Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Tregubov's Purrple Chamber
Added 14 Jul 2024

Tregubov's Purrple Chamber

@purrphyrogenit
Number of subscribers: 16 684
Photos: 356
Videos: 46
Links: 135
Description:
Думки. Виключно особисті. Не завжди тактовні.

👥 Number of subscribers

16 684
Average/Day:: -36
Average/Week:: -368
Average/Month:: -1332

👁️ Average views per message

15 575
Average/Day:: 8,800
Average/Week:: 15,929
ERR: 93.35%

📊 Messages per Day

0.3
Last day: 0
Week average: 0.1
Average per day: 0.3

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 4,400 24-10-29 18:23
Розбудіть нас серед ночі та спитайте, чим зараз займається ДемСокира, без вагань скажемо: «Воює, служить, волонтерить і… знову збирає гроші на ЗСУ». Ага, ніколи такого не було. І от знову 😁Сума збору чимала — 2,3 млн гривень. Натепер зібрано лише 180 тисяч. Допомагаймо! 🗒 Що придбаємо за ці кошти?🔺50 генераторів (різної потужності)🔺20 тепловізорів🔺10 Starlink’ів🔺10 зарядних станційДрузі, ви бачите, яка ситуація на фронті. Бійцям потрібна підтримка, і чим швидше. З важким озброєнням ми навряд допоможемо, та ці потреби цілком можемо закрити.Самотужки не впораємося — нам потрібні ви.🐱 Закиньте пару гривень за себе та того, хто пропустить цей пост. Кожні 50/100/500/1000 гривень важливі й помічні.🏦 Банка — https://send.monobank.ua/jar/9HBS8PKmM2💳 Номер банки — 5375411218134117🏦 Гривня, валюта і крипта — https://bit.ly/2Pvj6y2💳 Карта — 5169335100475223🌐 PayPal — [email protected](Обирайте в «Payment type» опцію «For friends and family»)🪓Підписатися на регулярний донат — https://bit.ly/33x63od❤️‍🔥 Незмінно уклінно дякуємо!
👁 10,600 24-10-26 00:55
Мдєєз…Ну я то не сплю зрозуміло чому(вішу у нічному клубі «Несподіване завдання»), так би я з радістю б блядь спав. А вам хулі та Безугла? 500 каментів, хоча й не без скаму.Корочі, підписники з вас так собі.Ви б так за РГК БЕБ голосували.Нагадую, що ці єблани з БЕБ влаштували голосування на три доби. Повністю з нуль часов до нуль часов туда сюда. У вас все є час.Так що ви можете все одно проголосувати у вечір пʼятниці.Нагадаю вам про кандидатів.12 Аксьонов Михайло Юрійович – ГО «Центр суспільного контролю»15 Котов Тарас Олександрович – ГО «Центр суспільного контролю»17 Чижмарь Василь Юрійович – ГО «Центр суспільного контролю» 22 Білий Михайло Віталійович – ГО «Антикорупційна Сокира»24 Ткаченко Андрій Вячеславович – ГО «Антикорупційна Сокира»30 Шевченко Данило Тарасович – ГО «Українське правниче товариство»35 Химчак Віталій Валентинович – ГО «Антикорупційна Сокира» 38 Хутор Тетяна Миколаївна – ГО «Інститут законодавчих ідей»44 Гайдай Юрій Ігорович – ГО «Центр економічної стратегії»Як проголосувати?1️⃣Заходимо на сайт для голосування: https://competition.esbu.gov.ua/2️⃣Проходимо верифікацію через ID.GOV.UA3️⃣Обираємо зручний спосіб авторизації.4️⃣При використанні Bank ID, обираємо зі списку банк.5️⃣Перевіряємо коректність даних та натискаємо кнопку «Продовжити».6️⃣Обираємо зі списку 9 кандидатів, поставивши позначки навпроти їхніх прізвищ.7️⃣Під списком обраних кандидатів натискаємо кнопку «Віддати голос за обраних кандидатів».8️⃣Готово.Звернуть увагу! Обрати можна лише 9 кандидатів з-поміж 44 у списку.Нагадуємо номери: 12, 15, 17, 22, 24, 30, 35, 38, 44.А про Безуглу я вам напишу завтра. Обіцяв жеж. Свята Мати Марія.
👁 8,500 24-10-24 09:15
😮 Вибори РГК БЕБ стартували!За результатами рейтингового онлайн-голосування з-поміж 44 кандидатів буде обрано 9 членів РГК БЕБ строком на два роки. Голосування триватиме три дні – до 00.00 27 жовтня. Та якщо вам не спиться через тиск на бізнес, корупцію та економічні злочини чи повітряні тривоги, не відкладайте на ранок – ходіть голосувати прямо зараз! Це займе зовсім небагато часу.👤 Ми висунули команду своїх кандидатів:12 Аксьонов Михайло Юрійович – ГО «Центр суспільного контролю»15 Котов Тарас Олександрович – ГО «Центр суспільного контролю»17 Чижмарь Василь Юрійович – ГО «Центр суспільного контролю» 22 Білий Михайло Віталійович – ГО «Антикорупційна Сокира»24 Ткаченко Андрій Вячеславович – ГО «Антикорупційна Сокира»30 Шевченко Данило Тарасович – ГО «Українське правниче товариство»35 Химчак Віталій Валентинович – ГО «Антикорупційна Сокира» 👤 А також підтримуємо ще двох фахових кандидатів від незалежних профільних організацій: 38 Хутор Тетяна Миколаївна – ГО «Інститут законодавчих ідей»44 Гайдай Юрій Ігорович – ГО «Центр економічної стратегії»Підтримайте їх! Для нас важливо, щоб до РГК БЕБ увійшли досвідчені, професійні люди, із сильною експертизою у сфері права, антикорупційної політики, податкового законодавства, захисту прав бізнесу та економічної безпеки, з чіткою проукраїнською позицією. Як проголосувати?Крок 1: Заходимо на сайт для голосування: https://competition.esbu.gov.ua/Крок 2: Проходимо верифікацію через ID GOV UAКрок 3: Обираємо зручний спосіб авторизації.Крок 4: При використанні Bank ID, обираємо зі списку банк.Крок 5: Перевіряємо коректність даних та натискаємо кнопку «Продовжити».Крок 6: Обираємо зі списку 9 кандидатів, поставивши позначки навпроти їхніх прізвищ. ‼️Нагадуємо номери кандидатів, яких просимо підтримати: 12, 15, 17, 22, 24, 30, 35, 38, 44.Крок 7: Під списком обраних кандидатів натискаємо кнопку «Віддати голос за обраних кандидатів».Крок 8: Готово! Голосуйте! Робіть репости, закликайте проголосувати друзів, колег та родину. Ставте «+» в коментарях, якщо ви вже проголосували.Дякуємо за вашу підтримку!🪓Демократична Сокира🪓
👁 14,200 24-10-08 08:26
"Як люди ведуться на усіх цих шахраїв та шахрайок? Певно, дуже тупі. От я б ніколи..."Людоньки, є така штука - стан стресу. А також стан дистресу (це коли стрес триває довго, і не виходить до нього призвичаїтися).Ці стани характерні тим, що людина в принципі втрачає раціональність мислення. Навіть якщо до цього була холодна та виважена, як Спок зі Стар Треку. Це нормально, так голови влаштовані.Людина, що перебуває в безпорадності внаслідок стресу, стає довірливою та схильною до магічного мислення.Тому для того, щоб людину обвести довкола пальця, її спочатку вводять в стан стресу. А вже в ньому її розумність та прохаваність просто збоїть.Тому люди, які чудово знають про розводку "мамо, скинь гроші, я потрапив в ДТП", таки скидують гроші. І потім не розуміють, що це було. І потім ще згадують, що "але ж голос був такий же, як в моєї дитини". Насправді ні, просто увага та пам'ять в стані стресу теж чудять.Тому вуличні розводіли хапають за руки чи оточують групою. Швидкий та несподіваний тілесний контакт чи купа людей довкола тебе вже змушує напружуватись і трішки втрачати адекватність.Тому ви зараз такі розумні. Але не факт, що ви самі знаєте, як себе поведете, якщо вас переконають, що життю рідної людини загрожує небезпека. Бо як ми поведемо себе у стресі, видно тільки зсередини стресу.Отож не вважайте, що це тільки дурних вражає, а вас не вразить. Якраз ця думка багатьох і губить.
👁 6,500 24-08-15 12:14
Дуже дивно, що це взагалі потрібно описувати, але добре.Про Курську операцію.Нагадаю, що війна ведеться не за села на Донеччині. І не за села на Курщині. Це тактичний рівень, а є стратегічний.Російська стратегія ще два тижні тому спиралася на просту схему:1. Захопити якнайбільше.2. Створити в українців та в Заходу враження, що українці не здатні чинити опір.3. "Милостиво погодитися" на запропонований через Китай "мирний план" зафіксувати перемир'я по лінії розмежування. Вдвічі легше, якщо до влади в ключових західних країнах прийдуть більш лояльні.4. Досягти зняття санкцій та відновити армію.5. Продовжити з новими силами.Так от, з входом українських військ на Курщину цей глобальний план пішов по... похилій площині.Було доведено, що:1. Росія вразлива. Її розмови про "червоні лінії", за якими піде ядерний удар - блеф. Отримавши по морді, Кремль впадає в прострацію і робить вигляд, що нічого не сталося.2. Росія не здатна захищати власну територію. Вона вкинула все, що є, у повільний наступ на Донбасі та невдалий на Харківщині.3. Україна здатна чинити ефективний опір.4. Жодних перемовин про "фіксацію по статус-кво" вже не може бути, бо по статус-кво вже має змінитися не тільки український, а й російський кордон.Це я вже не кажу, наприклад, про захоплення кадирівців - чи не єдиний спосіб повернути азовців.Цей наступ накрив мідним тазом основний план росіян на цю кампанію. Ну я не знаю, що може бути більше.
👁 5,900 24-08-07 13:12
На фото — Starlink від військових після влучання ворожого FPV-дрона.Ці хлопці тримали позиції на одному з найгарячіших напрямків — Курахівському. Піхота, підрозділ FPV. Тепер вже цих позицій не існує — спочатку їх захопили вороги, а потім — знищили наші захисники, разом з окупантами. Самі ж бійці розрахунку, після поранень та контузій, зараз на лікуванні та відновленні. Добре, що живі.Бійці використовували Starlink для зв’язку, трансляцій, координації та інших задач. Наприклад, щоб показувати світу відео, де вони «розбирають» техніку й особовий склад противника. А ще для того, щоб мати можливість зв’язатися із рідними чи написати волонтерами: «Ми помстилися за вашого друга».На позиціях цей Starlink пропрацював трохи більше місяця. І таких, як цей термінал, на нулі безліч. Вони виходять з ладу через ворожі обстріли та дрони, КАБи розбивають їх разом з позиціями.Військовим на фронті дуже потрібен якісний та стабільний зв’язок, щоб працювати, захищати та відвойовувати. Зараз ми збираємо 1 млн гривень на 50 таких модемів Starlink для бійців. І нам потрібна ваша допомога.50/100/500 або 1000 гривень — будь-який внесок помічний і за кожен ми будемо вдячні.Донатьте, щоб наші завжди були зі зв’язком і на зв’язку:🏦 Банка — https://send.monobank.ua/jar/9HBS8PKmM2🏦 Номер банки — 5375411206318060🏦 Гривня, валюта і крипта — https://bit.ly/2Pvj6y2💳 Карта — 5169335100475223🌐 PayPal — [email protected](Обирайте в «Payment type» опцію «For friends and family»)
👁 9,500 24-07-26 06:20
Не знаю, хто там в штабі Камали Гарріс дав відмашку валити команду Трампа її ж методами, але дуже смішно за цим спостерігати.І я не про те, що Гарріс HQ зараз пиляє жарти про старого діда Трампа з деменцією. А про чудову атаку на його кандидата у віце-президенти.Того самого гандона ДжейДі Венса, який блокував допомогу для нашої країни та розповідав що ми маємо поступитись суверенітетом росії. Він там і у внутрішній політиці купу хуйні наговорив, але те нас менше цікавить.Так от, кілька днів тому хтось запустив в твіттері жарт про те, що в своїх християнських мемуарах ДжейДі описував сцену свого сексуального контакту з диваном через латексну рукавичку. Жарт був правдоподібний, зі вказанням сторінок в книзі Венса та прямою цитатою звідти.Звісно, цитата та історія повністю видумані. Але штаб Камали прекрасно підхопив цю історію і вже другу добу як на конвеєрі випускає меми про те шо трампівський віце-президент – диванойоб.І вже похуй що він нічого такого не казав, похуй, що це просто тупа та абсурдна історія – меми несуться, республіканські ЗМІ слідом за демократичними вимушені писати статті-спростування в стилі "Ні, ДжейДі Венс не їбав диван", а сам високодуховний кандидат на посаду ВП банить в твіттері користувачів за будь-які картинки чи відео з диванами.І навіть форчанівські тролі, які по фану саппортили трампа, бо в нього pepe frog та кумедна кампанія з лулзами, визнають, що це прямо дуже красиво розіграно.Чого-чого, а життя в передвиборчі перегони команда Камали точно додала. Подивимось, як Трамп впорається з грою за його ж правилами.Як добре написали в Vox, чим би вибори не закінчились, а ДжейДі Венс вже точно запам'ятається в історії як "ЛЮДИНА, ЯКА не ЇБАЛА ДИВАН".
👁 21,900 24-07-25 11:54
Дізнався про нове вбивство копом жінки в Америці. Ситуація: Ілінойс, молода жінка чує щось в себе в саду та викликає копів, бо боїться, що там якісь злодії.Копи приїжджають, обстежують двір та будинок, нікого не знаходять. Заходять в дім на кухню, кажуть - ну, ви дайте документи, ми оформимо виклик і все. Вона шукає документи, і один з копів каже - вимкніть, будь ласка, газ під кастрюлею на плиті, не треба вогню, поки ми тут (типу правила безпеки).Жінка йде, виключає газ та намагається вилити воду в раковину. Поліцейській робить крок назад. Далі діалог, до останньої фрази дружньо-жартівливий:- А чого ви задкуєте?- Не хочу, щоб ви на мене окропом плеснули.- I rebuke you in a name of Jesus.- А?- I rebuke you in a name of Jesus.- Ти, краще, бля, не намагайся, бля, бо пристрелю нахуй, бля! (витягає пістолета)- Вибачте!Тут жінка відкидає кастрюлю та ховається за шкафом, а він стріляє в неї. Потрапляє в голову, насмерть, кричить напарнику "Ну я не хотів отримати окропом в обличчя!". Шухер (додамо, що жінка чорношкіра, а він прям дуже білий), національний скандал, дійшло аж до Білого дому.А тут тупе непорозуміння, судячи з усього. Фраза "I rebuke you in a name of Jesus" (дослівно "Відторгаю тебе в ім'я Ісуса") у виконанні американських п'ятидесятників може використовуватися в діапазону від "Ізиді!" до простого "Та Бог з вами!". Себто, на фразу полісмена "Я не хочу, щоб ви мене окропом облили", жінка відповіла "Боже збав!".Коп, в свою чергу, тупо не розуміє фразеологізму, і вважає, що його зараз вбивати будуть методом екзорцизму окропом в пику. І реагує, як будь-який бик в ситуації непорозуміння - агресією.Це приблизно як в анекдоті "- Славімо його! - Хрен они меня словят!", тільки в реальному житті. Фантастична за ідіотизмом ситуація, що може мати далекі наслідки.
👁 12,700 24-07-21 07:33
"Мирний план Джонсона" мені нагадує Мінські домовленості - все залежить від того, в якому порядку почати виконувати.;-) АПД. Оскільки на ФБ не зрозуміли та почали стандартний срач, уточню там і тут.Принциповою структурною особливістю Мінських угод було те, що результат їхнього виконання повністю залежав від порядку застосування окремих пунктів. Простіше кажучи - від того, чи спершу виконувати пункт про вибори на окупованих територіях (як наполягала Росія), чи спершу виконувати пункт про поновлення контролю над кордоном (як наполягала Україна). Саме тому вони не виконувалися і фактично були заморозкою.План, запропонований Джонсоном, має рівно ту ж саму особливість. Припустимо, його прийняли за основу і почали виконувати з озброєння України до зубів та її та євроатлантичної інтеграції. Тоді до визнання окупованих територій вже, скоріш за все, не дійде, бо озброєна та євроінтегрована Україна матиме змогу сказати "ідіть нахір, будь ласочка, ми тут подумали, що нам цінніше принцип територіальної цілісності. А що, ви нас інакше з НАТО знов виженете".Але припустимо інший порядок - виконання починається з поступок України. Тоді вже не дійде до євроатлантичної інтеграції, бо десь в процесі умовний Орбан скаже "категорично ні, Угорщина проти вступу України в НАТО та ЄС, поки кожному мешканцю Берегового не буде гарантовано місце в Верховній Раді та морозиво", а Трамп скаже "ну ні, то ні".Саме це і мається на увазі, коли говориться про структурну подібність плану Джонсона та Мінських домовленостей. Вибачте за багато буков.
👁 15,400 24-07-18 10:09
Петиція про встановлення в Києві пам’ятника Рейгану набрала майже половину голосів. Розпишу-но про це докладніше.Проект встановлення Рональду Джоновичу пам’ятника в Києві існує ще року так з 2018-го. Більш того, навіть гроші під це вже давно є - від Фонду Рейгана та благодійників. Проблема лише в дозволі міської влади, для чого і петиція.Чому Рейган?Є декілька історичних причин.Перша, маловідома: ще коли він був губернатором Каліфорнії, Рейган пішов на дивний для американців крок: проголосив День незалежності України, і закликав американців до солідарності з українським народом, чия земля була незаконно окупована радянщиною.Друга: Рейган став першим серед багатьох американських президентів, який перестав загравати із СРСР, сформулювавши та закріпивши термін “Імперія зла”. Він був єдиним, хто зустрічався з українськими дисидентами - зокрема, Михайлом Горинем. На відміну від свого наступника, Буша-старшого, Рейган був послідовний у підтримці визволення поневолених Москвою народів.Третє: Рейган - людина, яка в світі є символом боротьби із комунізмом та російським імперіалізмом. Саме тому пам’ятники йому є не тільки в Америці, а й в Варшаві, і в Тбілісі. Серед американців він має посмертну повагу і в республіканців, і в демократів.Тому, я глибоко переконаний, увіковічення його пам’ятником нам не лише не зашкодить, а й піде на користь. А от ворогу дещо підпалить.https://petition.kyivcity.gov.ua/petition/?pid=13055