Source
Підслухано Житомир | pzhytomyr | Жіночки, любі мої, гарні, розумні. Поясніть дещо хлопцю нерозумному, н...
3 600 Views/Reach
2025-02-03 18:40
Message №12753
Жіночки, любі мої, гарні, розумні. Поясніть дещо хлопцю нерозумному, навіщо приховувати наявність дитини від першого шлюбу/стосунків?За останні півтора роки мав три такі ситуації. Дівчата абсолютно різні, а ситуація однакова. Знайомимось, спілкуємось, багато спілкуємось. Ні слова про наявність дитини, одне побачення, друге. На третьому кіндер-сюрприз. Поясніть, на яку реакцію ви розраховуєте?Якщо чоловік нічого проти дітей не має, то його наявність дитини не злякає. Якщо чоловік не хоче будувати стосунки з дівчиною з дитиною, то що? Ви ж не кинете дитину, щоб йому догодити! Навіщо тоді марнувати свій і його час на це спілкування? Чи ви вірите у ту байку, що покохає мене то й дитину полюбить? Воно можливо так і трапляється, але не за три побачення. Дитина ж не зникне нікуди. Кажіть ОДРАЗУ!! Ваша дитина - не тягар і не якийсь позор, як взагалі можна її приховувати і головне навіщо? Яка ціль? На що ви розраховуєте? P.s. З тими дівчатами у мене не склалось не через дітей. А чисто з того, що я не хотів би починати серйозні стосунки з брехні і недомовок.