Source
Пончик - Полігончик | Зараз багато спілкуюсь з багатьма людьми з приводу фандрейзингу і допо...
2 200 Views/Reach
2025-02-03 11:19
Message №105
Зараз багато спілкуюсь з багатьма людьми з приводу фандрейзингу і допомоги і багато отримаю і позитивного результату, відповідей, співпраці і допомоги, але є одне але…Дуже злять моменти, коли я пишу або дзвоню своїм друзям або знайомим, f з питанням підтримки того, чи іншого збору і чую у відповідь «Ой та у вас і так забезпечена бригада», «Та ви і так розкручені, ми зараз будемо допомагати маловідомим», «та ви і так на кожному борді у вас все є».Якась сучасна різновидність військового газлайтингу, я повинен відчувати себе винним, що служу в топовій бригаді, з нормальним забезпеченням і керівництвом які розуміють силу медіа, вміють організувати належне забезпечення, сучасними методами виконують завдання. В уяві деяких, щоб вони допомагали, мабуть, треба щоб нічого не було і я в рваних штанах і шльопках прийшов із запитом і тоді це буде ок. Таке іноді відчуття від цих слів (не від самої відмови) що ніби ми збираємо собі на на якісь ізлішества.Але м це не більше ніж результат того, що у керівництва частини є розуміння того що вони роблять і для чого, що ім для цього треба, що в них є цілі і що досягнення цих цілей потрібно!Тому будь ласка, коли відмовляєте ( а це ок) не треба порівнювати з кимось. Навіть в бізнесі боси завжди повинні приділяти більше часу успішним менеджерам, щоб примножувати успіх . Інвестуючи в спроможні підрозділи ви примножуєте успіх! Да, і обовʼязково відповідайте військовим на іх запити, відʼємний результат теж результат а тиша - це неповага!