Source
Підслухано Житомир | pzhytomyr | Доброго дня.Хочу дати свій відгук про Міську Дитячу лікарну на вул. Ше...
8 800 Views/Reach
2024-11-03 13:10
Message №11771
Доброго дня.Хочу дати свій відгук про Міську Дитячу лікарну на вул. ШевченкаЯкщо коротко, то це жах. 1. 4 поверх - музей СССР. Туалетної бумаги немає. сидінь на унітазах також, туалети не закриваються та дуже брудно2. Відношення до дітей - жахливе. Кричики, ніякої поваги та бажання допомогти.3. За майже три роки війни лікарня не зробила нічого в бомбосховищі - це просто підвал в якому навіть мобільний звязок не працює. ( а на днях діти сиділи там 13 годин і деяким було дуже погано). Немає винтиляції навіть, медикаменти в бомбосховищи дають як і кому хочуть. ( моя дитина прочекала 5 годин щоб отримати крапельницю) 4. Хіба в 2024 році за майже три роки війни не можливо було зробити хоча б інтернет в бомбосховищі? Це є дуже важливо бо іноді дитину можливо заспокоїти улюблиним мультиком, а що казати про дітей з особливими потребами?5. Державні медикаменти? Забудьте! Вам прямо кажуть їхати і купляти. Моя думка що пан Галайба Владимир Борисович та керівництво лікарні взагалі не займаються розвитком лікарні. Дуже хочу щоб органи міської ради, які фінансують лікарню, звернули увагу на цей пост та почали приймати якісь серьйозні дії!!! Та провели перевірку керівництва лікарні на відповідність.