Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Павло Моцок
Added 06 Dec 2025

Павло Моцок

@pavlomotsok
Number of subscribers: 949
Photos: 156
Videos: 72
Links: 25
Description:
Гімнастика йогів.

👥 Number of subscribers

949
Average/Day:: 0
Average/Week:: -2
Average/Month:: +28

📊 Messages per Day

0.7
Last day: 0
Week average: 0.7
Average per day: 0.7

Status change history

Officially not confirmed 2025-12-06

Wall

Telegram statistics channel

👁 877 26-05-27 13:44
ОНЛАЙН ЙОГА-РЕТРИТ 9.0Ну що ж, так вийшло, що вже пів року я нічого не проводив у груповому форматі і, якщо чесно, вже скучив за нашою двіжухою.Що я вам пропоную?- Тренування з йоги двічі на день — вранці та ввечері. Всього 10 тренувань. Базовий рівень із викликом.- Практика йога-нідри для формування твердого наміру.Коли?- 8.06–13.06Для кого?- Підійде новачкам, тим, хто продовжує практику, і профі. Ваш рівень неважливий. Ефект від практики відчує абсолютно кожен. Головне — це ваше бажання.Якщо не встигатимете онлайн?- Записи будуть доступні одразу після тренування, і у вас буде доступ до них ще тиждень після завершення. Ви точно встигнете пройти весь матеріал. Повторюсь: головне — це ваше бажання.Я вам пропоную попрацювати над собою і сформувати такий внутрішній стан, у якому ви будете функціонувати в рази ефективніше.Програма цікава та насичена. Ранкові тренування будуть заряджати, а вечірні, навпаки, — занурювати у глибокий медитативний процес.Точно можу сказати, що ви отримаєте набагато більше, ніж очікуєте. Плюшок насправді буде чимало, але нехай практика все скаже за мене.Це останній онлайн-ретрит, який я проводжу, тому давайте наостанок сформуємо сильне спільне поле і качнемо як треба. Як завжди, від себе дам максимум, а там уже діло за вами :)Вартість: 1440 грн. Для запису пишіть @pashamotsokP.S. Зробіть, будь ласка, репост в інстаграмі. Можливо, для когось із ваших друзів це буде як ковток свіжого повітря.До зустрічі на килимках!
👁 326 26-05-02 15:00
День 2. Проснулись вранці і пішки пішли до китайського кордону. Все пройшло доволі швидко. До речі, заборонено мати з собою БУДЬ-ЯКІ книги, фото Далай Лами, фото з лозунгами «FREE TIBET». Книги викидають одразу, а із-за фоток просто не пустять. Приїхали в містечко Керунг, висота 2700м. Ну класно, прикольно, але відчувається вплив Китаю, індустріалізація повним ходом. Але місцеві завжди усміхаються, всі вітаються, складаючи руки в Намасте і промовляють «Таші делек». Це традиційне тибетське привітання. Але це не просто «привіт», а побажання добра, щастя і благословення. Ще може переводитись, як «Нехай все сприятливе збереться разом». Також в цьому містечку є дуже старий монастир, який був побудований в 637 році, якщо не помиляюсь. Сильне місце. Там є великі статуї Падмасабхави (Гуру Рінпоче), Будди Шакьямуні та Ваджрайогіні. Також є камінь з відбитком стопи Падмасабхави. Недалеко від містечка є печери, в які хотілось би поїхати, але китайська поліція не дає дозволу. Ще мене здивувала кількість ніштяків у китайських магазинах. Всього дуже багато, все яскраве. Тупо не розумієш, що брати. Я пацан не гордий, нічого і не взяв 😅Ще я був здивований від того, що тут курять прямо в магазинах 😂 Не очікував таке побачити. В цілому дуже приємні враження. Всім бажаю добра, радості і легкості 🙏🏼Завтра їдемо далі, в містечко Сага, висота 4600м.
👁 1,030 26-01-28 02:33
Хто бачив, я в інсті виклав 2 рази рандомні фото за останні роки.І ось, передивляючись ці фотки, я зловив себе на думці, наскільки яскраве життя я живу. Щодня щось відбувається. Наскільки прекрасні люди мене оточують. Наскільки хороші у мене друзі, з якими я можу просто мовчати — і нам буде комфортно. Плюс до того всього, я займаюсь ділом, яке мені щиро подобається і яким я, по суті, живу.Я розумію, що кожен ранок у мене є час на себе, на те, щоб просто посидіти та попити чай.Ще вчора, сідаючи в таксі додому, мене Таня питає: «Ти хоч розумієш, наскільки ми багаті люди? Просто маючи таких друзів та людей в оточенні».Так і я з нею згоден. В цьому плані я найбагатша людина.Я дійсно радий, що в глибині душі я розумію, що матеріальні блага — це всього лише пшик, і це не те, за чим потрібно гнатись. За це дякую тим людям, дуже статусним і заможним, які у мене тренувались і приходили з однаковим запитом — немає радості, спокою, болить там і там. Безумовно, гроші — це важлива складова життя, і я ні в якому разі не знецінюю їх.І в той же час я розумію, що все може закінчитись у будь-яку хвилину. У будь-яку секунду. Немає у нас часу на те, щоб завжди брехати собі, відкладати щось і так далі. Немає цього часу.Щодня дякую Богу за те, що прокинувся і маю можливість прожити ще 1 день. Якщо я тут, значить, десь-комусь, можливо, і потрібен. І також щодня засинаю із вдячністю за прожитий день з відчуттям, що можу і не прокинутись. (Звідки взагалі впевненість, що ви прокинетесь завтра? Помедитуйте над цим питанням.)Такі думки за ранковим чаєм (дякую, Вікай 😅).
👁 361 25-12-08 06:20
Кароче, кому актуально, пишіть мені і давайте попрацюємо. Цього місяця тренування будуть направлені на те, щоб у всій цій передноворічній суєті не поїхати кукухою і добре функціонувати і вирішувати задачі, які потрібно вирішувати. Хто зі мною займався, той знає, що тренування, які я проводжу відповідають тому, що я заявляю 😉Я думаю, що ми будемо займатись тричі на тиждень, але точно ще вирішимо у групі. Заняття базового рівня, але з викликом. Я не веду тренування, де я буду вам розмусолювати по півгодини, як робити ту чи іншу асану. Всі заняття направлені на те, щоб на виході отримати певний стан свідомості. Рівний, глибокий, спокійний, ясний, водночас розслаблений, але з готовністю діяти. Знову ж таки, дуже тяжко вербалізувати те, що ви отримуєте. У кожного по-різному. І в цьому стані ви далі вирішуєте свої справи по житті.Тому, кому імпонує такий підхід - я вас запрошую до робити в цьому місяці. 2500 грн за 8 занять. Записи у вас будуть, ви зможете зробити тренування у будь-який момент. Чекаю всіх охочих. Стартанемо, як тільки набереться група. «У правильному стані ти бачиш пов’язаність усіх частковостей світу, і це бачення приносить розуміння того, що відбувається. У такому стані ти завжди обираєш правильні дії, легко розбираючись із будь-якими, навіть найскладнішими обставинами».(с) Б. ВіногродськийПишіть @pashamotsok
👁 839 25-12-02 11:31
Насправді причина у мене поважна. Я чесно хотів регулярно вести тг, постити сюди щось корисне, навіть задумав зробити колл для йога-тічерів, щоб розібрати те, що ми обговорювали (голосування вище). Але так вийшло, що власниця хати, де ми зараз живемо, зателефонувала і попросила нас виїхати, бо у неї інші люди заїжджають і хочуть орендувати одразу на рік (бізнес є бізнес, питань нема). Тому прийшлось швидко щось шукати. І майже тиждень я знаходився у пошуках житла, купу часу витратив на катання туди-сюди, пошуки в фб групах і так далі. Капець. Це у мене забирало кучу уваги. Але нічо. Хату все ж таки знайшли, вчора її запостили і ми одразу забронювали сьогодні. Бо уже немає сил шукати щось, і варіантів теж немає 🫠У цьому році якось дуже жостко з орендою, немає з чого вибрати толком, але нам повезло. Трохи дорожче, але я довольний, що завтра є, куди переїжджати 😅І нарешті це питання я зніму на найближчі 2 місяці. Через ці пошуки і їзду по острову не міг нормально навчатись, бо треба все було встигати в першій половині дня, бо потім робота до ночі. Кароче. Вот таке повернення 🤙🏼