Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Психолог від Бога
Added 14 Jul 2024

Психолог від Бога

@psychologist_from_God
Number of subscribers: 526
Photos: 384
Videos: 26
Links: 265
Description:
Психолог і священник, це вже цікаво, погодьтесь Тут знайдете те, що допоможе розуміти себе, життя та інших. Без пафосу і занудства. Що зробить сильнішим Інколи добре і тихе. Інколи гостре і колюче, але так необхідне Живи і будь, - кажу я, - сміливіше
Source

Психолог від Бога | Для нормального життя людині потрібно подбати про такі чотири базові а...

Telegram community logo - Психолог від Бога Психолог від Бога @psychologist_from_God
582 Views/Reach 2025-11-26 16:12 Message №707
Для нормального життя людині потрібно подбати про такі чотири базові аспекти: 1. Здоров’я.Це та машина, на якій ти їдеш свою дорогу, і пересісти на іншу не можеш. Про неї краще дбати по можливості. Ідеально не буде, але важливо не страждати більше, ніж необхідно. А якщо ти хочеш мати успіх ще в чомусь, то здоров’я потрібне тим більше — бо активності має бути більше. 2. Робота.Банально потрібні гроші. На хліб, комуналку, кросівки і на каву з друзями. Так уже влаштоване суспільство. Якщо робота, окрім грошей, приносить ще й задоволення — це прекрасно. Довгий час без роботи і без можливості потурбуватися про себе хоч якось у цьому плані — псує людину. 3. Друзі.Може, родина, добрі сусіди, колеги — коротше, вплетеність у соціальний простір. Людина за визначенням є соціальною істотою, і про це треба дбати. Можна вдавати з себе вовка-самітника чи кота, що гуляє сам по собі, але до доброго це не приведе. 4. Близькі стосунки.І тут не лише про те, щоб було до кого пригорнутися, а й про особистісні, довірливі стосунки. Щоб було з ким поговорити не лише про роботу й клопоти, а й поділитися собою.***Якщо всі ці чотири аспекти життя закриті — ви щаслива людина, і життя для вас приємне та добре. І що менше цих речей у вашому житті, то складніше. Однак хепі-енд у тому, що про все це можна подбати. І в якій би ситуації ти не був, звідти завжди є два варіанти: повести себе так, щоб стало гірше, або так, щоб стало краще.Живи і будь 🤍#психомудрості