Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Павлоград. Відгуки про заклади
Added 14 Jul 2024

Павлоград. Відгуки про заклади

@pavloplace
Number of subscribers: 6 663
Photos: 674
Videos: 115
Links: 2,500
Description:
Тут все про заклади нашого міста ▫️ Надіслати відгук: @pavloplace_bot. ▫️ Наш чат @pavloplace_chat ▫️ З питань реклами: @pavloplace_reklama_bot. Посилання для друзів: https://t.me/+aToH8mDsFvozYTFi

👥 Number of subscribers

6 663
Average/Day:: -5
Average/Week:: -27
Average/Month:: -52

📊 Messages per Day

2.5
Last day: 1
Week average: 3.1
Average per day: 2.5

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

Замовили рамен, сказали чекати годину (як на мене робити суп з готового бульйону цілу годину не зовсім правильно), але я вже був налаштований поїсти саме його, тому погодивсяПрийшовши до закладу через годину мене хтось не зустрів, тому що персонал сидів спілкувався на кухні (напевно було багато роботи))), раз я суп повинен чекати годину, враховуючи що на видачі не було жодного замовлення, і людей там не було)Вийшла дівчина віддала моє замовлення, побажала гарного дня і приємного апетиту, але зробила це так, ніби її змусили це зробити, але чесно кажучи не хочу її сильно судити за це, всяке буваєТепер до головного, а саме їжаТе, що вони називають Раменом, нічого спільного з ним не має, до смаку це не схоже не на один рамен який я їв, і це не компліментЗа 299 грн це був просто супчик із вареним яйцемЯ не можу сказати що він був не смачний, але розраховували на рамен, а отримали юшку з ошметками фаршу, якого до речі теж в одному рамені бути не повинноХотілося б, щоб керівництво звернуло увагу і або прибрало цю позицію з меню, або назвало це інакше з ціною 150 грн.299 грн за рамен нормальний ціна , Але за ось це не можна стільки проситиНе думаю що колись сюди прийду або комусь пораджу це місце, бо якщо для них це рамен, то не думаю що можна довіряти цьому місцю готувати японську кухнюСпасибі, якщо ви це прочитали і сподіваюся на зміни#Hype_Sushi🗣 Павлоград. Відгуки про Заклади | Підписатися🗣 Надіслати відгук
Хочу залишити відгук про заклад City Cafe. Раніше відвідували його неодноразово - усе завжди було добре, кухня смачна, тому із задоволенням приходили знову.Проте під час останнього візиту виникла неприємна ситуація. Ми зробили замовлення, але офіціантка не внесла салат до нього. Коли ми уточнили стосовно подачі страви, то нам повідомили, що такого замовлення не було. Ми ще раз сказали, що замовляли «Цезар» із лососем.Приблизно через 5 хвилин салат принесли, але це був «Цезар» із куркою та беконом. Перед подачею рахунку ми ввічливо звернули увагу на те, що страва була не тією, яку ми замовляли. У відповідь офіціантка сказала, що це її перший робочий день, хоча раніше ми вже неодноразово бачили її в закладі.Було б значно приємніше почути просте вибачення та визнання помилки, адже такі ситуації трапляються, і це нормально. Натомість залишилося неприємне враження саме через реакцію персоналу.Сподіваємося, що заклад зверне увагу на якість обслуговування, адже кухня й атмосфера тут справді хороші.#City_Cafe🗣 Павлоград. Відгуки про Заклади | Підписатися🗣 Надіслати відгук
Добрий день, хочу залишити відгук про заклад «Челентано», що в центрі.Відвідали компанією, але, на жаль, враження залишилися дуже негативні.Столик був заброньований заздалегідь, однак по приходу нам повідомили, що він зайнятий, нас за нього посадили, але через кілька хвилин попросили пересісти. Через це був конфлікт з людьми які прийшли за цей столик.Обслуговування загалом залишало бажати кращого: замовлення чекали дуже довго, а про одну зі страв персонал узагалі забув, хоча в чек його внести не забули.Офіціантів потрібно було постійно звати, підходило три різних працівника, і ніхто не зміг нормально прийняти замовлення і виконати його.Тільки одні напої несли 40 хвилин, салат з телятиною чекали більше години, в результаті мʼясо було згорівше, порції маленькі, раніше були більші. Дуже шкодуємо що не зробили фото.В самому закладі погано працює витяжка, в приміщенні холодно.Вечір був зіпсований, бажання замовляти щось інше вже не було.Відчувається що адміністрація в цьому закладі відсутня.Більше туди не підемо, хоча раніше любили цей заклад.#Челентано🗣 Павлоград. Відгуки про Заклади | Підписатися🗣 Надіслати відгук
Доброго дня. Анонімно ❤️Хочеться лишити відгук про заклад «Славна» в Олімпії. Зайшли туди першого разу задля того, щоб скуштувати той вагітний чебурек. Першого разу все було дуже смачно. Але замовлення (чебурек і салат) готували пів години рівно, при тому що перед нами людей не було, але проблема не в цьому. Повернувшись до закладу вдруге замовили знов два чебурека. Спочатку винесли перший і він не піднявся взагалі. Дівчина (не впевнена чи вона офіціант, чи адмін) навіть нічого не сказала про те, що чебурек не схожий на те, що повинно бути. Якби я не знала як вони повинні виглядати, я б може і не зреагувала б. Але пізніше винесли другий чебурек, гарний, надутий, все як треба. На запитання до офіціантки що з першим вона відповіла, що ці два чебуреки готували різні повари. Запропонували переробити чебурек. Принесли перероблений, він на вигляд був гарний, але всередині просто сама олія! Він просто втопив у жирі і їсти його було неможливо. Скоріше за все вони його нашвидкоруч переробили, порушуючи рецептуру приготування. Звернувшись до офіціантки вдруге, щоб повідомити ситуацію, отримали відповідь «так вони ж в маслі смажаться!». Але чому один чебурек не втопив в олії і був ідеальний, а другий просто був весь в олії вона пояснити не змогла. Так і мʼясо всередині другого чебуреку було просто неможливо їсти, чи через кількість олії, чи може через інші обставини. Пішли розчаровані, так і не ївши другого чебурека. Висновок: в цілому їжа там добра і ціни демократичні, але дивіться який повар готує вам вашу їжу 😁 і чи відповідає вона стандартам.Автор: @Retkinua#Славна🗣 Павлоград. Відгуки про Заклади | Підписатися🗣 Надіслати відгук✉️ Замовити рекламу
Добрий день! Хочу залишити свій відгук щодо ресторану «Смерекова хата», що знаходиться на районі ПШС. 12.07. я зі своєю сімʼєю пішли до цього закладу .Після вечора там, залишилися наступні думки⬇️ 1. Обслуговування.Обслуговування неякісне. Так, як тільки ми обрали столик , нам принесли меню, але потім ,щоб замовити прийшлося чекати, пока на барі вона до розмовляли та підійшла до нас, офіціантка була не уважною та декілька разів потрібно було повторювати своє замовлення,бо їй чулося щось інше. До цього ж , нами було замовлено 2 графіна компоту , принесли спочатку один графін, потім нагадали за ще один графін, а потім в чеку побачили,що нам порахували 3 графіна компоту , хоча замовили тільки 2 та й винесли тільки 2. Неначе дрібниця , але дуже неприємно, та це , я гадаю,сталося знову ж таки через неуважність. Також, офіціанти в цьому закладі напевно думають ,що в їхні обовʼязки входить лише винос страв, а ось вже прибирання пустих тарілок,то вже на совісті гостей. Я позбирала пусті тарілки, які заважали, та поставила на сусідній пустий стол, для того,щоб помітили та нарешті їх забрали. 2. Кухня. По кухні все було ок, окрім оселедця. Чесно, при замовленні його , ми й гадки не мали, що він заморожений ,а потім на видачу , вони його розморожують у гарячій воді та подають гостям. не обізнана в цьому питанні, не знаю так в усіх закладах чи тільки в цьому … але навіть, якщо так всюди, то він хоча б повинен бути правильно розморожений,бо наш при спробі взяти його виделкою тупо розвалювався та на смак був «ну таке собі», про що сказали офіціантці. Так,нам його переробили та офіціантка з незадоволеним обличчям дала нам пораду,що «на будущее знайте,что селедка у нас размораживается и она такая и должна быть,но мы вам переделали».ВИСНОВОК. В цей заклад повертатися більш не хочеться. Обслуговування грає дуже дуже велику роль , але тут воно «хромає». Коли приходиш до будь-якого закладу хочеться «кайфанути» від страв та взагалі від атмосфери, але офіціанти не дали повноцінно це зробити, бо не дуже приємно спостерігати за цією байдужістю. «Смерекова хата» не заслуговує називати себе РЕСТОРАНОМ з таким персоналом.Автор: @imnaastyyaa#Смерекова_Хата🗣 Павлоград. Відгуки про Заклади | Підписатися🗣 Надіслати відгук