Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ПІДСЛУХАНО в Івано-Франківську / ІФ / Heard IF
Added 06 Dec 2025

ПІДСЛУХАНО в Івано-Франківську / ІФ / Heard IF

@pidsluhano_if
Number of subscribers: 2 627
Photos: 1,150
Videos: 480
Links: 1,460
Description:
📣Афіша ІФ та області. 😍Актуальні події Написати нам: @pidsluhanoifpost_bot Основний канал: @chesnyy_if

👥 Number of subscribers

2 627
Average/Day:: +7
Average/Week:: -10
Average/Month:: +36

📊 Messages per Day

0.4
Last day: 0
Week average: 0
Average per day: 0.4

Status change history

Officially not confirmed 2025-12-06

Wall

Telegram statistics channel

В міському пологовому також є корупція, але якщо знайти нормального лікаря, то все ок, - підписники Декларація з лікарем - 600 (ну це типу внесок, не рахується грубо кажучи)Далі, після пологів акушеру десь 3000, медсестра 1000, агастезіолог 2000, санітарка 500. Потім анастезіолог ще підходила, і в наглу казала "там треба ще одному, бо колов спершу він". Проте як сказав мій лікар, швидше за все там швидше за все пішло б їй в карман. За окрему палату (не віп, а просто окрему, ще 2000).Ще дуже інтересне у них ставлення, у деяких, коли породілля сама. Я це дуже відчула, коли чоловіка не було поруч. Не боялись сказати колке слово, десь подивитись криво, тощо. Хоча коли був чоловік, то прямо святі та гожі (це була лишень 2 персони за 3 дні, тому не критично). Суто лікарям пішло десь тисяч 10 гривень, а в загальному за перебування в пологовому дійшло до 20 тисяч. В загальному, можна не платити, але я платила, бо лікар мій ну просто супер мен, всім наставив, щоб до мене все на вищому рівні, анастезіолог також бубочка, мене без черги прийняв на анастезію по биріку, бо я уже просто відключалась. Доколював максимально по можливості, за нитки кращої якості. На мою думку, воно того вартувало, шкода, що праця наших лікарів так погано ціниться. 📲Підписка💡Надіслати інформацію