Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - PL/UA news: Польща, Україна, Світ
Added 14 Jul 2024

PL/UA news: Польща, Україна, Світ

@pluanews
Number of subscribers: 2 302
Photos: 42,400
Videos: 20,100
Links: 22,600
Description:
Добірка ТОП-новин Польщі, України і СВІТУ ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК - @GDVgroup Посилання на канал - https://t.me/+Sjh7sPgE_KE9uDYn

👥 Number of subscribers

2 302
Average/Day:: -52
Average/Week:: -105
Average/Month:: -115

📊 Messages per Day

3.1
Last day: 12
Week average: 4.6
Average per day: 3.1

Logo change history

Name change history

PL/UA news: Польща, Україна, Світ 2024-10-31
PL/UA news: 🟠 2024-07-14

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

‼️Угорщина взяла в заручники 7-х працівників «Ощадбанку» і викрала гроші з двох машин, — МЗС України.В авто були: $40 млн, €30 млн і 9 кг золота.❗️«Ощадбанк» заявляє про викрадення своїх співробітників, інкасаторських машин та цінностей в Угорщині Обсяг цінностей, які знаходились у викрадених автівках, становив 40 млн дол США, 35 млн євро, 9 кг золота.Сьогодні, 5 березня 2026 року, два автомобіля інкасаторської служби «Ощадбанку», які супроводжувались 7 співробітниками бригади інкасації, були безпідставно затримані в Угорщині при здійсненні регулярного перевезення іноземноі валюти та банківських металів між «Райффазен банк» Австрія та «Ощадбанк» Україна.Відповідно до даних GPS-сигналу, незаконно затримані автомобілі «Ощадбанку» наразі знаходяться у центрі Будапешта, поблизу однієї з силових структур Угорщини. Місцеперебування автомобілів підтверджено представниками посольства України в Угорщині та Міністерства закордонних справ України.Місцеперебування співробітників «Ощадбанку» наразі невідоме.Перевезення коштів і цінностей здійснювалось «Ощадбанком» в межах та на виконання міжнародної угоди з «Райффазен Банк» Австрія. Вантаж був оформлений згідно міжнародних правил перевезень та чинних Європейських митних процедур.‼️Глава МЗС Андрій Сибіга:«Сьогодні в Будапешті угорська влада захопила в заручники сімох громадян України. Причини, а також їхній стан здоров'я та можливість зв'язку з ними досі невідомі.Ці семеро українців є співробітниками державного Ощадбанку, які виконували рейс на двох інкасаторських автомобілях між Австрією та Україною, які перевозили кошти та цінності в межах регулярних перевезень між державними банками.Фактично, йдеться про те, що Угорщина взяла заручників та викрала гроші. Якщо це та «сила», про яку сьогодні казав пан Орбан, то це сила злочинної банди. Це державний тероризм та рекет.Ми вже надіслали офіційну ноту з вимогою негайного звільнення наших громадян.Ми також звернемося до Європейського Союзу з запитом на чітку кваліфікацію незаконних дій Угорщини, захоплення заручників та пограбування».ㅤПОДПИСАТЬСЯ
​​PL: ‼️Українцям в Польщі приготуватися! Масштабні рейди у Польщі: українці опинилися під загрозою негайної депортаціїУ Польщі завершилася перша у 2026 році загальнонаціональна операція з посилення міграційного контролю: громадяни України склали понад 60% від усіх затриманих іноземців.Головні цифри операції:➡️ 27 000 офіцерів залучено до рейдів;➡️ 1800 перевірок місць проживання та роботи мігрантів;➡️ 1944 особи затримано загалом (більшість — особи, що переховувалися від правосуддя);➡️ 147 іноземців затримано за ордерами на арешт.Серед іноземців, які отримали рішення про повернення на батьківщину, статистика виглядає так:➡️ українці — 91 особа;➡️ грузини — 14 осіб;➡️ білоруси — 8 осіб;➡️ молдавани — 3 особи;➡️ росіяни — 2 особи.Основними підставами для висилки українців стали ігнорування термінів дії віз або статусу тимчасового захисту, робота без офіційного договору, наявність активних ордерів на арешт у межах ЄС. Окрім цього, понад 20 осіб визнані такими, що становлять загрозу громадському порядку Польщі.: підписатись на PL/UA news
​​: Зараз в українських каналах з посиланням на Reuters мчить дуже небезпечний наратив, мовляв, війна в Україні на поточних умовах (передача Росії Донбасу та заморозка лінії фронту в інших областях) могла закінчитися ще у серпні.Звісно, ​​у Reuters немає нічого подібного.Reuters зі слів кремлівського джерела просто переказали, що мають на увазі під "формулою Анкоріджа", про яку Трамп і Путін нібито домовилися ще на Алясці (скрин 2).Там немає жодного слова, що війна могла закінчитися.Не могла, тому що умови Путіна в Анкориджі – це 28 пунктів, які пізніше були викладені у плані Віткоффа-Дмитрієва.Не знаю, в якій кількості пабліків ви ще могли побачити подібний наратив – публікую те, що надіслав передплатник.Не знаю, чи спеціально вони це роблять, чи з дурості. Але наратив небезпечний, бо складається враження, ніби якби не Україна, то війна вже давно закінчилася б. Що повна нісенітниця і чого в Reuters немає.__P.S. У тому ж In Factum цей матеріал подано максимально грамотно та близько до оригіналу. Читайте канали, які вміють працювати із західною пресою і нічого не спотворюють.