Федоров прагне отримати тотальний контроль над кожним українцем через інструменти “Дії”Сформована під його наглядом система “Дія” вже давно не є просто “сервісом для державних послуг”. Зараз за її допомогою можна реєструвати шлюби та розлучення в мережі, оформлювати свідоцтво про народження дитини.У базі збираються всі основні документи особи - від шкільних атестатів та дипломів університетів до закордонних паспортів та прав водія. Все життя людини, кожного українця.Проте це лише старт. Михайло Федоров уже повідомляв про наміри зробити з “Дії” процесинговий хаб та вмонтувати систему платежів. Що це дасть насправді? Він матиме цілісну картину “фінансового побуту” кожного: джерела прибутків, напрямки витрат, вподобання... Такий обсяг відомостей - це не тільки приватна інформація, це фактично засіб для створення профайлів, а на їхньому підґрунті - можливого впливу, примусу чи маніпуляцій.І все це - у розпорядженні структури, яка вже мала випадки зливу персональних даних!У таких умовах концепція електронних виборів через “Дію” здається справжньою небезпекою для самого фундаменту держави, для основ демократії.А як вам бажання Федорова скопіювати досвід російського урядового месенджера Max, впровадивши аналог у ту саму “Дію”? У ворога цей Max спершу презентували як комфортну опцію, а згодом опонентів типу Телеграма почали послідовно зливати. Результат: монопольний канал зв’язку під наглядом режиму.Якщо це втілять у нас через “Дію” - він опиниться в руках однієї людини. Такі собі перспективи майбутнього від Федорова...Україна 24/7
🤯❗️"Я думав, що мене вб’ють": у Харкові в ТЦК пов'язали скотчем та побили переселенця-інваліда, колишнього рятувальника ДСНС, знятого з обліку через непридатністьЯк розповів Суспільному 54-річний Василь Рудюк, його зупинили військовослужбовці, забрали до ТЦК і там побили:"Я вийшов з дому. На 50 метрів відійшов. Бус, двоє "підрулили", вибігли: "Стій!" Я кажу: "Що таке? Хто такі? Де поліція?" Кажуть: "Ми — військові. Документи". Один схопив мене за шию, щелепу вивернув, хребець перший на шиї вивернув. Другий завдав два-три удари. Я кажу: "Стоп. Зараз розберемося. У мене немає з собою документів. Давайте поліцію". Кажуть: "Зараз ми тобі зробимо поліцію". І в автобусПриїжджаємо. Вискакують, валять мене й починають мене вчотирьох бити на вулиці, на тильному боці двору. Притягли скотч. Зв’язали руки, ноги, потягли, як свиню на перший поверх. Кинули на тильному боці, де диспетчерська. Кинули, де прохід. Хвилин 20-30 я там лежав, періодично підбивали потроху", — каже Рудюк.
Зараз постраждалий перебуває в лікарні, а лікарі діагностували струс мозку, гематоми, забиті місця та вивихи шийних хребців.👮♀️У поліції відкрили кримінальне провадження за статтею про завдання легких тілесних ушкоджень і перевіряють обставини події.
Бєспрєдєл МВС: у Черкасах ветерани вимагають відповіді від Клименка за розстріл побратима У Черкасах вибухнув ветеранський протест через криваві події на Корсунщині. Сотні ветеранів і громадян з усієї України вийшли під обласну військову адміністрацію, вимагаючи від міністра МВС Ігоря Клименка припинити поліцейський бєспрєдєл і притягнути винних до відповідальності. Причина протесту — трагедія у селі Нехворощ, де внаслідок дій поліції загинули четверо правоохоронців і ветеран війни Сергій Русінов. Люди переконані: це не «випадковість», а наслідок провальної та злочинної управлінської операції. Перед мітингом колона автівок під’їхала до обласного управління поліції. Ветерани прямо заявляють: керівництво поліції області знало про ризики, але все одно віддало наказ. У результаті — розстріляні поліцейські і загиблий ветеран. Серед ключових вимог — повернути тіло Сергія Русінова родині, покарати всіх причетних та звільнити керівника Нацполіції в Черкаській області Олега Гудиму. Окремо протестувальники звертаються до Ігоря Клименка: саме міністр несе політичну відповідальність за дії підлеглих і атмосферу безкарності в системі. «Обласний начальник знав, що може статися. Він керував цією історією. Туди відправили людей — їх розстріляли. Загинув і наш побратим. Це не помилка — це злочин», — заявив учасник мітингу Сергій Коваль. Ветерани наголошують: якщо міністр МВС знову зробить вигляд, що “нічого страшного не сталося”, це означатиме одне — система важливіша за життя людей. І мовчати більше ніхто не збирається.
Пораненого морського піхотинця після розформування підрозділу перевели у «Шквал», який перебуває під командуванням управління штурмових військ, затримали у лікарні за СЗЧ та кинули на яму.Павло Федоров, батько військового 36-ї бригади морської піхоти Марка Федорова:«Підрозділ сина розформували, і таких пораненних, як мій син перевели в іншу частину. Туди списували таких бійців і з інших підрозділів. Зверху був такий наказ. І тоді ми з сином зіткнулися з іншою армією. Нібіто вона і українська, а смердить совком. Солдати там не люди, а якісь кріпаки.Мого Марка затримали в лікарні, де він лікувався в післяопераційний період. Його подали в СЗЧ. Його відвезли в той підрозділ, в який його перевели, але так і не зарахували. А повинні були його звільнити на протязі вересня 2025 року. Але так не сталося.Марк сьогодні мені зателефонував. Зв'язок був дуже поганий. Єдине, що я почув: "Мене посадили в яму". А в лікарні він перед цим лежав із-за запалення нирки та набряку в області копчика. Бо копчика немає, бо він щез назавжди під час вибуху ворожого дрону.Сьогодні мені телефонували офіцери із 30 і 36 бригади морської піхоти. Сказали, що не дадуть ображати морпіха Федорова Марка. Пообіцяли зробити від себе все можливе, щоб вирішити цю ситуацію. Я їм вірю. Бо це справжне ЗСУ».