Source
Підслухано Житомир | pzhytomyr | Чи не перегинаємо ми палицю з тваринами?В мене сусідка розповіла, що н...
3 000 Views/Reach
2024-10-21 11:06
Message №11595
Чи не перегинаємо ми палицю з тваринами?В мене сусідка розповіла, що на свого кота витрачає близько 100$ на місяць на спеціальні корми ітдОстаннім часом звернула увагу на те, як шалено виріс середній чек на утримання домашніх улюбленців.Раніше в селі коти їли що дадуть і були здорові, а зараз жирні, що для них не природно, і витрачаються на них дурні ресурси, в той час коли мама на дитину отримує лише 860 грн.Чи не задумувались ви, що ваша надмірна любов до своїх улюбленців тільки шкодить їм? Що ви не любите їх, а навпаки змушуєте бути нещасними?Кіт має гуляти вулицею і битися з іншими котами це для нього природно. А не спати вдома жирним і кастрованим.Іноді здається, що варто було б подумати про якісь ліміти на витрати для тварин, аби люди не захоплювалися. А якщо вже так важливо витрачати більше, то, можливо, частина цих коштів могла б піти на допомогу тим, хто цього потребує більше? Це просто думки вголос, але що думаєте ви?Купа військових зборів, купа мам одиначок не мають змоги утримувати дітей.А вони знущаються з тварин за власні кошти. Це лицемірство.Де ти приходиш дивитися в цирк на зневолених тваринок і фінансуєш цей бізнес із думками, що ти любиш тваринокА вони в той час у вас нещасні.