Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ПТСР && Айті
Added 14 Jul 2024

ПТСР && Айті

@ptsrAndIt
Number of subscribers: 1 352
Photos: 615
Videos: 122
Links: 801
Description:
🛡 Infosec Specialist у Superhumans Center. ⚔️ Ветеран ЗСУ з інвалідністю внаслідок війни. 💻 Пройшов шлях від Frontend до CyberSec. 🎙 Розповідаю про соціалізацію ветеранів та цифрову гігієну Для зв'язку: https://t.me/AntonBrit

👥 Number of subscribers

1 352
Average/Day:: +19
Average/Week:: +18
Average/Month:: +4

👁️ Average views per message

450
Average/Day:: 389
Average/Week:: 359
ERR: 33.28%

📊 Messages per Day

0.5
Last day: 0
Week average: 0.3
Average per day: 0.5

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 776 25-08-19 08:41
Азов - сила!Тиждень тому український інфопростір гудів про те, що фронт сиплеться. Адже на Покровському напрямку стався «прорив» фронту. Так, ситуація була небезпечною, але сталося одне «але». На Покровський напрямок перевели армійський корпус «Азов».І все, прорив закінчився. Адже професійність командування та бійців АК «Азов» показана не тільки в рекламних інтеграціях, а й доведена вкотре на полі бою! Ба більше, відбили ще й ті позиції, які були за ними довгий час. 🫡Так, до чого я. Хочу нагадати, що для підтримки «Азову» є не просто донати, а й підписка під назвою «Азов СТРУМ». Там підписки різного рівня і є різноманітні винагороди, залежачи від плану підписки. Ви можете взагалі обрати посильну для вас суму - 50 чи 100 гривень. Для вас це небагато, а для підрозділу вже підтримка.До речі, щомісяця приходить звіт, куди були витрачені отримані кошти, що також дуже круто!А ще я хочу стати амбасадором «СТРУМУ», та щоб ним стати, треба мати від 10 000 підписників у якійсь соцмережі, а в мене поки стількох немає. 😢Тому прошу підписатися, щоб допомогти «Азову» через моє реферальне посилання. Мені від цього профіту немає ніякого, але, можливо, це допоможе швидше стати амбасадором. 😅Посилання на підписку «Азов СТРУМ»: https://strum.azov.one/?ref=b2f8d7e8-a02e-4bfe-8bb7-8ed413adc974Всім спокійного дня!З вірою в ЗСУ та Перемогу! Слава Україні! 🇺🇦Підписка || Linkedin || YouTube
👁 510 25-08-08 06:19
​​Світ змінився.Після вторгнення світ змінився. Ти теж маєш.24 лютого 2022 року - це не просто дата.Світ, яким ми його знали, закінчився. "Як раніше" вже не буде. Ніколи.Стало зрозуміло: мир - це не норма, а привілей.Справедливість не гарантія, а те, що виборюється ціною.Свобода не подарунок, а кров’ю оплачений рахунок.Тепер світ живе за новими правилами. І ці правила жорсткі.Саме тому, навіть після завершення війни, вже не буде тієї України, яку ми пам’ятали. Адже війна все одно продовжиться згодом. І тому така ставка йде, на оборонні та атакуючі технології.Нам потрібно ставати сильнішими.Ми маємо бути для наших дітей прикладом таким, як наші Захисники. Прикладом мужності та сили.Для слабкості більше немає місця.Ліво-ліберальні цінності, що роблять людей м’якотілими не виживуть у новій реальності.Більшість українців це вже зрозуміли. Особливо військові, ветерани та їхні родини.А ось жителі західного світу, поки живуть ілюзіями і цінностями, що роблять їх слабкими.Вибір простий. Але він за тобою.З вірою в ЗСУ та Перемогу! Слава Україні! 🇺🇦Підписка || Linkedin || YouTube
👁 324 25-08-05 09:15
​​ШІ пише небезпечний код!🤯Таке дослідження провела Veracode - це платформа для аналізу безпеки застосунків. Було протестовано понад 100 LLM-моделей, щоб дізнатися, наскільки безпечним є код, який вони генерують.Результати не дуже:🔻 45% згенерованого коду провалили базові тести безпеки й містили вразливості з OWASP Top 10.🔻 Найгірші справи з Java - 72% коду з помилками безпеки.🔻 Python - 38%, JavaScript - 43%, C# - 45%.🔻 Найчастіша проблема - XSS (CWE-80). У 86% випадків ШІ не впорався з нею.Що це означає для розробників і компаній?🤔👉 ШІ вже зараз використовується у коді, навіть якщо ви цього не знаєте: у бібліотеках, у low-code рішеннях, у коді підрядників.👉 Якщо не перевіряти цей код, ви наражаєте себе на ризик витоку даних, репутаційних втрат і юридичних проблем.Швидкість без безпеки - це компроміс, який у 2025 році вже є неприпустимим, адже тим самим ШІ автоматизуються й атаки на ваш бізнес.Звісно, багато розробників почали з цього насміхатися.🤦‍♂️Але є один нюанс, шановні: якби ви самі завжди писали код із дотриманням так званих "best security practices", то у тих же пентестерів ніколи не було б роботи.🤷‍♂️Ну і, скажімо прямо, ШІ пише код, ґрунтуючись на вашому промпті. Тобто ті розробники чи "вайб-кодери", які створюють застосунки за допомогою ШІ, часто самі не розуміють, що пишуть вразливий код навіть без участі ШІ.🤷‍♂️Тому послуги пентестерів будуть на вагу золота, адже поки що ані ШІ, ані автоматизовані платформи не можуть замінити живу людину.🫡Усім продуктивного дня!🫡З вірою в ЗСУ та Перемогу! Слава Україні! 🇺🇦Підписка || Linkedin || YouTube
👁 333 25-07-29 08:14
​​Команда, в якій хочеться рости🚀Щось мені захотілося написати свої думки про мою теперішню команду, з якою я працюю, а саме пентестерську.Коли я працював у SOC, то думав, що наші пентестери нічого не роблять і тільки те й роблять, що ходять на каву. 😅Але виявилося, що все зовсім не так. 🤷‍♂️У нашому відділі дуже багато роботи та проєктів, і ми зараз розширюємося по людях. А багато проєктів означає тільки одне — професійність. І це дійсно так.Мені зараз дуже імпонує працювати в цій команді, адже ставлення до новачків не просто «здохни або помри», а є чітка система менторства та кураторства на проєктах.Тобі постійно допомагають, підказують і пояснюють, у якому напрямку рухатись у різних задачах. Є зворотний зв'язок, що також допомагає покращити процеси в команді.А загалом рівень професійності у «старших» колег просто дуже високий, і вони надають максимально результативні послуги тестування на вразливості для вашого бізнесу!!😎Я щиро радий, що вирішив перейти до тепер уже моєї команди пентестерів, і жодного разу про це не пошкодував. Адже саме тут я можу швидко вирости як професіонал!Всім гарного та продуктивного дня!З вірою в ЗСУ та Перемогу! Слава Україні! 🇺🇦Підписка || Linkedin || YouTube
👁 277 25-07-23 08:45
​​Перша річниця роботи в КБ!Оце пишу зараз і сам повірити не можу, що працюю вже цілий рік! За цей час я досяг дуже багато, сам від себе не очікував таких звершень.А тепер більш детально:👉 Влаштувався на роботу з першої спроби. Дякую рекрутеру Інні за те, що повірила в мене і дала шанс;👉 Ще під час випробувального терміну на позиції SOC L1 перейшов на другу лінію і почав працювати як аналітик із загроз безпеки;👉 На випробувальному терміні отримав сертифікацію CompTIA Security+;👉 Навіть зі своїм станом здоров'я працював нарівні з молодшими колегами;👉 Працював без критичних помилок зі свого боку і закривав усі таски у визначений термін;👉 Проходив додаткове навчання, щоб здобути більше знань, та отримував відповідні безкоштовні сертифікації;👉 Передавав досвід, набутий у SOC, своїй колезі — зараз вона працює вже на другій лінії.🫡 Сподіваюся, вона не скаже нічого поганого про мене😅;👉 Через 8 місяців роботи в SOC перейшов у відділ пентесту! Хочу подякувати своєму теперішньому керівнику за те, що надав мені такий шанс;👉 Отримав сертифікацію eJPT;👉 Почав активно вести блог, пишу статті на DOU на різні тематики;👉 Запустив свій YouTube-канал, але зараз він на паузі, адже не вистачає часу, щоб якісно його вести😓;👉 Допомагав порадами людям розпочати свій шлях у КБ;👉 Почав працювати над своїм першим проєктом у напрямі пентесту;👉 Продовжую розвиватися у сфері КБ!Написав я, звісно, багато, та, можливо, і не все, але най буде.😅Ну, коротше, був максимально продуктивний рік, тепер треба підтримувати такий самий темп!Є тільки одна ціль, яку я не виконав, і, напевно, вона найважливіша для мене. Я поставив її собі, коли померла найдорожча мені людина, а я за день до її смерті не зміг набрати, бо не було грошей на телефоні.І тоді я поставив собі за мету заробляти стільки, щоб ніколи не думати про такі речі. Хоч мій фінансовий стан і покращився, але поки не на тому рівні, якого я прагну. Та все ще попереду!Ну і, звичайно, хочу подякувати компанії "IT Specialist", що взяли мене без досвіду і дали шанс довести, що я не просто людина з інвалідністю, а гідний професіонал! Сподіваюся, нікого не розчарував!Дякую всім, хто був поруч. І особливо тим, хто не вірив. Рік за плечима. Попереду ще більше. І я готовий.🫡З вірою в ЗСУ та Перемогу! Слава Україні! 🇺🇦Підписка || Linkedin || YouTube
👁 332 25-07-22 09:46
​​Армія не дає мені розвиватисьДовго думав над заголовком, який можна написати до цього допису, і вирішив залишити такий.Коротше, вчора я зрозумів, що заважає мені нормально працювати не тільки зараз у відділі пентесту, а й раніше. Наприклад, коли працював у SEO, мені також було важко.І вся проблема у моєму баченні проблеми та способах її розв'язання. Усе це пішло зі служби, точніше, від посад, які я там обіймав. А обіймав я в основному керівні, і тоді привчив себе бачити проблему комплексно: тобто зрозуміти її всю і те, як її вирішити. Після того вже давати готове рішення своїм підлеглим.І ось тепер таке бачення мене підводить, адже я думаю одразу якось широко, а не вузько. І це мене підставляє зараз. Адже я замість того, щоб підходити до вирішення проблеми з різних боків, одразу поринаю в неї з головою.😓Та через те, що в мене поки не вистачає технічних знань, я в ній скоріше захлинусь, ніж вирішу її.І ось зараз це найголовніший стопор мого розвитку. Мій керівник порекомендував розбивати задачі на підзадачі, і, типу, так буде набагато легше. На мою думку, це правильно. Шкода тільки, що я цієї проблеми раніше не зрозумів.Виходить, щоб рухатись далі, треба навчитися мислити не як керівник, а як солдат: крок за кроком, без глобального плану, але з чітким наступним кроком.І це складніше, ніж звучить.Ніколи не думав, що керівний досвід стане тим, що буде мене гальмувати, а не навпаки.Всім спокійного та продуктивного дня!🫡З вірою в ЗСУ та Перемогу! Слава Україні! 🇺🇦Підписка || Linkedin || YouTube
👁 306 25-07-21 07:24
​​Пекельні вихідніОх і погода… Всі вихідні почувався дуже погано. У суботу взагалі не міг встати, весь день боліла голова, й нічого не допомагало. А в неділю постійно відчував слабкість.Але був і гарний момент. У неділю зустрівся з однією досвідченою людиною зі сфери КБ. Поспілкувались про багато цікавого: про ситуацію з кібербезпекою в Україні, про різні компанії та загалом про розвиток.Зловив один інсайт, де можна заробити додаткові гроші. Для цього потрібно більш детально вивчити вебпентест.Також він підтвердив мої думки про напрямок, у якому варто далі розвиватись Cloud та AI Security.А ще порекомендував пройти тест за моделлю DISC (Dominance, Influence, Steadiness, Compliance). Вийшли такі результати: D:7, I:3, S:-10, C:0. Проходив ще подібні тести на інших сайтах — там лише показник C був трішки вищий.Попросив у чата розписати, що воно означає, і ось його відповідь:🔹 Хто я:Рішучий і цілеспрямований фахівець, який швидко ухвалює рішення, не боїться викликів і нестандартних підходів. Маю високу адаптивність, не залежу від думки більшості й не боюся брати на себе відповідальність.🔹 Як працюю:Я не потребую жорсткої структури або чіткого плану, швидко орієнтуюсь у змінних умовах і вмію діяти самостійно. Уникаю рутини, довгої бюрократії й зайвої балаканини — для мене головне результат.🔹 Що мене драйвить:Свобода дій, складні завдання, чіткі цілі, мінімум обмежень і максимум ефективності.🔹 Чого краще уникати:Надмірного контролю, одноманітних процесів, “паперової” роботи та довгих нарад без сенсу.Ну, в принципі, все сходиться. Загалом цікава модель вона може реально допомогти краще зрозуміти себе й куди рухатись далі. 🫡Всім спокійного та продуктивного тижня!З вірою в ЗСУ та Перемогу! Слава Україні! 🇺🇦Підписка || Linkedin || YouTube
👁 382 25-07-18 12:30
​​Як мене задовбали ці діячі! От звідки вони повилазили? І цей дурень вирішує долю країни. 🤷‍♂️Я тут коментувати навіть нічого не хочу. Вставлю просто коментар мого побратима, який точно висвітлює нерозумність висловлювання цього, прости Господи, нардепа:"Нардеп розказує що пільги це совок і внизу пише про такі самі пільги але під назвою "програми" і забрати хоче ті пільги якими реально користуватись щодня тут і зараз кожному ветерану в будь-якому куточку України без єбаних черг безкінечних, якихось хитровиєбаних підходів і тому подібного.Згадати можу яке наєбалово з землею: ветеранів які отримали землю по закону - дуже малоБільшість ділків крутили бабло і єдиний варіант отримати землю було занести бабла чи влазити в схємку і ніхто ніхуя з цим не робив.Єдине що всі ці роки працювало - проїзд,пільга на комуналку, і безкоштовне лікування (і то не завжди і не всюди). Про працю і тд: єдине чим я особисто скористався було не державне а волонтерська допомога від людей які зробили організацію і отримували гранти від інших держав на ці проекти. Де держава була? В пизді з усім її апаратом.Держава мені пропонувала з біржі праці піти не по спеціальності на завод або навчатись в технікум щоб знайти роботу (хоча мав вишку але вакансій не було)"З вірою в ЗСУ та Перемогу! Слава Україні! 🇺🇦Підписка || Linkedin || YouTube
👁 476 25-07-11 06:00
​​Робота для ветеранів!Зі мною зв'язалися деякі люди, що займаються працевлаштуванням ветеранів, і попросили допомогти в пошуку кандидатів серед побратимів. Звісно, я не проти допомогти комусь знайти нормальну та перспективну роботу. Тому ділюся з вами переліком вакансій!Шукають ветеранів на такі позиції:👉Менеджер з операційної взаємодії (Київ);👉Методист (Київ);👉Операційний менеджер (координація тестувань та розвитку програми);👉Інструктор БПЛА (Київ);👉Інструктор БПЛА (Львів);👉Інженер БПЛА (Львів);👉Фахівець з кодифікації новітніх зразків озброєння.Усі ці компанії з Miltech-сфери. Їхніх назв я не розкриваю, оскільки вони під NDA.Більшість з них є на Workua, тому розписувати обов'язки і бенефіти не буду, бо тоді тут буде багато букв.😅 Всю детальну інформацію ви дізнаєтеся на співбесіді або в рекрутера. Тому, якщо ви шукаєте роботу в перспективній сфері й хочете бути корисними нашій країні, ці вакансії — саме для ВАС!Буду вдячний за поширення цього допису серед побратимів, щоб більше людей його побачило!🤝Тепер я також виходжу на новий рівень: не тільки морально підтримую побратимів, а й можу реально допомогти змінити їхнє життя на краще!🫡Всім спокійного та продуктивного дня!З вірою в ЗСУ та Перемогу! Слава Україні! 🇺🇦Підписка || Linkedin || YouTube
👁 328 25-07-08 12:29
​​Можливості для ветеранів!Я ще вчора побачив цей допис на LinkedIn, але був втомлений і щось проґавив. Та сьогодні мені нагадали за цю можливість, дякую. 😊А тепер до діла!AllTogether.jobs запускає безплатну послугу кар’єрного консультування для ветеранів та ветеранок.Консультації проводять фахівці, які мають досвід військової служби та розуміють виклики професійної адаптації.Ви отримаєте до трьох індивідуальних сесій, під час яких зможете:👉оновити резюме, мотиваційний лист і LinkedIn;👉підготуватися до співбесіди;👉побудувати стратегію пошуку роботи або обрати новий напрям;👉отримати підтримку в період змін.Консультант залишатиметься з вами на зв’язку між зустрічами.Запис простий: заповніть форму, і з вами зв’яжуться протягом 3 робочих днів: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScrC1zZYW_AsehX93gvpi0ki3qFAoGANt1SATufHOMWw7s_ag/viewformДо речі, саме кар'єрна консультація змінила моє життя, і я знайшов свій професійний шлях — це кібербезпека. Тому не зволікайте і скористайтеся такою можливістю! 🫡І якщо хтось досі не розуміє: якщо ви шукаєте роботу в айтішці, то LinkedIn, можна сказати, це мастхев. Та й не тільки в айтішці вже. 🫡Ну і хотів ще щиро подякувати колективу AllTogether.jobs за таку можливість для побратимів!З вірою в ЗСУ та Перемогу! Слава Україні! 🇺🇦Підписка || Linkedin || YouTube