Source
Королівська Правиця | Але давайте посутньо розберемо його тейк. Ідея первородного гріха вчит...
372 Views/Reach
2025-07-24 17:32
Message №901
Але давайте посутньо розберемо його тейк. Ідея первородного гріха вчить нас, що людина не ідеальна. Що їй властиві дуже погані вчинки. Що її рішення не є чимось добрим a priori. Цього нас аж ніяк не вчить лівий лібералізм. Коли Ді Местр і Бьорк кричали (голос лементуючого в пустелі) про небезпеки ВФР — їх не чули саме через те, що адепти революції не чаяли за собою гріха — ба навіть його можливість. Скінчилось все кривавою різаниною. Те саме і з повномасштабним вторгнення в Україну: путін навіть не обмірковує можливість воздаяння. Тимчасом чому нас навчає Біблія? Наприклад: А приходька не будеш утискати та гнобити його, бо й ви були приходьками в єгипетськім краї. Жодної вдови та сироти не будеш гнобити; якщо ж ти справді гнобитимеш їх, то коли вони, кличучи, кликатимуть до Мене, то конче почую їхній зойк, і розпалиться гнів Мій, і повбиваю вас мечем, і стануть жінки ваші вдовами, а діти ваші сиротами.»
— Вихід 22:20-23І ця ідея — що людина схильна до зла через свою природу — краще пояснює історію, ніж ідея про властиве людині добро. Куди не глянь — різанини і вбивства, грабежі і ґвалтування. Це точно можна пояснити ідеєю добра і любові, закодованих в людині? Вони подорослішають лише наступивши на граблі, ці горе-активісти.