Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Павло Бойко
Added 16 Nov 2021

Павло Бойко

@pavloboikoU
Number of subscribers: 4 605
Photos: 1,670
Videos: 248
Links: 386
Description:
З Україною в серці та турботою про ваші гроші: інвестиції, економіка, історія та політика. gonzoinvest.com.ua
Source

Павло Бойко | Україна і Росія отримали успіхи в небі.Але є нюансУкраїна отримає літа...

Telegram community logo - Павло Бойко Павло Бойко @pavloboikoU
1 200 Views/Reach 2023-05-20 07:18 Message №2928
Україна і Росія отримали успіхи в небі.Але є нюансУкраїна отримає літаки F-16 набагато раніше самих оптимістичних сподівань. Судячи з усього вже до кінця року, а може й до кінця літа, ці літаки вже будуть на озброєнні ЗСУ. З усіма чудовими наслідками для любих росіян, які так люблять бути тими самими сусідами, що заважають спати. І тепер ЗСУ зможе ще ефективніше виконувати настанови з пісні російської співачки.Чому відбулися такі різкі зміни? При тому знов на фоні бідкання «ось зараз захід нас точно зіллє і примусить до компромісу з Путіним»? Яким не заважає, бідканням, навіть спільна заява країн G7, що китайці можуть засунути свій мирний план Путіну в дупу. Хто зна. Може американці переконалися на прикладі Патріотів наскільки ефективними можуть бути українці і як це сприяє продажам. А може переконалися, що погрози росіянами ескалації нічого не варті, адже їх кінжали тепер не страшні нікому. У будь-якому разі, виходить, що росіяни своїми безглуздими нічними атаками Києва самі наблизили цю мить. Стратегі. Як раніше вони зробили все, щоб Україна отримала сучасні системи ППО, включно з тими самими Патріотами, своїми безглуздими і жорстокими терористичними атаками проти енергетики. Путін знов всіх переграв.А можливо просто час настав. І треба привітати українських дипломатів і всіх інших, хто тиснув у цьому напрямку.При тому, щоб росіяни не змогли в дусі «це все ескалація», дозвіл наждадуть американці, тренування будуть проходити у Британії, а літаки, судя чи з усього, нададуть Нідерланди і компанія (Данія і Бельгія найбільш ймовірні). І що тепер Мєдвєдєву робити? Розриватися у своїй ненависті? Кого лякати? Але й у росіян були успіхі у небі. Цього тижня Росія і Уганда підписали договір о нерозміщенні зброї в космосі першими. От так і закінчилась космічна гонка озброєнь.Можна, звісно, подумати, що росіяни то підписали просто, щоб хоч щось підписати. Для демонстраціі відсутності ізоляції. А Уганда, чомусь, дуже полюбляє росіян і готова підписувати будь що. Але є і інша версія. Може Путін сплутав Уганду і Ваканду….?Сергій Фурса