Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Погріб
Added 01 Jan 2022

Погріб

@pohrib
Number of subscribers: 1 883
Links: 134
Description:
Погріб думок Пейотна вечірка здорового глузду. У пошуках критичного мислення, руйнуючи шаблони. @loperok Про маніпуляції, ілюзії, грошики. . . @zsu_helperbot .

👥 Number of subscribers

1 883
Average/Day:: 0
Average/Week:: -1
Average/Month:: -3

📊 Messages per Day

0
Last day: 0
Week average: 0
Average per day: 0

Status change history

Officially not confirmed 2022-05-25

Wall

Telegram statistics channel

👁 1,540 23-10-19 12:15
​​Важливе Безплатне — Репрезенто Трансгуманіст, трансерфер, ультра-індиферентний анархіст, невдалий публіцист телеграм газети.Моя хата в центрі, я все знаю. Думаю голосно, говорю мало, дію послідовно, з толком, з розстановкою.Поки не президент, я само обраний народом.Це анти канал. Не люблю банальні речі: ходжу тільки в анти-кафе, користуюся анти-вірусом, мрію жити біля берегів Аргентини – анти-Київ.Із задоволенням вирив би анти-под для Москви і Ной не допоможе, це Всеросійський потоп. Я копаю.Шукаю істину, ловлю читача вивіскою "безплатно". Закопуюсь сам, завжди очікую швидкий скарб – вічний обман.Люблю фастфуд, але їм його вдома повільно, швидко бігаю за ТЦК-ашниками, намагаюся їх зловити.Я майстер науки, доцент спорту, жадібний філантроп, найдемократичніший автократ, я, чорт забирай, художник, який все-таки зміг.Громадянин світу, прописка в майбутньому Чернігівська область смт Кучкове. Чекаю на повістку. У мене є біткойн, викопав із надр інтернету. Я хайп, який іде виключно вниз.Предтеча: Думаю російською, пишу українською, обожнюю суржик і смачне слово Шо. Так було 5 років назад, скільки зараз таких?Не використовую Ї в побуті, бо нагадує член. Не курю, не колюся, не запускаю ракети, – дідусь Фрейд кидав би респект!Якщо сон це життя, тоді прокидаючись, я здійснюю вбивство.Кручуся, мучуся, беру участь у схемах, але стабільно отримую зарплатню.Мій портфель не зібраний за кілька років: добре беру лонги, якщо актив стабільно падає. Шарю за особистісне зростання навпаки.Продаю акції, купую гривні, Я ОБОЖНЮЮ стабільно не передбачуваний результат.Так, називай мене авантюрист.Плачу під Пса Патрона, люблю нормальні двіжухи. Я веселий, як Степан Гіга, впертий як морське чудовисько.Читаю не щодня, але завжди на телефоні. Не подобається твіттер, хоча в збереженому лежить дещо. Я складую жахливо мертвий контент використовуючи пакети.Так, я в тренді.Роблю проєкти, сиджу морочу голову, чому ніхто не користується. Зручно коли під боком війна, можна скинути невдачі на неї. Війна – соц корзина.Я такий самий, як і ти.Найстрашніший сон – пишатись статусом “кращий працівник місяця”. Видатне відбувається всупереч, а не завдяки.Це кращий канал місяця, час вносити корективи.@pohrib
👁 1,640 23-10-12 11:14
​​Черепаха пішла під воду, слони розійшлисяПриємне здивування – недооцінене почуття. Іноді несподівані події приносять найпозитивніші емоції, а іноді – це єдиний шанс на успіх. Коли раціональне закінчується, залишається віра на чудо.Під час розкату третьої світової вирішив подумати вголос.Світ демонструє виняткову циклічність: циркадні ритми людини, економічні цикли, геополітичні вибухи раз на сторіччя, день змінюється на ніч, пори року, а бісова земля все ніяк не відстане від сонця.Таке наше нутро, яке диктує природа. А як їй треба і трава крізь асфальт росте.Зокрема, світ фрактальний. Тобто циклічність на будь-якому масштабі, не тільки у кожного з нас біла смуга змінюється на чорну і навпаки: "Буває, що все гаразд. Не хвилюйтеся, це мине". Але й у землі зі світом бувають важкі періоди.Можливо, це спрощений погляд на світ, але мені байдуже. Зараз простоти недостатньо.Цимес у тому, що людина не може пояснити та передбачити подію, яка призводить до зміни циклу масштабів людства. Рівень фракталу не той.Коли це вірно, людство ніколи не розгадає космос, рівень не той. Що гнітить, але якось романтично. А по друге - весь пиздець зникне так само як і з'явився, непомітно, як охоронник в АТБ.Зміна епохи стане для когось ще однією сторінкою в підручнику, яку перегортатимуть з тяжким подихом. Нічого нового, крім дати, вони не запам'ятають, і те, через сесію на горизонті. Вірити в чудо – це не відчай. Це єдине раціональне, що залишилося. Відчай – хуйня, земля ж не засмучується коли луна перекриває сонце. Доки експерти ллють воду, анушка вже розлила масло. Жоден не може передбачити епохальну подію. Та це не означає, що цього не трапиться. Чи вже.А коли ти, читач, хотів прожити тихе та спокійне життя, то ти обрав не найкращий час для народження. Але не хвилюйся, це мине.