Друг Цимбалюка - Синютка почав рік традиційно своїми трешовими тіктоками і не менш трешовами акціями 🤢Спочатку цей недолугий трешер поперся до зруйнованого музею Шухевича і вчергове розповів казку про те, що фонд Порошенка готовий профінансувати відновлення музею, але чомусь не уточнив, чому за рік, що минув, гроші так і не поступили на рахунки фонду, який займається збором коштів 🤷♂Потім Синютка зібрав під Львівською ОВА ядро свого електорату. Середній вік тих, кого зібрав наш славний трешер - орієнтовно 90-95 років. А їхня кількість не перевищувала 50 осіб. І протестували вони проти якогось міфічного "припинення підтримки лікування політв'язнів і репресованих" в моршинському Центрі реабілітації "Говерла". Трешер Синютка або тупо не знає, або ще тупіше маніпулює залишками свого електорату, бо політв'язні і репресовані можуть спокійно лікуватись у будь-якому іншому медичному закладі.Насправді, жодної загрози лікуванню цієї категорії громадян немає. Якщо така була б, то Синютка збирав би не мітинги під ОВА, а позачергову сесію Львівської облради або хоча б термінове засідання бюджетної комісії облради, де єесівці мають аж 4 своїх представники.Але трешер не буде цього робити, бо його партійці забили на нього і знають, що жодної загрози лікуванню політв'язнів і репресованих немає. Тому Синютка і далі буде маніпулювати своїм 90-річним електоратом. Ті будуть ходити на мітинги, а Синютка буде зі свого панського обійстя писати обурливі дописи 🫤
І ще трохи про детальні плани територій або, як їх називають всі рішали, ДПТ (не плутайте з ДТП) 😉Фейсбучний батл між Синюткою і Адамиком цікавий не лише, як змагання команд кандидатів і безпосередніх бажаючих на посаду бургомістра Львова від партії "ЄС". Насправді, кожен член фракції "ЄС" у міській раді репостнув допис (він є на скріні) Адамика наперекір Синютці не просто так. Як ми і писали вчора, це фракція рішал і забудовників. Тому у таких депутатів, як Доскіч, Бербека, Сомик, Окряк і Воронецька в порядку денному затвердження "своїх" ДПТ.Але і це ще не все. Вчора свій інтерес до нинішньої сесії Львівської міської ради окреслив і невгамовний Ганущин. До речі, чи не вперше за цю каденцію 😳 Він своїм дописом про Тернопільську обласну раду, взявся банально перемикати увагу суспільства від міської сесії з ДПТ на Синютчині проблеми і плачі на рівні Львівської обласної ради.Цього разу злі язики в Ратуші кажуть, що це не лише політична гра, адже мінімум одне ДПТ у порядку денному сесії міської ради має відношення до Ганущина."Вогонь на себе!" в обмін на детальний план території - гра красива. От тільки чи зіграє ставка? 🤔
Ми впевнені, що в той день, коли Доманський намагався втопити свої долари в унітазі, його славний друг Собко теж намагався зробити щось зі своїми "чесно заробленими" - може з'їсти, може сховати, а може теж втопити в своєму унітазі. Бо крали разом, тому розуміють, що сидіти теж будуть колись разом.Не повірите, але ці двоє брюховицьких легіні колись придумали мегаідею, яку намагались втілити в життя.Коли процес децентралізації вже був на фінальній стадії, то Собко з Доманським пооббивали всі пороги в ОДА, намагаючись в Брюховичах створити окрему громаду. Ці двоє розуміли, що у разі успіху, вони будуть царювати в Брюховичах до того моменту, поки останній метр дорогоцінної брюховицької землі не перейде у їхню власність.На щастя, тоді в ОДА за цей процес відповідали адекватні люди, зокрема нинішній перший заступник начальника Тернопільської ОВА, які прямим текстом послали двох брюховицьких легенів туди, куди ніхто не любить ходити 🖕А тепер уявіть, що було б, якби ці два криворукі втілили свою мегаідею в життя 🤬ПС. На НАЗК у нас ніколи не було особливих надій і сподівань
Рубрика «Відповідаємо!”Месенджери учора ніяк не могли заспокоїтися:-«Чому Вас не було на сесії?»:-« А чого ти не на нашому збіговиську?»;-« Ганущина нема. Сесія пройде без затримок - Тебе видно, 🤦♂️навіть, коли не видно!))»Втомився пояснювати/відписувати тож усім відповідаю одразу ⤵️.Сесія славетної Львівської обласної ради 8 скликання у 2024 році НЕ зібралася:❌ Коли треба було стати на захист вилучення з 13 місцевих бюджетів Львівщини понад 2 млрд.грн.;❌ Коли треба було заслухати інформацію про сексуальне і психологічне насильство у обласних комунальних закладах оприлюднену обмудсманом;❌Коли треба було обрати відсутнє (досі) керівництво обласної ради, голів комісій та звільнити злісного ухилянта Гірника Євгена.Зате сесія Львівської обласної ради 8 скликання у 2024 році ЗМОГЛА зібратися:✅ 28 червня та 19 грудня з «порожнім» порядком денним, щоби не дати підстав для розпуску ради;✅ 6 серпня щоби підіграти, конгеніальній ідеї почати знищення найбільшої обласної лікарні задля медичної науки (і ще дечого);✅ 27 серпня щоби затвердити рекордний в історії список на приватизацю 65 об’єктів з комунального майна.Політичне зазеркалля у обласній раді давно живе своїм життям. Якщо , приміром, у Верховній Раді України, партія Порошенка яскраво воює зі «Слугою народу», то у облраді представники ЄС цілком усвідомлено 🤦♂️ голосують за проекти імені члена уряду/кандидата від «слуг» на міського голову Львова. Представник Уповноваженого з прав людини має депутатський мандат, та попри системні випадки порушень прав дітей тихенько 🤐 мовчить про це на сесії. Дискредитована остаточно ідея конкурсів на посади керівників комунальних закладів. Їх демонстративно не проводять, а де потрібно - призначають виконувачами обовʼязків «своїх». Для «суперсвоїх» директорів установ просто підписують контракти на продовження, як нещодавно мало місце з керівницею перинатального центру. Цілі спецоперації проводять аби завести «варяга» членів «Нашого краю» (сателіту Партії Регіонів ім Януковича) на госпіталь у Винниках. Окрім невеликої групи військових побратимів та представників ВО «Свобода» усі уже давно «соромʼязливо» забули про те, що Львівська обласна рада зобов’язана затверджувати бюджет, заслуховувати звіти голови ОДА і виконувачів обов’язкуів керівництва ради, генерувати обласні програми та зміни до них.Зате мої колеги радіють «подачці» у вигляді програми депутатських допомог, режиму «лайт» з боку ТЦК та упевнено звітують важливими рішення з приводу пам’ятних дат та відзнак Верховної Ради України.От тому то шкода часу на участь у збіговиську (чи посміховиську).
⚡️ Пост про підкилимне і потаємне 🔜🔹 5 листопада ПолітБавовна дає аргументований інсайд про те, що наступним нардепом від "Голосу" буде Микола Давидюк. Із розкладами і поясненнями. Наші інсайдери із самого верху переконані - БУДЕ! І тут найголовніше - для чого Давидюк хоче зайти у парламент. Для формування пулу із молодих непрохідних "Слуг" під майбутній політпроект, ймовірно - під "волонтерів та військових".🔹 20 листопада від мандату відмовляється ще один кандидат - Іван Примаченко. Ми ж продовжуємо наполягати, що Севгіль Мусаєва проштовхує Давидюка. При цьому Давидюк теж позицію не змінює і готується. Залишається Ташева, яка теж не планує іти в нардепи.♨️ І тільки наприкінці листопада, на самому верху, прогнозуючи реальну роль і призначення Давидюка у складі фракції "Голосу", приймають рішення заводити Тамілу Ташеву, терміново звільняючи її з посади представника Президента в АРК. Бац-бац, і в дамках. Плюс таким чином блокується посилення внутрішньофракційної групи Железняка-Хлапука-Давидюка проти Устінової і людей Умєрова.А тепер найголовніше. І в доповнення до нашого інсайду про роль Давидюка і його "лідера". ПолітБавовні потрапили в руки дуже цікаві фото. Однієї з них уже нема в мережі. Швидко затерли. Для тих, хто не в курсі - Давидюк, це той, що стоїть безпосередньо за "За". Лондон, самий кінець листопада. The London School of Economics and Political Science - LSE. Кузня закордонних кадрів для однієї британської структури на дві букви і одну цифру. Тоді ще рішення по Ташевій стояло на розгляді. Далі просто була Лондонська зустріч і це фото. Плюс моменти по самій фракції. Доповнення зайві. Результат - більш аніж очікуваний 🔀 P.S. При використанні інформації прохання вказувати першоджерело ПолітБавовна ✍️
Ми або були надзвичайно чемними цього року, або Святий Миколай підписався на #політичнийтреш і дуже уважно читав деякі наші дописи 🙏Бюджет комунального тєліка "Перший Західний" в наступному році буде врізаний мінімум на половину 😳Львівська ОВА прийняла поки що найбільш карколомне для себе рішення - навчити комунальних журналістів заробляти гроші на своє утримання і перестати паразитувати на коштах платників податків 💪 Тому бюджет в наступному році буде не 40 млн грн, як хотілося менеджменту "Першого Західного", а всього лише 20 млн 🥳Рішення дуже запізніле, але надзвичайно правильне і відповідне сучасним викликам. Тому щиро і без сарказму дякуємо в.о. голови Львівської облради Юрію Холоду, який очолив цей процес, начальникові Львівської ОВА Максимові Козицькому, який "освятив" цей процес, і першому заступнику Максима Козицького Андрію Годику, який задав правильний тон цьому процесу 😎На черговій сесії уважно простежимо за тими депутатами, які захочуть висловити своє невдоволення таким рішенням Львівської ОВА. Кожен мешканець Львівщини буде знати цих "героїв", яким заважають в бюджеті 20 млн грн 😡Скоро ми підкажемо ще кілька комунальних "дір", де щезають бюджетні мільйони 😉
🏙 Вечір, 5-го. Десь у центрі Києва. Квартира в стилі "розумного мінімалізму". Чути дивні звуки: "бум-бурум-бурум-бурурум ... одне слоненя, двоє слоненят, троє слоненят ..." - Діма, ти шо робиш ?- Оксана, відстань ...- Діма, ми чого сюди приїхали ?- Бум-бурум ... четверо слоненят ...- Діма, я зараз встану і піду (ображено)- Оксана, та почекай, я рахую ...- Діма, що ти там, бл*дь, рахуєш ?- Рахую, скільки жінок потрібно призвати, щоб я мав про що заявити з трибуни ... п'ятеро слоненят, бум-бурум ...- Діма, ти здоровий ? Давай температуру поміряємо, заодно зуби перевіримо ...- Оксана, від*бись, бачиш, я в образі ...- Діма, може я тобі краще Hustler на айфоні увімкну, щоб ти згадав про правильний образ?- Оксана, який нах*й, Hustler, вчора он Гетманцев запитав, чи мені не соромно, а ти знову за своє ...- Діма, я піду ...- Бум-бурум-бурум ... шість слоненят ...- Балабол і альфонс, обіцяв нерозумні пестощі до нестями ... - Оксана, піди на кухню чаю зроби, холодно - Діма, щоб було тепло, потрібно не чай, а рухатись (тонко натякаючи на товсті обставини)- Рухатись будемо на останньому ряді у сесійній залі. Коли я буду підскакувати і щось заявляти, ти будеш активно кивати головою в знак повної згоди- Точно дурак. Пора групу переназвати. Бо з розумом - проблеми. З усім решта теж (ображено)- Оксана, а давай завтра "усе решта"- Діма, та пішов ти ... завтра знайду іншого, без слоненят, але з мозгами і усім решта, робочим...- Бум-бурум ... Сім, сім слоненят ...У коридорі було чути ображене схлипування і знайомий мотив "я королева ночи сегодня буду, а это значит точно - тебя забуду, ты теперь свободный, больше ты не модный, давай". Хлопнули вхідні двері. У відповідь на стук каблуків по сходах, з конспіративної квартири "RiD" лунало тихе "бум-бурум-бурум". Він продовжував рахувати ...(с) ПолітБавовнаПідписатись ✍️
🔥 І обіцяне по "Голосу" і перспективах депутатстваНаступними претендентами на отримання депутатського мандату від "Голосу" за партійним списком є Андрій Гевко, Іван Примаченко, Павло Кухта, Таміла Ташева та Микола Давидюк. Але є декілька АЛЕ. Наші друзі в парламенті інсайдять, що Гевко і Кухта ще у 2019-му написали заяви про відмову від балотування (Гевко пішов у ЦВК, а Кухта був призначений першим заступником міністра економіки). Залишається троє: Примаченко (передбачаємо, що він відмовиться, бо у нього зараз зовсім інша сфера діяльності, більш вигідна), Ташева є представницею президента в АРК (теж відмовиться, бо давно у команді "СН"), а от Давидюк є найбільш прогнозованим кандидатом на отримання мандату. Тому наша ставка - на Давидюка. Окрім депутатства, у нього буде ще одна почесна місія у парламенті - формування пулу претендентів з числа діючих, але у перспективі - непрохідних "молодих слуг" на включення до нового політпроекту, прогнозовано - під егідою Фіали і Пінчука. P.S. Цікаві факти - Кухта є чоловіком Юлії Мендель, колишньої прессекретарки президента В.Зеленського, а Давидюк перебуває у громадянському шлюбі із головною редакторкою Української правди Севгіль Мусаєвою. Тому подальші покровителі Давидюка у політиці більш аніж передбачувані 🔜ПолітБавовна / Підписатись
Пам'ятаєте вчорашню історію з дивним розширенням Львівської медичної академії? Якщо ні, то можете прочитати її тут 👇 https://t.me/political_trash/7701Тепер розкажемо вам, в чому ж там проблема 😏Так от, цю медичну академію розширили в приміщення, більшість площ якого знаходиться в користуванні Театру Курбаса. Цей театр належить місту, яке передало йому в користування 1, 2 і 5 поверхи будівлі на вул Леся Курбаса, 3. А от 3 і 4-й поверхи цієї будівлі, як у нас часто буває, належать не місту, а області. І на цих поверхах завжди знаходились різні дивні і нікомунепотрібні заклади. Нещодавно їх вивільнили і між містом і областю була досягнута домовленість, що ці 2 поверхи область передасть місту, а місто їх віддасть у користування Театру Курбаса.За таку "благочинність" місто зобов'язувалось взяти у свою власність так званий Ляльковий театр, який є обласною комунальною установою (тобто утримується з обласного бюджету), але користується приміщеннями, які належать Львову. Фактично місто мало б стати новим власником Лялькового театру і змогло б не лише інвестувати кошти в його розвиток, але й змінити керівництво цього театру.Ото тільки місто чомусь раптово передумало забирати Ляльковий театр у свою власність і просто вирішило рейдернути ці 2 поверхи, замінивши всі замки.Але і це ще не все - є ще один нюанс. І пов'язаний він саме з партією "ЄС", яка готова двіжувати через цей треш. Порівняно нещодавно саме в Ляльковий театр була працевлаштована одна депутатка Львівської обласної ради від славної партії "ЄС" Катерина Кеньо. І не просто працевлаштована, а під неї вигадали посаду комерційної директорки. Як ви вже зрозуміли, у разі перепідпорядкування Лялькового театру від області до міста, пані Кеньо ніхто не буде там тримати лише для задоволення її дивних амбіцій.Тому єесівцям дуже вигідна така раптова зміна "позиції" міської влади - вони зберігають статус-кво і свою партійку на посаді в Ляльковому театрі, але водночас двіжують нібито захищаючи акторів театру Курбаса. Об'єктами нападу будуть і Садовий, і Холод з Білоусом.Ось такі тепер реалії львівської політики 🤷♂
Сьогодні Президент України скликав засідання РНБО, на якому було ухвалено низку радикальних і водночас дуже системних рішень. 📌 Перше. На виконання указу Президента до кінця цього року МСЕК будуть ліквідовані. Натомість буде запроваджена цифрова, прозора, європейська модель. Окрім цього, сьогодні я доручив Міністру охорони здоров'я не пізніше 1 листопада внести всі необхідні нормативні документи й законопроєкти на розгляд Кабінету Міністрів, щоб завершити реформування МСЕК і запровадження нової європейської моделі.📌 Друге рішення, яке було ухвалено під час РНБО і яке вже втілено Міністром охорони здоров'я, це низка наказів про звільнення. Зокрема, звільнено керівництво Центральної медико-соціальної експертної комісії, звільнені керівники профільного департаменту Міністерства охорони здоров'я, який відповідає за координацію діяльності МСЕК.📌 Третє. Буде проведена перевірка і перегляд необґрунтованих рішень щодо інвалідності, які були видані МСЕК, особливо це стосується посадовців. Всі перевірки будуть здійснені в термін не пізніше трьох місяців. Усі ці заходи мають бути реалізовані оперативно, щоб усунути ганьбу, яка відбувається в МСЕК.