Source
🇺🇦 P1HARMONY UA is 𝐔𝐍𝐈𝐐𝐔𝐄 | МАКСИМАЛЬНИЙ РОЗГОЛОС😉Любі радарщики! Не хочемо псувати вам свято прик...
141 Views/Reach
2026-04-12 11:10
Message №21260
МАКСИМАЛЬНИЙ РОЗГОЛОС😉Любі радарщики! Не хочемо псувати вам свято прикрою новиною (до речі, вітаємо всіх із Великоднем!), але дуже просимо хвилинку уваги ⭐На жаль, вчора відбувся концерт гурту CLOSE YOUR EYES на росії. Коротко для тих, хто не слідкував за цим: спочатку гурт оголосив про концерт 21 січня, тому українські та іноземні фанати об'єднали сили, намагаючись скасувати захід та розпочали бойкот компанії. Ми сподівались, що все вийде, оскільки один із мемберів навіть лайкнув лист у Weverse із закликом відміни та фото наслідків війни в Україні, а продюсер написав, що зробить все можливе. Спільними зусиллями вдалося отримати офіційну відповідь від компанії, але вона була незадовільною. UNCORE 9 лютого опублікували заяву, де зазначили, що вони все усвідомлюють, але нізащо не збираються відміняти концерт. Учора мембери веселились на концерті та дякували росіянам. Кажуть, деякі мембери навіть плакали (хтось каже, що це через проєкт від російських фанатів, а хтось, що від того, що їм взагалі довелося сюди приїхати?).
Зараз ми не можемо нічого вдіяти, бо це вже сталося, але ми можемо скерувати свій гнів та спробувати достукатися до іноземних фанатів, частина з яких допомагала нам і дотепер з проханнями скасувати концерт і бойкотувати, а зараз теж почуваються розбитими. Ми можемо зробити так, щоб ще більша кількість людей про це дізналась та долучилась до повного бойкоту гурту, як це сталось із деякими іншими, що відвідали росію і зруйнували цим свою кар'єру. Якщо ви не хочете, щоб ваш гурт став наступним, об'єднаймось і зробімо це!Використовуйте соцмережі (особливо Twitter/X): пишіть власні дописи або поширюйте існуючі. Висловлюйте розчарування й пояснюйте, чому концерт підтримує війну. Діліться постами в коментарях, щоб українська спільнота могла їх підтримати.Приносимо наші щирі співчуття українським фанатам цього гурту, адже розуміємо, як це боляче, і сподіваємось, що разом ми досягнемо хоча б чогось 💜