Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ПОПАСНА live 🇺🇦
Added 06 Dec 2025

ПОПАСНА live 🇺🇦

@popasna_live
Number of subscribers: 1 768
Photos: 1,910
Videos: 604
Links: 1,010
Description:
Доброго вечора✌️, ми з України! "popasna live" - це офіційна сторінка редакції! ◽️Instagram: «popasna.live» ◽️YouTube: «ПОПАСНА live» ◽️TikTok: «popasna.live» ▫️Shop: «store_popasna.live» 🔹️з питань\надіслати новину, фото, відео: @assistant_manager_1 👤
Source

ПОПАСНА live 🇺🇦 | Pосійський диктатор Владімір Путін підписав закон, згідно з яким «адмі...

Telegram community logo - ПОПАСНА live 🇺🇦 ПОПАСНА live 🇺🇦 @popasna_live
2 170 Views/Reach 2025-12-18 13:44 Message №2950
Pосійський диктатор Владімір Путін підписав закон, згідно з яким «адміністрації» окупантів можуть вилучати житло українців, які втекли від війни. Про це повідомляє The Moscow Times.Згідно з документом, помешкання, які мають «ознаки безгосподарного майна», визнаватимуться «власністю» окупаційної адміністрації. Окрім того, окупанти передаватимуть житло у федеральну власність, а згодом — у Фонд розвитку територій, який, зі свого боку, зможе здавати його в оренду, продавати тощо. Так звані критерії «безгосподарності» визначатимуть самі «адміністрації».Також, відповідно до закону, відібране житло можуть передавати громадянам Росії, які приїхали на тимчасово окуповані території України. Його також зможуть віддавати на потреби російських держслужбовців, військових, лікарів, чиновників тощо.Варто зазначити, що окупанти вже застосовують подібні схеми захоплення майна. Так, у Мелітополі росіяни відібрали цілий житловий будинок у законних власників, оформивши його на так званий «уряд Запорізької області». Про це повідомляє Центр протидії дезінформації:«Власники понад 30 квартир наголошують, що придбали житло ще до окупації, і це підтверджується українськими документами. У 2023 році вони подали заяви, щоб їхні квартири не визнали "безгосподарними". Але поки власники чекали відповіді, окупаційна влада вже повністю переоформила будинок на себе та через псевдосуди домоглася виселення людей».Подібні схеми діють і в Маріуполі, а також в інших тимчасово окупованих містах. Людей виселяють із домівок за рішеннями псевдосудів, а житло передають військовим, чиновникам окупаційних адміністрацій та завезеним росіянам.