Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ПОЛЕССКИЙ
Added 14 Jul 2024

ПОЛЕССКИЙ

@poleskiy
Number of subscribers: 3 775
Photos: 1,760
Videos: 668
Links: 848
Description:
Сталкер, блогер та дослідник Канал про Чорнобиль, покинуте, Urbex та мої думки Авторський блог youtube-каналу Полесский Підтримати канал: https://donatello.to/polesskiy Реклама: @adsell На біржі: adsell.me/r/3hPmSw
Source

ПОЛЕССКИЙ | Багато хто з вас бачив чорнобильську Дугу, величезну залізну антену в ...

Telegram community logo - ПОЛЕССКИЙ ПОЛЕССКИЙ @poleskiy
1 900 Views/Reach 2024-08-06 13:18 Message №3130
Багато хто з вас бачив чорнобильську Дугу, величезну залізну антену в Чорнобильській зоні, рукотворний памʼятник холодної війни, побудовану через параною радянського командування яке постійно було перелякане нападом США (здалися ви їм?) в цей проект було закопано від 500 млн. до 1.5 млрд $Але мова в пості теж про Дугу але не ту що в чорнобилі, яка була лише приймачем, а про ту яка генерувала сигнал і знаходилася в 50км від приймача в містечку Любеч-1 в Чернігівській області, це містечко звичайно ж теж було секретним і закритим. Тут, як і в чорнобильському жили офіцери і їх сімʼї. Були житлові 5-ти поверхівки, дитсадок, магазин, школа, плац, клуб і т.дПри чому якщо в чорнобилі-2 саме містечко розташоване умовно близько до самої дуги то тут в Любечі-1 містечко відокремлене на пару кілометрів через високу потужність випромінюваного сигналу від антен.Нажаль сама антена не збереглась як в чорнобилі, а пішла в руки мародерам десь в кінці 90-х напевно. Але саме містечко частково збереглося і тут є охорона