Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Погріб
Added 01 Jan 2022

Погріб

@pohrib
Number of subscribers: 1 883
Links: 134
Description:
Погріб думок Пейотна вечірка здорового глузду. У пошуках критичного мислення, руйнуючи шаблони. @loperok Про маніпуляції, ілюзії, грошики. . . @zsu_helperbot .
Source

Погріб | ​​Важливе Безплатне — Репрезенто Трансгуманіст, трансерфер, ультра-інд...

Telegram community logo - Погріб Погріб @pohrib
1 540 Views/Reach 2023-10-19 12:15 Message №292
​​Важливе Безплатне — Репрезенто Трансгуманіст, трансерфер, ультра-індиферентний анархіст, невдалий публіцист телеграм газети.Моя хата в центрі, я все знаю. Думаю голосно, говорю мало, дію послідовно, з толком, з розстановкою.Поки не президент, я само обраний народом.Це анти канал. Не люблю банальні речі: ходжу тільки в анти-кафе, користуюся анти-вірусом, мрію жити біля берегів Аргентини – анти-Київ.Із задоволенням вирив би анти-под для Москви і Ной не допоможе, це Всеросійський потоп. Я копаю.Шукаю істину, ловлю читача вивіскою "безплатно". Закопуюсь сам, завжди очікую швидкий скарб – вічний обман.Люблю фастфуд, але їм його вдома повільно, швидко бігаю за ТЦК-ашниками, намагаюся їх зловити.Я майстер науки, доцент спорту, жадібний філантроп, найдемократичніший автократ, я, чорт забирай, художник, який все-таки зміг.Громадянин світу, прописка в майбутньому Чернігівська область смт Кучкове. Чекаю на повістку. У мене є біткойн, викопав із надр інтернету. Я хайп, який іде виключно вниз.Предтеча: Думаю російською, пишу українською, обожнюю суржик і смачне слово Шо. Так було 5 років назад, скільки зараз таких?Не використовую Ї в побуті, бо нагадує член. Не курю, не колюся, не запускаю ракети, – дідусь Фрейд кидав би респект!Якщо сон це життя, тоді прокидаючись, я здійснюю вбивство.Кручуся, мучуся, беру участь у схемах, але стабільно отримую зарплатню.Мій портфель не зібраний за кілька років: добре беру лонги, якщо актив стабільно падає. Шарю за особистісне зростання навпаки.Продаю акції, купую гривні, Я ОБОЖНЮЮ стабільно не передбачуваний результат.Так, називай мене авантюрист.Плачу під Пса Патрона, люблю нормальні двіжухи. Я веселий, як Степан Гіга, впертий як морське чудовисько.Читаю не щодня, але завжди на телефоні. Не подобається твіттер, хоча в збереженому лежить дещо. Я складую жахливо мертвий контент використовуючи пакети.Так, я в тренді.Роблю проєкти, сиджу морочу голову, чому ніхто не користується. Зручно коли під боком війна, можна скинути невдачі на неї. Війна – соц корзина.Я такий самий, як і ти.Найстрашніший сон – пишатись статусом “кращий працівник місяця”. Видатне відбувається всупереч, а не завдяки.Це кращий канал місяця, час вносити корективи.@pohrib