Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ПТСР && Айті
Added 14 Jul 2024

ПТСР && Айті

@ptsrAndIt
Number of subscribers: 1 333
Photos: 615
Videos: 122
Links: 800
Description:
🛡 Infosec Specialist у Superhumans Center. ⚔️ Ветеран ЗСУ з інвалідністю внаслідок війни. 💻 Пройшов шлях від Frontend до CyberSec. 🎙 Розповідаю про соціалізацію ветеранів та цифрову гігієну Для зв'язку: https://t.me/AntonBrit
Source

ПТСР && Айті | ​​Звіт з конференції SOC DAY UKRAINE! 🫡Скажу одразу, — мені дуже сподо...

Telegram community logo - ПТСР && Айті ПТСР && Айті @ptsrAndIt
382 Views/Reach 2024-10-10 15:22 Message №558
​​Звіт з конференції SOC DAY UKRAINE! 🫡Скажу одразу, — мені дуже сподобалося! Тому, хто не любить довгі тексти, ставте лайк до допису і можете йти далі. 😅А тепер детальніше:Мій ранок почався неочікувано. Сьогодні я мав прокинутися пізніше, ніж звичайно, о 6-й ранку. Але такий мув не оцінив мій кіт, який дуже радий, що я встаю рано. Тому він підійшов впритул до мене і на вухо о 5:08 почав муркотіти, щоб я прокинувся. 😅Мабуть, занадто детально. Але тепер точно про конференцію.Отже, загалом ця конференція для серйозних дядьків і тьоть-начальників, адже на ній розповідали про новітні рішення для SOC. Рішення про впровадження яких саме вони приймають. Неочікувано, правда? 😅Але навіть для звичайного работяги, яким є я, було дуже цікаво. Адже, про всі ці рішення було цікаво слухати, бо про них детально розповідали.Якщо коротко, то тренд не змінився — автоматизація та впровадження ШІ. 🤷Виступи проводили різні компанії: Crowdstrike, Labyrinth, Bakotech та інші.Найбільше сподобалися виступи представників CERT-UA, OKKO, Labyrinth, NOVA Didgital та моєї компанії ITSpecialist!Дуже сподобалася візія CISO OKKO Олега Матати про підтримку українських програмних продуктів. Адже, я сам за те, що ми повинні розвивати свої продукти і підтримувати їх!Тільки шкода, що трішки раніше пішов, бо розболілась спина і голова.🥲Загалом я з користю провів час. Дякую організаторам за запрошення!Сподіваюся, колись і я буду спікером на конференції такого рівня! 🫡Всім гарного вечора!З вірою в ЗСУ та перемогу! Слава Україні!Підписка || Linkedin || YouTube ||Банка на навчання