Source
ПТСР && Айті | Пройшов підготовчий курс до сертифікації CompTIA Security+.Чи готови...
465 Views/Reach
2024-10-04 07:53
Message №553
Пройшов підготовчий курс до сертифікації CompTIA Security+.Чи готовий я здавати сертифікацію? Ні.🥲Чому? Бо теоретичної інформації дуже багато, а через те, що маю трохи проблеми з пам'яттю після контузії то для мене це ще той виклик. У мене вийшло 240 сторінок конспекту. Уже завантажив його на телефон і тепер буду перечитувати постійно. Думаю, за місяць буду готовий до здачі сертифікації.🫡Просто нагадаю, що на здачу сертифікації дається одна спроба, 90 питань, і на них виділяється 90 хвилин. Прохідний бал — 900. На екзамені будуть не лише теоретичні питання, а й симуляції ситуацій з інформаційної безпеки.До речі, підготовчий курс дуже крутий, і пояснюють нормально. Але інформації все одно дуже багато, тому потрібно час на її засвоєння! Ось сьогодні на свіжу голову пройшов тестовий екзамен на Udemy і набрав 58% правильних відповідей. Як на мене, це непоганий результат, адже я думав, що буде гірше.😅До речі, поки буду перечитувати конспект, думаю пройти додатково безкоштовний курс від Cisco із захисту мереж. Чи, може, краще залишити це на потім? Що порадите?І ще один приємний момент — маю ваучер на 10% знижки на сертифікацію CompTIA Security+. Виходить, що вже маю на банці для навчання понад 50% від суми, потрібної для оплати сертифікації! Дякую вам за це!❤️Бажаю вам спокійного дня та завжди отримувати нові знання!З вірою в ЗСУ та перемогу! Слава Україні!Підписка || Linkedin || YouTube ||Банка на навчання