Source
Product Management | Після семирічного етапу в Київстар на позиції Chief Product Officer я ...
2 340 Views/Reach
2026-03-02 11:26
Message №268
Після семирічного етапу в Київстар на позиції Chief Product Officer я незабаром покидаю компанію. Рішення визрівало і є свідомим і - на щастя - логічним розвитком професійного шляху. Я хеппі, що вдалося з нуля побудувати з прекрасною командою продуктову організацію за найкращими стандартами всередині величезної (на мою думку, кращої в Україні) корпорації. Більше 300 чоловік, включаючи півтора десятки продуктових кросфункціональних команд, портфоліо від мобіли до веб, від підписок до е-комерсу, В2В і В2С, внутрішні екосистеми для онлайн рітейлу та контакт-центру, своя аджентік АІ платформа (звісно ж), і навіть поставили на рейки розробку національної LLM. Ну і весь гровс, перформанс, цикли аквізішну-ретеншну-реактивації, весь SMM. І чудова команда, без якої це все було б неможливо. Стандартна фраза новачків в нас: "вау у вас реально все так, як ви розповідали на співбесіді, я думав так не буває". Це тішить. Коли в мене в групах на АМЛ є люди з моєї команди, мені не соромно розповідати про "менеджмент з людським обличчям", бо теорія в нас не розходиться із практикою.Не лише люди і команди, але бізнес і метрики, які виросли в десятки разів в користувачах, покритих діджиталізованих джорні, і звісно в грошиках. Сумно, звісно. Коли все працює як годинник, коли продуктова організація вросла в усі точки ентерпрайзу, коли (амбіційні) таргети стабільно перевиконуються 6 років, і працюєш з суперпрофесійною командою топ-менеджерів - звісно шкода. Але як я казав неодноразово - треба будувати таку організацію, де ви будете значною мірою непотрібні. І вчасно дати простір, що вона йшла далі, і ви йшли далі. Професійний шлях - це теж проект, а не пливти за течією, навіть якщо течія тепла і дуже приємна, і у вас все гарно виходить.Тож до скорої зустрічі в новій індустрії (звісно ж, я лишаюся займатися продуктовою розробкою і менеджментом)!