Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Психолог від Бога
Added 14 Jul 2024

Психолог від Бога

@psychologist_from_God
Number of subscribers: 526
Photos: 384
Videos: 26
Links: 265
Description:
Психолог і священник, це вже цікаво, погодьтесь Тут знайдете те, що допоможе розуміти себе, життя та інших. Без пафосу і занудства. Що зробить сильнішим Інколи добре і тихе. Інколи гостре і колюче, але так необхідне Живи і будь, - кажу я, - сміливіше
Source

Психолог від Бога | Преображення важко зрозуміти, тому ми любимо просто святити яблука.Одн...

Telegram community logo - Психолог від Бога Психолог від Бога @psychologist_from_God
628 Views/Reach 2025-08-06 08:48 Message №645
Преображення важко зрозуміти, тому ми любимо просто святити яблука.Однак Преображення красиве ще й своїм глибоченним і дуже обнадійливим змістом.Це християнська обіцянка зневіреним і розчарованим у цьому світі та житті. Це вираження віри в цей світ і в життя. Не наївний — знаючий. Це заклик до повноти й цілісності, яку ми відчуваємо в глибинах своїх сердець і яка так дисонує з буденністю, що вимагає компромісів.Це знак того, що світ і життя мають у собі істину, красу і світло, яким можуть просіяти. Мають у собі вічний задум Творця, який не може бути знищений ніяким безумством, ніякими путіними й війнами.Християнство продовжує вірити й любити цей світ, навіть коли ця правда ну дуже неочевидна. Навіть після Голгофи. Тому християнство — не трагедія, а торжество. Не тому, що воно ховається від болючої правдивості життя, а тому, що вірить і любить усе одно.Християнство — це благовістя про те, що цей світ і життя мають у собі щось таке направду цінне, що варте навіть Божої любові й довіри. Християнство береже цю поетичну, неочевидну, але таку життєдайну правду.«Це трохи безумство!» — скажете ви. А я скажу: «Так і є, і це прекрасно».Усе живе й справжнє завжди буде здаватися трохи безумством. Проте справжнє безумство — це якраз життя, яке втратило віру в красу й правду, це — путіни. А ми живі. Ми віримо.Зі святом 🤍#зісвятом