Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Підслухано Житомир | pzhytomyr
Added 14 Jul 2024

Підслухано Житомир | pzhytomyr

@pzhytomyr_zt
Number of subscribers: 12 941
Photos: 2,590
Videos: 426
Links: 257
Description:
Житомир | Історії | Відгуки Весь контент від підписників. Не несемо відповідальність, історії можуть бути неправдиві. Надіслати історію: @pzhytomyr_sms Наш інстаграм: instagram.com/pzhytomyr
Source

Підслухано Житомир | pzhytomyr | Про війну і її наслідки 🚩Всім привіт ✋🏼. Маю проблему. Почну з самого ...

Telegram community logo - Підслухано Житомир | pzhytomyr Підслухано Житомир | pzhytomyr @pzhytomyr_zt
3 200 Views/Reach 2025-03-27 07:38 Message №13338
Про війну і її наслідки 🚩Всім привіт ✋🏼. Маю проблему. Почну з самого початку. Влітку при обстрілі Києва я сильно налякалась. Пізніше, будучи вже дома під Житомиром, збивали шахеда над головою і це внесло надто великий вплив на мене. Як наслідок - я до істерики боюсь вечора. Для мене не існує спокою, як тільки сутінки і 18:00 я знаю, що вже летять ці чорти і починаю просто моніторити всі можливі канали ще задовго до тривоги в нашій області. Спочатку мені було легше від цього, я заспокоювалась коли бачила, що їх курс не сюди. Лягала спати ще до початку тривоги і все ніби ок. Але зараз, я просто боюсь заснути. Мене не заспокоює ті моніторинги, відкласти телефон не можу (максимум це 10 хвилин і починаю знову дивитися, що відбувається). Я просто з собою не можу справитись. Я розумію, що від мене в цій ситуації нічого не залежить, укриття в будинку та поблизу немає. Чисто дві стіни і від цього ще гірше, певно. Пила курсом магній, допомагав до моменту допоки це все не відбувалось над моїм будинком. Тепер жити спокійно не можу. Розумію, що в нас ще все добре, порівняно з іншими областями. Але просто не можу з собою справитися :(Хто подібне відбував? Як справились з цим? Можливо психолог допоможе? Порадьте когось 🫶🏼Дякую за увагу!🤍