madrid 🇺🇦 2024-07-14

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

🇪🇸 | «Реал Мадрид» спростував чутки щодо особистих перемовин з Майклом Олісе.«У відповідь на повідомлення в різних ЗМІ щодо ймовірного інтересу нашого клубу до гравця мюнхенської «Баварії» Майкла Олісе, футбольний клуб «Реал Мадрид» хоче заявити, що не мав жодних прямих чи непрямих контактів із вищезгаданим гравцем, його представниками чи будь-ким із його оточення.«Реал Мадрид» також хоче наголосити на чудових інституційних відносинах, які він підтримує з мюнхенською «Баварією», з якою його пов'язує давня історія взаємної поваги, співпраці та захоплення, і шкодує про поширення спекуляцій, які не відповідають дійсності.Обидва клуби завжди підтримували відносини, засновані на довірі та взаємній повазі, що, серед іншого, відображається у спільному переконанні, що будь-який потенційний інтерес до гравця, який належить до іншого клубу, має спочатку вирішуватися між самими клубами відповідно до принципів інституційної лояльності, які історично регулювали відносини між мюнхенською «Баварією» та мадридським «Реалом». @elfutboliconews
🫶 Яка користь від благодійних розіграшів? Та насправді дуже велика. Сьогодні я вирішив відкрити додаткову банку, мета якої - зібрати 25 000 гривень до загального збору спільноти Ювентіні.Військові та в тому числі волонтери зі всіх сил намагаються закрити збір, аби придбати автівку для 14-ї радіотехнічної бригади імені Богдана Хмельницького.Сама бригада виконує надважливі завдання з протиповітряної оборони на південному напрямку. Головним організатором цього збору є військовий Кирило, який окрім цього є керівником харківського фан-руху «Ювентуса» - «Juve Squadra».Саме Кирило зі своїми побратимами запропонував для розіграшу наступні призи: 🇫🇷 Домашня форма «Ліона» сезону 2025/26◎ 🇪🇸 Тренувальна форма «Реалу» 2025/26 ◎ 🇩🇪 Тренувальна форма «Баєрн Мюнхен» сезону 2025/26◎ 🇩🇪 Тренувальна майка «Баєрн Мюнхен» сезону 2025/26 ◎ 🇫🇷 Колекційна форма французької збірної з Антуаном Грізманном Умови участі надзвичайно прості, адже надіславши на банку 100 грн Ви автоматично отримуєте один квиток.Ну і без логіки не обійтися, адже більша кількість донатів у розмірі 100 грн автоматично збільшує Ваш шанс на перемогу.Авжеж у коментарях до платежу не забувайте залишити свій номер телефону, аби у випадку перемоги я міг звʼязатися з Вами: 🎯Ціль: 25 000.00 ₴🔗 Посилання на Банкуhttps://send.monobank.ua/jar/AWTSVKHMFn💳 Номер картки Банки4874 1000 3917 0769
Чому нейтральні вболівальники вважають Мессі кращим за Роналду? Так вже вийшло, що Кріштіану в цій головній суперечці футбольного світу підтримують в основному фанати Мадрида, Португалії і МЮ (мабуть, не всі). А ось за Мессі майже весь інший світ. Чому так? Відповідь в тому, в чому і відповідь чому Кріштіану — найкращий футболіст всіх часів:Роналду з самого початку мав купу гейту на свою адресу: сміялись над його сльозами, зневажали за еґо, засуждували за манеру гри і так далі. Але це його не зупиняло: він ставав кращим кожного року. Він своєю працею та наполегливістю побудував неймовірну кар’єру. Виграв купу всього. Став справжньою легендою. І при тому — те, яким він був у 20 років і в 33 — дві різні версії однієї людини. Водночас Мессі всі любили з самого початку: його відразу називали новим Марадоною та генієм. Насолоджувались його талантом і казали, що це просто неземний гравець. Так, звичайно, справа не лише в таланті. Очевидно, що Мессі теж дуже багато працював. Але не так, як Роналду. Він і в 20 і в 33 був тим самим генієм, на думку вболівальників. І в цьому основна різниця: коли нейтральний фанат, або просто пересічна людина, яка цікавиться футболом, — каже, що Мессі найкращий, він має на увазі — бо Мессі неймовірно талановитий, бо це гравець від Бога, такі народжуються раз на століття. І я таким не міг би бути. Ні у футболі, ні в жодній іншій професії та житті. А ось коли кажеш, що Роналду — найкращий у світі, то тут стає очевидно, що він цього досяг виключно своєю роботою та наполегливістю. Тут немає неймовірного таланту або Божого доторку. Тут тільки робота, робота та ще раз робота над собою. Щоденна. Без вихідних і поблажок для себе. А коли ти таке кажеш — це означає, що і ти можеш таким бути. Не тільки у футболі, а у будь-якій сфері життя: якщо будеш наполегливо та дисципліновано працювати — станеш найкращим у тому, що робиш. А це важко. Набагато легше списати все на неймовірний божий талант і розхвалювати генія Мессі, ніж визнати той факт, що ти теж можеш стати легендою, як Кріштіану Роналду, але для цього треба почати працювати над собою. Тому легше обрати Мессі.
🇪🇸 | Вибори в «Мадриді» закінчилися: 65% - 35% на користь Флорентіно Переса.Здивований (ні), що преса подає це мало не як поразку Флорентіно і перемогу Рікельме. Звісно, з такою програмою та кампанією, яку мав Енріке, навіть 10% є забагато. Однак все ж таки:• Медійна підтримка Рікельме була безпрецедентною. Усі найбільші ЗМІ просували його, а Marca, COPE та El Mundo – робили це настільки явно, що це вже здавалося навіть грубістю; Останні два сезони без титулів. Вибори були скликані в найгірший момент для самого Флорентіно, після двох років поразок, чотирьох тренерів за цей час (четвертий зараз прибуде), і на цьому фоні двох поспіль чемпіонств «Барселони»; Вік. 79 років – це вже далеко не молодий бізнесмен у розквіті сил.І навіть так вийти з 65% – дуже непогано, другий результат в історії цього клубу. Хоча Marca та інші будуть переконувати в іншому. Пару місяців тому, якщо порівнювати з «Барселоною», Жоан Лапорта виграв Віктора Фонта приблизно так само по відсотках – в успішний спортивний період та з підтримкою від «великої преси» – і ЗМІ писали про «розгром», тепер з тими ж відсотками це вже не «розгром», а «Рікельме дав бій», «Флорентіно більше не недоторканий» та мало не присмак поразки попри перемогу… На додачу ми дізналися, наскільки сила преси може вплинути на вибори в «Реалі». А тепер Жозе Моурінью – кажуть, сьогодні вже оголосять офіційно.Підсумовуючи, напевно жоден з виборчих процесів в іспанських грандах цього року мені не сподобався. Були цікаві моменти, але загальна картинка так собі.P.S. після цих виборів продовжувати казати, що Флорентіно Перес контролює іспанську пресу – це соромити самого себе.@elfutbolico
Вже очевидно, що Реал Мадрид змінив свою трансферну політику. Можна очікувати, що влітку до команди прийде 5-6 нових гравців. Як показує приклад Дюмфріса, Флорентіно Перес навіть вже готовий платити за 30-річного гравця. Що змінилось? Жозе Моурінью. Зідан, Анчелотті, Алонсо не мали такого впливу на трансфери, який вже має Жозе. І тут є логіка. Бо, наприклад, мені подобалось, що Мадрид не купує купу гравців за один раз, що приходять лише ті хто точно допоможе команді в проблемних позиціях. І їх легше було інтегрувати в команду. Бо це була не просто команда, це була дійсно сім’я. FC Friendship або навіть FC Family. Але, як ми бачимо, сім’я зруйнована. Бійка Феде та Орельєна стала апогеєм всіх конфліктів. Все що будував Карло Анчелотті знищено. І тепер в цьому світі постапокаліпсису можуть з’являтися нові гравці, це вже не сім’я, це початок будівництва нової команди, де кожен буде доводити те, що він найкращий, де кожен буде доводити, що заслуговує на місце в цій команді й саме він є тим, хто в майбутньому стане членом нової сім’ї, яка знову відродиться з попелу. А хто саме займе ці місця буде вирішувати Жозе Моурінью й дуже добре, що він має тут підтримку керівництва. P.S. Єдине, на що я сподіваюсь — трансферна кампанія пройде швидко, бо три місяці читати мільярд інсайдів про кожного гравця на планеті — ту мач)
Арда Ґюлер — про матч проти Баєрна, Моурінью та Шабі Алонсо Турецький півзахисник дав велике інтерв’ю TRT Spor. Ось основне, що він розповів: ◽️«Я дуже поважаю кар’єру та ім’я Жозе Моурінью. Після Євро у нас була невеличка розмова з ним і президентом Фенербахче. Ми поговорили про турнір і побажали один одному успіху. Також ми трохи поспілкувалися, коли грали проти Бенфіки». ◽️«Гра проти Баєрна в Мюнхені — це матч мого життя». ◽️«Є певні речі, на яких я буквально зациклююсь. Коли хтось відбирає в мене м’яч, я дуже сильно на цьому фіксуюсь.У матчі проти Баєрна, де я забив два голи, я програв одне єдиноборство один в один і думав про це ще 2-3 дні. Я постійно передивлявся цей момент і злився на себе. Казав собі: «Я мав виграти те єдиноборство».◽️«Шабі Алонсо написав мені після матчу з Баєрном і сказав, що дуже мною пишається. Я був таким щасливим, коли прочитав це повідомлення».◽️«У мене були чудові стосунки з Шабі Алонсо. Я відчував, що він передав мені ключі, а це саме те, чого я шукав. Тепер він переходить у Челсі, і я сподіваюся, що в нього все складеться добре».◽️«У майбутньому я хочу стати тренером». ◽️«Мій гол зі своєї половини поля? Я не боюся пробувати так бити. Якщо перестаєш пробувати — зазнаєш невдачі. Але в той момент я не планував забити. Хуліан Альварес одного разу в матчі проти нас теж пробував так забити, але я йому сказав: Не бий звідси, це далеко». ◽️«Я дуже щасливий у Реалі. Я граю у неймовірному клубі. Я щодня прокидаюся з величезною мотивацією». ◽️«Я справді намагаюся не зациклюватися на голах і асистах, тому що знаю: чим більше я насолоджуюся грою, тим кращою стає моя гра.Цілком нормально, що люди оцінюють футболістів за голами та асистами. Я теж так роблю, але кожен тренер хоче різних речей від своїх гравців. Саме тому для футболістів так важливо розуміти свої ролі й діяти відповідно до них. Якщо тренер хоче, щоб я грав як «шістка» або «вісімка» я можу думати, що мені не варто надто концентруватися на голах».◽️«Лука Модрич — неймовірний гравець. Я відчуваю себе неймовірно щасливим, що грав разом із ним, говорив із ним про футбол і міг у нього вчитися. Він — один із найуніверсальніших півзахисників нашого покоління»◽️«У нас із Мбаппе дуже схожий погляд на футбол. У нас особлива хімія на полі. Окрім того, що він неймовірний гравець, він ще й дуже хороша людина поза полем».◽️«Карло Анчелотті сказав мені, що я стану одним із найкращих півзахисників майбутнього».◽️«Флорентіно Перес якось сказав мен, що я один з найкращих гравців команди. Це зробило мене дуже щасливим. Я сильно його люблю». Підпишись на канал Ramos 90+3
Цікаво, що буде з трансферною кампанією Мадрида цим літом. Останні багато років є зрозуміла стратегія — клуб підписує вільних агентів (Мбаппе, Трент, Алаба, Рюдіґер), або недорогих молодих (в сучасних реаліях) хороших гравців, які повинні закрити проблемні позиції (Каррерас, Гьойсен, той же Камавінґа). Або можуть багато заплатити — наприклад, коли це топова зірка, яка може давати результат прямо зараз і на роки вперед. Наприклад, Джуд Беллінгем або Орельєн Чуамені. Регулярно перед трансферним вікном медіа починають розповідати, що зараз буде прям революція, що Перес всіх здвивує. Особливо таке було помітно в кінці минулого сезону. Зараз такого ще більше. Воно і зрозуміло, адже два сезони без важливих трофеїв. Але зараз додається ще одне. Багато медіа пишуть про те, що Жозе Моурінью матиме вплив на трансфери. Хтось каже, що він просто скаже, які позиції потребують підсилення, а хтось — що він зможе підписувати конкретних гравців, яких захоче. І це може бути цікаво. Тому що мотивований Жозе вміє знаходити цікавих гравців, які принесуть команді користь. А Жозе зараз точно мотивований, бо отримав шанс всього життя — по-перше, все ж таки виграти ЛЧ з Мадридом, повернути клубу гідність та менталітет переможця й наприкінці кар’єри довести всьому світу, що його дуже рано списали.
⚡️⚡️⚡️ ЕКСКЛЮЗИВ⚡️⚡️⚡️ Дон Серхіо взяв інтерв'ю у колишнього гравця «Реал Мадрида» Хосе Еміліо Амавіски! Амавіска грав за «Мадрид» з 1994-го по 1998 рік — період, за який він виграв дві Ла Ліги, Суперкубок Іспанії, Лігу чемпіонів та Міжконтинентальний кубок. А ще у 1995-му він ставав «Гравцем року» в Іспанії за версіями Don Balón та El País. Що для вас означає ця футболка, ця емблема та цей клуб? Що для вас означає поняття «мадридизм»?Для мене «Реал Мадрид» — це найбільший клуб у світі. Це, скажімо так, глобальний бренд. Це не просто футбольний клуб — це щось, що перевершує спорт. Я думаю, що суть мадридизму — це те, що об’єднує сотні мільйонів людей у світі. Це настільки сильне й велике почуття, що не має значення, чи ти з Іспанії, чи, наприклад, з України, чи із Сенегалу. Куди б ти не поїхав, всюди зустрічаєш це мадридистське почуття.  Як ви опишете хаос, який виник у команді? Кого ви вважаєте винним? Чи було таке можливим у вашу епоху? Те, що сталося цього року з «Реалом», на мою думку, ніколи раніше не траплялося в його історії. Чому? Я вважаю, що була серйозна проблема з лідерством. Тобто не було справжнього лідера ні на полі, ні в роздягальні, ні в керівництві клубу. Тому ми побачили «Мадрид», який протягом усього сезону рухався без чіткого напрямку, а деякі гравці, на жаль, більше дбали про власні інтереси, ніж про командні. А за таких умов дуже важко прогресувати. Це прикро. Думаю, цей сезон варто стерти з пам’яті та з новими силами розпочати наступний.А в мою епоху — ні, тоді таке було б неможливим. Такі гравці, як Маноло Санчіс, Фернандо Єрро чи Рауль Гонсалес, цього б не допустили — у цьому я абсолютно впевнений.  Які шляхи виходу з кризи ви бачите? Чи вірите ви в Жозе Моурінью? Для мене рішенням не є Жозе Моурінью. Я вважаю, що вихід у тому, щоб Флорентіно Перес знайшов тренера з чітко визначеною ігровою системою. Я хочу знову бачити «Реал», який розуміє, у що він хоче грати. Бо цього сезону я так і не побачив чіткого малюнка гри. Іноді команда хотіла контролювати м’яч, іноді — грати на контратаках. Дуже часто єдине, що робив «Реал», — це підлаштовувався під суперника, щоб зрозуміти, що можна зробити у відповідь. Клубу потрібно запросити вже визнаного тренера з чіткими ідеями та дотримуватися їх до кінця. Саме це зараз має «Барселона». У них є бачення гри, якого вони непохитно тримаються. Бувають дні, коли це працює чудово, бувають невдалі матчі, але ти все одно бачиш зрозумілу систему. І я вважаю, що це фундаментально важливо для «Реала».  Чи сподобалася вам Україна та Київ? Чи хотіли б ви ще раз відвідати нашу країну? Що б ви побажали українським уболівальникам «Реал Мадриду»? Чи сподобалися мені Київ та Україна? Ні, не просто сподобалися — я був у захваті. Справді. Я був там кілька разів, і це здається мені чимось неймовірним. Люди ставилися до нас просто чудово, за що я можу лише щиро подякувати. Що я хочу побажати українцям, уболівальникам «Мадрида» та навіть тим, хто не вболіває за нас? Я хочу миру. Хочу, щоб люди були щасливими, щоб насолоджувалися життям і щоб цей кошмар закінчився якомога швидше. Обіймаю всіх українців — і мадридистів, і ні. @madridukr
Одна з найголовніших проблем Мадрида в цьому сезоні — відсутність лідерів. Втрата Крооса та Модрича вдарили не тільки по півзахисту команди, а й по тому, що старі лідери пішли, а ті, хто повинен був стати новими, — забули про це. Дані Карвахаль страждав від травм і думав лише про те, чи зможе він потрапити на Чемпіонат світу. Вінісіус та Вальверде були зайняті тим, що були незадоволені роботою Шабі Алонсо. Просто уявіть, гравці, для яких настав час стати головними, були незадоволені тим, що команда стабільно вигравала, мала 5-очковий запас від Барселони, йшла другою в Лізі чемпіонів. Я багато писав в цьому сезоні про Віні, але і Феде виявився не готовим до лідерства. Що особисто мене здивувало найбільше. У мене немає жодних сумнівів в тому, що він віддає всього себе на полі. Але капітан — це той, хто віддає себе і поза полем. Бійка з Чуамені апогей цього всього. Команда просрала сезон. Просрала топового тренера. Просрала перспективи на нову династію. Команда впала на дно. І підіймати з дна повинен знову прийти Жозе Моурінью. Не сумніваюсь в тому, що в нього знову вийде це зробити. Але вкрай важливо, щоб гравці, які давно в клубі, які повинні стати лідерами команди, стали нарешті ними.
Офіційна заява Федеріко Вальверде: «Учора під час тренування у мене стався інцидент із партнером по команді. Втома від змагань і розчарування призвели до того, що все виглядало перебільшеним. У нормальній роздягальні такі речі можуть траплятися і зазвичай вирішуються всередині команди, не стаючи публічними. «Очевидно, хтось тут поширює чутки, і в сезоні без трофеїв, коли Реал Мадрид завжди перебуває під пильною увагою, усе роздувається до неймовірних масштабів. Сьогодні у нас була ще одна суперечка. Під час неї я випадково вдарився об стіл, через що отримав невеликий поріз на лобі, який потребував стандартного візиту до лікарні. Мій партнер по команді мене не бив, і я його теж не бив. Я відчуваю, що мій гнів через цю ситуацію, розчарування від того, що дехто з нас насилу переживає кінець сезону, віддаючи всі сили, довели мене до суперечки з партнером по команді. Мені шкода. Мені справді шкода, бо ця ситуація ранить мене, цей момент, через який ми проходимо, є болючим. Реал Мадрид — одна з найважливіших речей у моєму житті, і я не можу бути байдужим до цього. Усе це стало результатом накопичення подій, які вилилися в безглузду сварку, зашкодили моєму іміджу та залишили простір для сумнівів і нових чуток. Я не збирався висловлюватися до завершення сезону. Ми вилетіли з Ліги чемпіонів, і я тримав свій гнів та образу в собі. Ми змарнували ще один рік, і я не був у тому стані, щоб щось публікувати в соцмережах, коли єдине, що я мав показати — це моя гра на полі. Саме тому я найбільше засмучений і пригнічений цією ситуацією, яка не дозволить мені зіграти наступний матч через медичне рішення.Я завжди віддавав усього себе до самого кінця, і мене це ранить більше за будь-кого, що зараз я не можу цього робити. Я готовий співпрацювати з клубом і партнерами по команді щодо будь-якого рішення, яке вони вважатимуть необхідним. Дякую».