Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ПОЛЕССКИЙ
Added 14 Jul 2024

ПОЛЕССКИЙ

@poleskiy
Number of subscribers: 3 775
Photos: 1,760
Videos: 668
Links: 848
Description:
Сталкер, блогер та дослідник Канал про Чорнобиль, покинуте, Urbex та мої думки Авторський блог youtube-каналу Полесский Підтримати канал: https://donatello.to/polesskiy Реклама: @adsell На біржі: adsell.me/r/3hPmSw
Source

ПОЛЕССКИЙ | ️"- Я виходжу і отримую сильний удар у живіт" – Сталкер Маркіян Камиш,...

Telegram community logo - ПОЛЕССКИЙ ПОЛЕССКИЙ @poleskiy
1 670 Views/Reach 2025-08-27 16:28 Message №3579
❗️"- Я виходжу і отримую сильний удар у живіт" – Сталкер Маркіян Камиш, який ймовірно нещодавно повернувся із зони відчуження."Нападник говорить, що наступного разу мене заб'ють до півсмерті і втоплять у річці.""Нападникові було важливо, щоби я визнав: більше сюди не ходитиму, це не має сенсу і т.п. Потім, він щось клацав у моєму телефоні, я наблизився і спробував забрати свою річ назад. Зрештою він таки віддав, зі знущальним смішком крикнувши "на" і на екрані я побачив характерні піктограми "обнулення" даних пристрою. Нападник сів у машину і поїхав. Військові, яким я на вимогу раніше здав документи, після цієї сцени і подальшого шушукання з нападником стверджуватимуть, що "не брали в мене ніяких документів". Відразу по тому вони здадуть мене в чорнобильську поліцію і поїдуть собі."Джерело: https://www.facebook.com/markiyankamysh/posts/pfbid0vZSunRHZegHCedxdbfJPdL13bek3wBeoqm6hJv6wq8iwMDkB6LWFKVYBjEDZaazUlЯк думаєте правда чи ні?Якщо правда то це черговий аргумент до того що зараз не слід там лазити. А слід допомагати силам Оборони