Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ПарфЗалежність
Added 06 Dec 2025

ПарфЗалежність

@parfzalezhnist
Number of subscribers: 564
Photos: 540
Videos: 155
Links: 117
Description:
Ютуб канал НероліПачулі https://youtube.com/@nerolipatchouli?si=-Wg87_wo9cM1veBi

👥 Number of subscribers

564
Average/Day:: +3
Average/Week:: +17
Average/Month:: +43

📊 Messages per Day

0.8
Last day: 0
Week average: 0.6
Average per day: 0.8

Status change history

Officially not confirmed 2025-12-06

Wall

Telegram statistics channel

👁 582 26-05-27 07:41
Ні. Ні-ні-ні. От взагалі НІТ. Колись у нас з вами під якимось постом було обговорення щодо Le Monde Est Beau Kenzo та Gucci Eau de Parfum II. Наче Кензо має дуже подібне звучання до легенди, знятості-святості, мрії всіх парфманіяків Гуччі двійки.Ні. І десь поряд не стояло. Я хз, кому Кензо може бути замінником Гучі, спільного в них лише те, що обидва - парфуми. На цьому все.Піраміди дещо схожі, є таке, але звучання…. небо і земля. Тут навіть паралельні затести робити не треба, все очевидно одразу, як розпиляєш кензо. Мені вперше смердить котячими зассяними лоточками🫠 А я обожнюю ноту чорної смородини, у мене купа парфумів цього направлення, але, привітайте мене з почином, вперше відчула немиті лотки😄 Дякую Світлані за цей неймовірний досвід😁🩷🫶Світлано, як ви це диво відчуваєте, поділіться)Коротше, обманути себе не вийде. Навіть без кошачих лотків, аромати відрізняються як шматок льоду і морозиво. І те і те можна, звісно, полизькать, але ефекти отримаєш дуже різні)Пішла змивати це з руки, а ви розповідаєте, чим сьогодні приємним шпрекались?) І чи чули колись цю ноту котячих лотків?)
👁 551 26-05-20 07:56
Як мені було цікаво спробувати Shalimar Millesime Rose Guerlain, не уявляєте!Після всіх ваших обговорень і закупок цієї лімітки, моя цікавість до шалімарів стрибнула кудись в стратосферу)) І ось, моя зірочка Світлана, мене ощасливила величезним відливантом цієї розкоші🥰🥰🥰Неймовірна краса, розумію, чому багато хто за нею заняється. Але відчуваю, що її час - осінь, коли прохолодно і волого. Троянда, пачулі, дим чи то паленої деревини, чи осіннього листя, чи тих жахливих покришок, які мені тут взагалі-то дуже сподобались)Глибокий красивий аромат, але флакона мені не треба славабогу алілуйя😁🙏, що ніяким чином не зменшує його краси!Чесно кажучи, трохи побоювалась його тестити, бо могла б закохатись і почала б полювати за всіма можливими шалімарами, я така😄🤚 Але обійшлось. Цього разу😅Звісно, відливант буде зношений до останньої крапельки, але більшу частину припасу на осінь. І ось там-то можливо мене перемкне😁Світлано, вам знов летять мої гарячі промені вдячності за таке неймовірне знайомство🥰🥰🥰Розповідайте, чим сьогодні шпрекались? І як відноситесь до шалімарів? Які у вас є? Які хочете? Що по мілезімам?😊
👁 487 26-05-17 16:14
Мій парфумерний снобізм прям тріщить по швах😂 Зараз розповім вам про невимовну БЮДЖЕТНУ красу, яку я б 100% пропустила, аби не Таісія і її посилка, наповнена сюрпризами, красою і смаколиками))🎉Benessere Fico e Glicine Collistar🎉Це така красивенна полівашка на весну і літо! Полівашка, бо концентрація хоч і едт, але я б сказала, що ближче до одеколона👌 Звучання прозоре, чисте, натуралістичне, ні крапельки не хімозне! Освіжає, бо прохолодне і ніжне🥰 До того, як зазирнути в піраміду, винюхала тут чи фіалку чи ірис, але то виявилась гліцинія! І дійсно пахне гліцинією, наче реально нюхаєш ті грона з куща))Ну і інжир! Зеленкуватий, практично не солодкий, свіжий, вологий, просто нема слів!Поєднання дуже красиве і головне звучить все якісно! Точно не на півтори тищі, як коштує сотка) Всілякі джомалони відпочивають!Коротше! Якщо любите такий напрям, то раджу затестувати! Я в любові і захваті🩷Навіть не прибираю флакон у шафу, бо хочеться постійно оновлювати і відчувати цей богічний аромат😁Таісіє, вам летить ще сто тищ променів моєї вдячності🥰🥰🥰Розповідайте, чим сьогодні шпрекались?) Чи любите інжири в парфумах?)
👁 444 26-05-04 16:19
Я зараз бігаю по хаті і волаю, що мені конче необхідний цей парфум!!!Не часто останнім часом трапляється ВАУ ефект, бо все на все схоже, таке вже було, нічого оригінального, занадто просто, занадто скучно і т.д. Але тут я просто присіла!Plum Cream ObviousObviously I need this perfume! Але ніде в Україні нема в наявності🫠Що це за бренд такий, Галино? Я не впевнена, що навіть бачила колись ці флакони🫣 З якого світу ідеальних ароматів ви його дістали?) Чим жеж мені пахне і чого мене так накрило?)А ось я навіть не можу пояснити. Розходимось😄Насправді, тут мені не слива, а вишневий густий лікер, трохи гіркуватий, насичений, який стоїть на масивному дубовому столі, і глянцева крапелька стікає на його поверхню. Це красиво таааак, що я мені прям хочеться жерти цей парфум носом😂🫣Ааааа матінкоооо мені требаааа! Знайомі з цим брендом?Бувало таке, що від парфумки зривало дах і ви розуміли, що не можете жити без цього аромату?)І звісно, канєшна, як без цього, розповідайте, чим сьогодні шпрекались?😊
👁 557 26-04-19 16:58
В скарбах, які мені прислала зірочка Анна, знайшла La Fille de Berlin Serge Lutens (Божечки, спільното моя любо, я вам так вдячна, що знайомите мене з всілякими цікавинками! Дякую🥰)І шо я вам хочу сказати с приводу цієї берлінської діви, це красиво. Але мені заважає герань🥲Перед тим, як відкрити піраміду, подумала, що це лаврушка, але походу-таки герань мені так визвучується. І завжає насолоджуватимь меееедоооом🤤 Весь час хочеться трошки посунути цю лавро-герань в сторону, а вона, хоч і заявлена в початкових нотах, відчутна протягом всього звучання🫠Коротше, аромат красивий, якісний і цікавий, відливант зношу, може щось зміниться з часом, але флакон поки не горить.Анно, вам величезне дякую, за це знайомство🥰🥰🥰Ще я вчора облилась з ніг до голови, все, як ми любимо, Crème de Cuir BDK. Насичений був день, купу народа перестріла, і хоч би одна падлюка людинонька якось той бдк відмітила😐 Нє, не вміють оточуючі восторгаться красою, не вміють. Штош. Так і живемо)Розповідайте, що у вас? Чим шпрекались?😊
👁 464 26-04-01 15:56
Мільйон разів собі наказувала не лягати спати в новому невідомому парфумі😤 Інколи бісю сама себе, бо не слухаюсь своїх жеж корисних порад, а потім страждаю😁Зацікавилась я Шанелями. Після шикарних бутікових гризли мене сумніви, що пропускаю-таки якусь красу в їх звичайних лінійках. Пані Олічка, любіма моя жінка з величезним серцем, прислала в своєму останньому парфумерному транші серед інших скарбів всі свої шанелі, і там знайшовся Allure Eau de Parfum Chanel. От його-то я і нашпрекала вчора перед сном. Фатальна помилка, якщо треба виспатись. Це пахне бабусею. Не якоюсь абстрактною «бабкою», а МОЄЮ бабусею. От прям аромат з дитинства, коли вона напудрена-напомажена вже сиділа навпроти трюмо в своїй найкращій сукні, знімала бігуді і пшикала їх лаком. Від неї пахло, як мені зараз пахне Аллюр. І все б нічого, але у мене всю ніч було повне відчуття присутності поряд моєї бабці, наче вона зі мною поряд лежить. А з урахуванням того, що вона померла багато років тому, враження сумнівні😂Коротше, аромат доглянутої жінки, стійкий і, якщо абстрагуватись від мертвої бабусі, приємний на щодень😁 Але я носити не зможу))Розповідайте, чим ви сьогодні нашпрекані?)