Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Свіжа приколюха!🇺🇦
Added 14 Jul 2024

Свіжа приколюха!🇺🇦

@prikolkaaaa
Number of subscribers: 1 092
Photos: 173
Videos: 6,140
Links: 5,720
Description:
Для зв'язку - @kate3110 Свіжі, цікаві та просто прикольні відосики з життя друзів наших менших та всяке різне про нас з вами. Затишний україномовний канал - підпишіться аби нічого не пропустити 😉

👥 Number of subscribers

1 092
Average/Day:: -1
Average/Week:: -7
Average/Month:: -37

📊 Messages per Day

0
Last day: 0
Week average: 0
Average per day: 0

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

Існує історія про непотоплюваного кота Сема 🐱 Він був звичайним домашнім котом, але якимось дивом у травні 1941 року опинився на борту німецького лінкора Bismarck. Корабель вийшов у своє єдине бойове плавання в Атлантику та невдовзі був потоплений. Із понад 2200 членів екіпажу вижили приблизно 115 людей, і, за легендою, серед уламків знайшли й Сема. Кота підібрали моряки британського есмінця HMS Cossack. Але вже в жовтні 1941 року Cossack торпедував німецький підводний човен, і корабель затонув. Сем знову вижив і його евакуювали на берег у Гібралтар. Невдовзі Сема перевели на авіаносець HMS Ark Royal, де він продовжив «службу» в Королівському флоті. Та вже через місяць авіаносець торпедував німецький підводний човен. І що ви думаєте? Сем вижив утретє - тримався за якийсь уламок корабля, що плавав на воді 😁 Після третього порятунку вирішили більше не ризикувати та на кораблі Сема не брати 😅 Він залишився на суші та жив у Домі моряків у Белфасті аж до 1955 року.У коментарях люди розділилися на два табори: одні захоплюються його «непотоплюваністю», а інші жартома натякають, що, може, він і причетний до всіх тих пригод 🫣Мирного вечора, друзі 🫶Підпишись 👉 Свіжа приколюха!
Доброго вечора, Друзі!))Поки є вільна хвилина, нарешті зможу написати пару слів (або не пару 😃).Вибачте, що так довго не відписував, не було змоги, бо виявляється, телеграмом та вайбером користуватися не можна. Зараз поки їду до навчального центру, зможу швидко написати, поки ніхто не бачить)) Почну з того, що я прям в шоці від того, скільки людей готові мені допомогти.... Дівчата (яких ви знаєте) мені скидали скріншоти того, що ви писали, і в мене чесно, немає слів... Не знаю навіть, як вам дякувати) Це неймовірно))) Поки що, я ще не прийшов емоційно в себе, стільки всього було за ці три дні шо капець)) Але те, що я від вас читав, це РЕАЛЬНО допомагає, це РЕАЛЬНО надихає на все. Велике дякую за таку підтримку ❤️❤️❤️Зі мною все добре, як я вже говорив, їду до навчального центру, в телеграмі про це говорити не можу) Годують дуууже добре, я у цивільному житті так не їв... А так, все поки добре, сподіваюсь, що так і буде))На рахунок допомоги, то я ще не знаю і сам, що саме мені буде потрібно, точно можу сказати, що одне з багатьох речей, так це балістичний захист (одним словом - броня якісна і легка).Спілкування тільки через ватсап, або сигнал. Пишіть якщо що, я на зв'язку, не часто, але відповім обов'язково... Цей канал як працював так і буде працювати, нічого не зміниться, просто буде певний час інший адмін, а контент залишиться тим самим.Усіх обійняв, поцілував!)) До зв'язку!)❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️