Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Психолог від Бога
Added 14 Jul 2024

Психолог від Бога

@psychologist_from_God
Number of subscribers: 526
Photos: 384
Videos: 26
Links: 265
Description:
Психолог і священник, це вже цікаво, погодьтесь Тут знайдете те, що допоможе розуміти себе, життя та інших. Без пафосу і занудства. Що зробить сильнішим Інколи добре і тихе. Інколи гостре і колюче, але так необхідне Живи і будь, - кажу я, - сміливіше
Source

Психолог від Бога | Що ми кажемо, коли правду озвучити не хочемо, але й збрехати не готові...

Telegram community logo - Психолог від Бога Психолог від Бога @psychologist_from_God
395 Views/Reach 2025-09-12 17:24 Message №669
Що ми кажемо, коли правду озвучити не хочемо, але й збрехати не готові? Найчастіше — "Я не знаю". "Не знаю" - це та каламутна вода, у якій легше рибу ловити. Але проблема в тому, що в каламуті погано бачить не лише риба — тут легко заплутатись й самому. Ми ж вдаємося до "не знаю" не тільки з іншими, але й із собою! Що особливо цікаво. Коли правда занадто гостра, а брехня — надто очевидна, ми хочемо сховатись десь посередині, тому починаємо каламутити: — Я не знаю, як мені бути;— Я не знаю, що робити;— Я не знаю, чого хочу... І так ми створюємо собі ще більше проблем - застрягаємо в неприємній ситуації, губимось в каламуті. *** Якщо у вашому житті багато "не знаю" - придивіться, що ви там ховаєте. Може якесь бажання, в якому не смієте собі зізнатись? А може ви хочете всього і зразу, тому не готові обирати щось одне? Чи, може, всі варіанти вас не влаштовують, тож ви просто залишаєте все, як є? Попри все, завжди краще не морочити собі голову. Чим менше "не знаю" - тим легше життя. *** "Ходіть, поки маєте світло, щоб вас темрява не обгорнула. А хто в темряві ходить, не знає, куди він іде. Аж доки ви маєте світло, то віруйте в світло, щоб синами світла ви стали" (Євангеліє від Івана 12). Живи і будь 🤍 #психомудрості