Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Пончик - Полігончик
Added 06 Jan 2025

Пончик - Полігончик

@ponchyk_poligonchyk
Number of subscribers: 1 631
Photos: 59
Videos: 12
Links: 16
Description:
Іронічні нотатки про військову службу мешканця Золотих воріт, творчої людини і любителя пончиков 🍩 )

👥 Number of subscribers

1 631
Average/Day:: 0
Average/Week:: 0
Average/Month:: -9

📊 Messages per Day

0
Last day: 0
Week average: 0
Average per day: 0

Status change history

Officially not confirmed 2025-01-06

Wall

Telegram statistics channel

👁 2,300 25-02-07 19:03
​​🐾в нас звичайно є бригадний кіт( як оригінально) Вальтер Кайзерович. Чорна істота на задоволення якої працює вся бригада, а він працює, як справжній хижак над відсутністю мишей в підрозділі) і няшність наших вояк. Завжди хочеться його потіскати і от тепер у вас є можливість доторкнутися до чогось нашого.Ми створили ексклюзивний патч та брошку із Вальтером, який стане і вашим талісманом — на рюкзаку, куртці чи кепці.🔸 Патчі (на липучці):S, 6x6 см — 400 грнНабір з трьох — 1113 грн🔸 Брошка (на шпильці):S, 6х6 см — 450 грн📍 30% від продажу кожного патчу YaVereta передає на потреби Патронатної служби «Хартії».​​🐾 Вальтер із «Хартії»: благодійні патчі Кіт Вальтер — це більше, ніж просто історія про кота. Це історія про мужність і підтримку, яка гріє серця бійців «Хартії». Колись звичайний дворовий котик, а тепер — символ удачі і справжній друг бригади «Хартія».Тепер ви можете носити частинку цієї історії завжди з собою! Разом із брендом YaVereta ми створили ексклюзивний патч та брошку із Вальтером, який стане і вашим талісманом — на рюкзаку, куртці чи кепці.🔸 Патчі (на липучці):S, 6x6 см — 400 грнНабір з трьох — 1113 грн🔸 Брошка (на шпильці):S, 6х6 см — 450 грн📍 30% від продажу кожного патчу YaVereta передає на потреби Патронатної служби «Хартії». Дізнатись більше та купити патчі або брошку можна на сайті YaVereta.
👁 2,200 25-02-03 11:19
Зараз багато спілкуюсь з багатьма людьми з приводу фандрейзингу і допомоги і багато отримаю і  позитивного результату, відповідей, співпраці і допомоги, але є одне але…Дуже злять моменти, коли я пишу або дзвоню своїм друзям або знайомим, f з питанням підтримки того, чи іншого збору і чую у відповідь «Ой та у вас і так забезпечена бригада», «Та ви і так розкручені, ми зараз будемо допомагати маловідомим», «та ви і так на кожному борді у вас все є».Якась сучасна різновидність військового газлайтингу, я повинен відчувати себе винним, що служу в топовій бригаді, з нормальним забезпеченням і керівництвом які розуміють силу медіа, вміють організувати належне забезпечення, сучасними методами виконують завдання. В уяві деяких, щоб вони допомагали, мабуть,  треба щоб нічого не було і я в рваних штанах і шльопках прийшов із запитом і тоді це буде ок. Таке іноді відчуття від цих слів (не від самої відмови) що ніби ми збираємо собі на на якісь ізлішества.Але м  це не більше ніж результат того, що у керівництва частини є розуміння того що вони роблять і для чого, що ім для цього треба, що в них є цілі і що досягнення цих цілей потрібно!Тому будь ласка, коли відмовляєте ( а це ок) не треба порівнювати з кимось. Навіть в бізнесі боси завжди повинні приділяти більше часу успішним менеджерам, щоб примножувати успіх . Інвестуючи в спроможні підрозділи ви примножуєте успіх! Да, і обовʼязково відповідайте військовим на іх запити, відʼємний результат теж результат а тиша - це неповага!
👁 2,080 25-02-01 07:50
Бажаю міцного!Друзі, прийшов час заправлятися на Укрнафті. І цьому є декілька причин!- дохера заправок- ціна палива - дешевша ніж всюди, якість та сама. Бо саме вони продають це паливо іншим АЗСІ третє найголовніше - з 1 лютого з кожного літра 95 енерджи, дизеля, хот дога і будь-якоі кави йдуть на великий збір в 100 лямів грн на Хартію! Ще раз - робимо найбільший збір в історії Хартіі на 100 000 000 грн і прийняти в ньому участь можна просто заправити машину!Отака історія. Ще дуже хотів публічно подякувати - Украфті їх комерційному і маркетинг директору- Сергію Федоренку і Наталлі Хомік.Команді агенціі I Am Idea за те що придумали таку ідею, змогли іі класно реалізувати не дивлячись ні на що! Аня, Фінашкін - ви і команда топ!Окреме дякую Олеже Томіну - геніальному креатору, режисеру і продюсеру за зйомку 30 грудня і топовий результат. І ще дякую моім побратимам, Антону Рубану, Володі Дегтярьову, Ярославу Друзюку і Пилипу Сухненко, які незважаючи на мою відсутність продовжували готувати проект. А ще канеш окремі квіти геніям Васі Байдаку і Сергію Жадану (генію - геніальна роль) ))) Так що нарешті можна заправлятися на Укрнафті!!)))