Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - 🔞Треш контент від Пави🗣️‼️(⁠。⁠•̀⁠ᴗ⁠-⁠)⁠✧
Added 14 Jul 2024

🔞Треш контент від Пави🗣️‼️(⁠。⁠•̀⁠ᴗ⁠-⁠)⁠✧

@pavaslay
Number of subscribers: 543
Photos: 4,660
Videos: 223
Links: 394
Description:
‼️ruzzian тут місця немає‼️ щітпост ♿ https://t.me/+TdFMrpP-Grg5ODVi дірект/оп @veibwkd tiktok pavalama

👥 Number of subscribers

543
Average/Day:: +1
Average/Week:: +1
Average/Month:: -5

📊 Messages per Day

0.4
Last day: 0
Week average: 0
Average per day: 0.4

Logo change history

Name change history

🔞Треш контент від Пави🗣️‼️(⁠。⁠•̀⁠ᴗ⁠-⁠)⁠✧ 2025-03-19
🥀.Треш контент від Пави🗣️‼️ 2024-07-14

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

❗️TW❗️18+, жорстокі кадри, ЦПСкарга 2.0? Вперше пишу такий пост. Мені з колегами ф1 арт комʼюніті останнім часом все частіше почала на очі кидатись одна особа з ніком Жабаʼs Епштейн.Що ми про неї знаємо, судячи з відкритих джерел: (докази закріплені за кожним пунктом, усі скріншоти це все що лежало на поверхні) 1) Надихається твором «Лоліта» та неодноразово про це заявляє.2) Створює персонажів й ау, де діти відіграють ключову роль та показані у сексуальному контексті. Також в малюнках присутня зоофілія. 3) Ролить такі історії та виправдовує свою свою ТВОРЧІСТЬ сумним сенсом. 4) Пересилає з одних соцмереж на інші з більш жорстоким контентом (з ТТ в ТвіХтер або ТҐК) 5) Малює повнолітніх у дитячих образах.6) Використовує реальних людей для свого контенту (маленький Макс Ферстаппен/його батько, маленький Макс/Фернандо Алонсо, Кімі Антонеллі(19)/Тото Вольфф(54), брати з гурту Oasis etc.). Вочевидь це не виправдовує її, навіть якби все було видумкою. 7) Успішно збирає однодумців, а її пости просувають. Канал та інші соцмережі ростуть з кожним днем. Поки писала це все додалось 7 підписників тільки в тґк. Не кажучи вже про ґор і те, що майже весь контент російською й аудиторія переважно складається з них.Також важливо те, що вона працює в магазині іграшок, що може становити потенційну загрозу для дітей. Творчість — це найлегший спосіб передати те, що у автора в голові. Контент, що сексуалізує або нормалізує експлуатацію дітей та тварин чи будь-яку форму насильства над ними, — це не творчість. Будь-який публічний контент — це вплив. А вплив завжди несе відповідальність.Що я прошу вас зробити: 1) Максимальне поширення цього посту.2) Скарга на всі соцмережі із поясненням причини. Не полінуйтеся написати декілька речень.3) НЕ переглядати її пости будь-де. Чому? Алгоритми не фільтрують що вони просувають. Будь-яка увага може допомогти акаунту такого роду контенту. Я не хочу перетворити це в рекламу. В коментарях залишу посилання куди надсилати скарги. Навіть якшо вона не зупиниться та продовжить створювати нові, це вже Calls to Action.
le sigh…Велл, новини не втішні, Америка призупинила всю військову допомогу Україні, з цього приводу хочу звернутись до колег митців і кріейторів будь-якого контенту. Треба робити все що ми можемо для донатів, особливо напряму брати участь у зборах. Великі збори набагато швидше закриваються коли багато людей долучаються своїми допоміжними банками на пару тисяч, це дуже дуже допомагає швидше закривати потреби наших військових! Також прошу нагадувати вашим іноземним фоловерам про донати у великі фонди такі як спільнота стерненка, savelife. Я думаю що на тлі уїбанської політики трампа серед американців і європейців стане легше розповсюджувати збори, принаймні якщо ви не займались цим раніше то зараз обставини такі що варто почати це робити.Зі своєї сторони я теж постараюсь максимально інтегрувати збори в свою інтернет діяльність, поки не впевнена як саме, але буду пробувати все що прийде в голову. На останок додам що цим постом я не маю на меті засудити когось і сказати хто робить мало хто багато, гайз я не слідкую хто скільки постить донатів і не веду список хороших і поганих українців, але я знаю що мене фоловлять укр митці тому пишу пост з закликом до всіх кріейторів і сподіваюсь що це відгукнеться в багатьох з вас.Всіх люблю обіймаю, єднаймося і тримаймося разом!