Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - 🇺🇦 P1HARMONY UA is 𝐔𝐍𝐈𝐐𝐔𝐄
Added 14 Jul 2024

🇺🇦 P1HARMONY UA is 𝐔𝐍𝐈𝐐𝐔𝐄

@p1harmonyukr
Number of subscribers: 1 293
Photos: 17,100
Videos: 2,660
Links: 4,470
Description:
🇺🇦 Україномовний канал по P1Harmony ► дебют гурту: 28/10/2020 ► фандом: P1ece (Піс) ► анонімний бот: @p1harmonyua_bot ► власник: @layobo - початок: 12/08/2022

👥 Number of subscribers

1 293
Average/Day:: +2
Average/Week:: -3
Average/Month:: -14

👁️ Average views per message

192
Average/Day:: 235
Average/Week:: 189
ERR: 14.85%

📊 Messages per Day

3.4
Last day: 6
Week average: 2.9
Average per day: 3.4

Logo change history

Name change history

🇺🇦 P1HARMONY UA is 𝐔𝐍𝐈𝐐𝐔𝐄 2026-03-03
🇺🇦 P1HARMONY UA 2025-02-18
🇺🇦 P1HARMONY UA | РЕСТ 2025-01-31

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

Кіхо про сон разом😭🐺: У нас був попередній запис, і між розкладами було багато часу, тому ми говорили про те, щоб, можливо, повернутися до гуртожитку, але наш гуртожиток досить далеко від Санама. Тому ми вирішили, що краще знайти якесь місце поблизу, щоб більше відпочити. Але оскільки ми бронювали так поспіхом, було лише 3 вільні кімнати, тому довелося або ділити ліжка попарно, або повертатися до гуртожитку. Але якби ми повернулися назад, ми б втратили майже 2 години відпочинку, тож я, звісно, подумав, що нам просто варто ділити кімнати, але всі, крім мене, хотіли повернутися до гуртожитку, тож я був трохи шокований, типу, чому вони так ненавидять спати разом ㅋㅋㅋㅋㅋ🧩: Але зручніше піти кудись в знайоме місце🐺: Це правда, я також думаю, що краще відпочити десь зручно на зручному ліжку, ніж відчувати дискомфорт ㅋㅋㅋㅋㅋ Але ого, справді ось так розділилися... 🧩: Тож який був результат?🐺: Та ми влаштували гру сходинки* і вирішили, що троє людей залишаться в Санамі, а троє повернуться до гуртожитку, і зрештою мені довелося повернутися до гуртожитку ㅜ ㅋㅋㅋㅋㅋ Я сказав, що мені нормально було б ділити ліжко ㅜ ㅋㅋㅋㅋㅋ Але менеджер намагався знайти більше місць, тож зрештою ми всі змогли зупинитися в Санамі, і це був щасливий кінецьcr.: p1hits #кіхо #fromm 『··✎··』@p1harmonyukr
МАКСИМАЛЬНИЙ РОЗГОЛОС😉Любі радарщики! Не хочемо псувати вам свято прикрою новиною (до речі, вітаємо всіх із Великоднем!), але дуже просимо хвилинку уваги На жаль, вчора відбувся концерт гурту CLOSE YOUR EYES на росії. Коротко для тих, хто не слідкував за цим: спочатку гурт оголосив про концерт 21 січня, тому українські та іноземні фанати об'єднали сили, намагаючись скасувати захід та розпочали бойкот компанії. Ми сподівались, що все вийде, оскільки один із мемберів навіть лайкнув лист у Weverse із закликом відміни та фото наслідків війни в Україні, а продюсер написав, що зробить все можливе. Спільними зусиллями вдалося отримати офіційну відповідь від компанії, але вона була незадовільною. UNCORE 9 лютого опублікували заяву, де зазначили, що вони все усвідомлюють, але нізащо не збираються відміняти концерт. Учора мембери веселились на концерті та дякували росіянам. Кажуть, деякі мембери навіть плакали (хтось каже, що це через проєкт від російських фанатів, а хтось, що від того, що їм взагалі довелося сюди приїхати?). Зараз ми не можемо нічого вдіяти, бо це вже сталося, але ми можемо скерувати свій гнів та спробувати достукатися до іноземних фанатів, частина з яких допомагала нам і дотепер з проханнями скасувати концерт і бойкотувати, а зараз теж почуваються розбитими. Ми можемо зробити так, щоб ще більша кількість людей про це дізналась та долучилась до повного бойкоту гурту, як це сталось із деякими іншими, що відвідали росію і зруйнували цим свою кар'єру. Якщо ви не хочете, щоб ваш гурт став наступним, об'єднаймось і зробімо це!Використовуйте соцмережі (особливо Twitter/X): пишіть власні дописи або поширюйте існуючі. Висловлюйте розчарування й пояснюйте, чому концерт підтримує війну. Діліться постами в коментарях, щоб українська спільнота могла їх підтримати.Приносимо наші щирі співчуття українським фанатам цього гурту, адже розуміємо, як це боляче, і сподіваємось, що разом ми досягнемо хоча б чогось 💜
‼️На жаль, на офіційному акаунті AMPERS&ONE в Douyin (китайський тікток) виклали відео з Синмо під російський звук ‼️Тож дуже прошу кожного написати листи на пошту FNC🙏🏼Пошта: [email protected] Англійський варіант Тема: Urgent! Request to remove Seungmo's video. Текст листа:Dear FNC Entertainment,Recently, a video of Seungmo was posted on the group's official Douyin account using a Russian song. You can find the video here: https://video.weibo.com/show?fid=1034:5277158072057979I am deeply disappointed and hurt by this choice. Russia is currently recognized as a terrorist state that commits crimes against humanity and kills innocent people in Ukraine every day. Promoting Russian culture or music, even through a short video, means supporting a country that spreads propaganda and violence. This choice of music is extremely disrespectful to your Ukrainian fans and the international community that stands against the war.Please remove this video immediately. Thank you for your understanding.
👁 153 26-02-26 07:40
Інтак на фромм про UNIQUE🫶🏻Він дуже захоплений альбомом. Він каже, що він справді дуже хороший, і що піс це точно сподобається. Він також сказав, що загальний рівень задоволеності альбомом справді високий, навіть мембери відчувають це саме так.Пісні в альбомі матимуть різне звучання, але всі вони дуже добре поєднуються в гармонії!! все це добре поєднується та створює унікальне звучання альбому. Як сказав Інтак: «Це як дивитися на ауру/північне сяйво, ідеально барвисте» Інтаку дуже подобаються пісні 2, 3, 5, 6: • Pandemonium • L.O.Y.L• Triple 7 • ICE …але в основному йому подобається весь альбом🙂‍↕️Йому також подобається четверта пісня «Wednesday Girl», але це не той жанр, який би він особисто слухав самостійно. Але він думає, що піс сподобається. Пісня 5 «Triple 7» весела. Її хочеться слухати. І йому дуже подобається другий куплет Джіуна в цій пісні.Інтак написав свої партії для всіх пісень, і він багато писав під час туру.Інтак також брав участь у створенні хореографії!!☝🏻Він каже, що це складно, але не настільки, це схоже на рівень DUH! Він справді вважає, що хореографія вийшла кращою за "DUH!"👀cr.: p1hpopbase #інтак #fromm『··✎··』@p1harmonyukr
👁 234 26-02-01 09:23
Я вже багато разів це казав, але з роками мені здається, що «послідовність» – це одне зі слів, яке найкраще тебе описує.Я часто думаю, що саме креативність, яка походить від цієї послідовності та неординарності, дозволяє демонструвати дивовижні рухи на сцені та змушувати нас сміятися. Ми так довго знаємо одне одного, і я знаю, який ти талановитий, але все ж вважаю, що сліди обдумування та послідовності у твоїх несподіваних та дивовижних рухах найбільше схожі на тебе.Я вдячний, що ти показуєш нам Шоту таким, яким він є, без застережень. Я вдячний, що ти граєш в ігри та проводиш час з нами, навіть якщо ми одного віку.Я радий бачити, що ти краще дбаєш про своє тіло та танці, ніж раніше, але в мене все ще болять коліна, коли я бачу, як ти танцюєш.Сподіваюся, ти зможеш взяти участь у батлах, про які завжди мріяв, та танцювати досхочу, тож бережи своє здоров'я та суглоби, в ми будемо продовжувати підтримувати тебе. Сподіваюся, що цього року у тебе буде безтурботний і щасливий день народження. Будь щасливий! 😉#чонсоб 💙 #weverse 『··✎··』@p1harmonyukr
👁 180 25-12-19 14:44
Інтак на фромм про те, як він, Кіхо, Кемден, Макая та Кайрел (AMPERS&ONE) ходили їсти якініку після FNC Kingdom 😹🐶: Здається, ми з'їли десь близько 30-ти порцій? Разом із Кіхо-хьоном та друзями з Ampers&One. Але я подумав, вау, ми з'їли багато, тож я замовив всього одну порцію ㅋㅋㅋㅋㅋ і це було тільки три шматочки ㅋㅋㅋㅋㅋ вони жартують, чи що ㅋ🧩: Але хіба це не дорого🐶: Ну як, Піванхармоні сонбеніми платили ж 😉 Але що кумедно, це те, що навіть оплата була розділена ㅋㅋㅋㅋㅋ Кіхо-хьон заплатив половину ㅋㅋㅋㅋㅋ Це була така ціна, яку одна людина не могла б заплатити ㅋㅋㅋㅋㅋ Можна було б залишитись з пустим банківським акаунтом після такого🧩: Хто запропонував поїсти разом?🐶: Аа, ми просто вирішили під час репетиції, мембери Ampers&One? Ми думали-думали і потім пішли. Ні, я не використовував панмаль (*неформальна мова), але Кіхо-хьон — так. Там були і старші за мене🧩: Мені здається тобі було б ніяково із Макаєю ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ🐶: Макая? Я справді подобаюсь Макаї. Макая неймовірно милий ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ Ми бачимось часто у спортзалі, так як у нас один тренерcr.: p1hits#інтак 🎮 #fromm『··✎··』@p1harmonyukr
👁 196 25-11-25 10:54
😉😉 МАМА, премія, яка вважається головною премією року, буде транслюватися за допомогою рос. платформи та буде показана терористам. Ми закликаємо НЕ дивитись офіційно дану премію та не поширювати в майбутньому посилання для перегляду цієї премії.Також ми підготували невеликі приклади твітів, які Ви можете скопіювати лише натиснувши на них, щоб спробувати донести до MNET, що розважати терористів під час того, коли вони окуповують не тільки нашу країну, але й інших - не є звичайним побутом, який всі просто проігнорують. Залишати твіти Ви можете під цим постом - тиць. By adding a terrorist country, russia, to the list, you are silencing the issue of war and human rights. By ignoring Ukraine, you are ignoring the truth and people's lives. Please draw conclusions and understand who you plan to broadcast this award to.#RussiaIsATerroristState Broadcasting an award to a terrorist country is support for the murder of civilians. Does MNET support war? Occupation? Artists certainly wouldn't want to entertain murderers.#RussiaIsATerroristState IVI is a russian platform that blurs the line between victim and aggressor, attempting to "unite" countries that they enslave or oppress. You need to focus on educating your employees who allowed this terrible idea to happen and on yourselves.#RussiaIsATerroristState Якщо Вас будуть виводити на дискусію окупанти і нелюди, ігноруйте їх, як вони ігнорують наш біль та нашу війну. Будемо вдячні усім за поширення інформації чи навіть написаному одному твіту. Бережіть себе і вірте в ЗСУ.З повагою, Ваш радар.
👁 283 25-09-05 21:22
я не памятаю, чи публікувала щось сюди стосовно цієї ситуації, але деякі піс думали (або досі говорять), що деякі шоу будуть скасовані через профіцит квитків, тому кіхо висловився щодо цього на сьогоднішньому лайві:🐺: є питання, і люди говорять про скасування туру, друзі, тур не буде скасовано. хм, ми чудово знаємо про всю ситуацію з квитками та все таке, але я хотів сказати вам, народ, що жодного туру не буде скасовано, цього взагалі не станеться, тому вам точно не варто про це хвилюватися. що стосується квитків на концерти, знаєте, мені здається, що особливо в економічній ситуації, в якій ми зараз перебуваємо, ніхто не може змусити чи благати когось прийти та витратити їхні гроші, тому що… боже, економіка, друзі, я знаю, я знаю, що економіка божевільна, але так, я точно бачив речі, які трохи діють мені на нерви, я маю на увазі, що я не хочу приділяти цьому увагу, і піднімаючи це питання, я не хочу, щоб хтось шукав цих людей і нападав на них за те, що вони говорять такі речі, тому що в кожного є своя думка, і кожен має висловлювати свою власну думку, але люди, які кажуть: «стільки грошей для P1Harmony? якби це були ті і ці, і ті, і ті, тоді можливо, так, але для P1Harmony??», що завгодно, але я думаю, що кожен може вибирати, куди він хоче піти, і все таке інше, і я знаю, що багато людей зараз в турі, але я думаю, що протягом останніх 5 років ми завжди постійно показували, які ми хороші виконавці, незважаючи на обставини та на все те, що траплялося, і я щиро вірю, що люди, які це бачили, знають і можуть поважати це, прийдуть на ці концерти, а ті, хто ні, - ні, і навіть якщо це 1 людина, чи 10, чи 100, чи 1000, скільки б людей не було, ми все одно виступатимемо так само для однієї людини, як і для стотисячної публіки, тому що саме так роблять виконавці, і ми будемо постійно показувати вам, друзі, наші виступи, незалежно від цього. тож особисто для мене це не має великого значення, бо знаєте, ми почали виступати в кінотеатрах, народ, мені здається, що багато людей про це забувають, і багато людей про це не знають, тому той факт, що ми навіть можемо цього разу виступати на арені – це те, чим ми справді пишаємося, і за що ми вдячні. і той факт, що ми почали з такого місця, яке було буквально з килима перед величезним екраном у кінотеатрі, щоб мати змогу виступати в цих шалених, шалених місцях, я думаю, що це вже говорить про нас багато. незалежно від того, чи буде 10 людей на цій величезній арені, ми все одно збираємося влаштувати шоу, бо це роблять виконавці, і я думаю, що це справді важливо, чи не так? тому я був би дуже вдячний, якби прийшло багато людей, і якщо у вас є час, ми, звичайно, переконаємося, що ми будемо просувати цей тур якнайкраще, і ми справді робимо все можливе, щоб просувати його.
👁 235 25-07-28 18:53
Кіхо на фромм про пристрасть і гордість Соула в танцях 🥹💗🐺: Соул наполегливо працює і добре виконує кожен танець. Він зовсім не соромиться танцювати. Серйозно, це так круто. У нього немає жодних упереджень, він просто любить танцювати і щоразу викладається на повну. Не знаю, чи згадував я про це раніше, але в хореографії "duh!" є та частина, де Соул лежить на підлозі і щось робить, а потім ми з Інтаком піднімаємо його, так? Спочатку йому було дуже важко. Навіть під час зйомок йому було дуже важко, але він не промовив жодного слова. Тож я сказав: «Соул, тобі явно важко, чому ти нічого не кажеш? Ми можемо зараз це змінити, щоб ти не постраждав і все одно добре впорався», але Соул сказав «Я маю з цим впоратися, незважаючи ні на що». ㄷㄷㄷㄷ я був шокований. Я думав, що він просто страждав, бо не знав, як сказати, що не може цього зробити, але це було не так. Він справді хотів, щоб це спрацювало, незважаючи ні на що. Це була його гордість у танці... бо якби я співав, і мені довелося б співати в діапазоні, який мені зовсім не підходить, і я просто не міг би це зробити, гадаю, мені було б дуже важко. Наприклад, коли ти стажер, ти все ще тренуєшся, і іноді робити помилки – це нормально, оскільки ти можеш подолати їх за допомогою тренувань.Але тепер ми не просто стажери, які займаються хобі, ми повинні професійно підходити до своєї основної роботи. І я думаю, що ти абсолютно не можеш показувати жодних слабких місць, коли виконуєш свою основну роботу. Тож бувають моменти, коли потрібно бути реалістом, наприклад, мені об'єктивно важко це робити, але Соул просто робить це. І найдивніше (у позитивному сенсі) те, що йому це вдається. Оплески... ㅋㅋㅋ Звичайно, прийняття реалістичних та об'єктивних рішень також важливе, але ця сміливість розширювати межі, як це робить Соул, — це те, що вам потрібно для зростання. Чесно кажучи, у макне є багато чого навчитися ^^cr.: p1hits#кіхо 🪼 #fromm『··✎··』@p1harmonyukr
👁 195 25-05-25 19:30
Чонсоб не міняє традиції!! 🙂‍↕️🫶‹ Промоушен DUH! нарешті добігає кінцяАвтор, який поставив крапку в останньому розділі, тепер має закрити книгу. Але я хочу написати це, щоб залишити трохи своїх думок, щось на кшталт нотатки автора. Люди не можуть бути однаковими з голови до ніг, але принаймні я думаю, що Піс та P1Harmony дивляться в одному напрямку. Ось чому я дуже вдячний. Якщо говорити про нашу попередню діяльність серйозно, то завжди важко робити щось, що на 100% задовольняє всіх нас, але P1Harmony наполегливо працювали в надії, що Піс хоч трохи сподобається, оскільки це наш перший камбек за довгий час. Сподіваюся, ви добре провели час. Цей промоушен завершився, але подорож P1Harmony – ні, тому я сподіваюся, що ви й надалі будете разом з нами. Посеред нашого щільного графіку буває багато моментів, коли я не знаю, де я знаходжуся, але я жодного разу не ставив це під сумнів. Незалежно від того, де ви знаходитесь чи на якій сцені ви перебуваєте, ми завжди можемо впевнено стояти перед вами, тому що саме ви є причиною, по якій P1Harmony можуть стояти тут, на сцені! Не забудьте! Цей промоушен також був дуже важким; я знаю, що доведеться ще довго чекати, але я молюся, щоб я зміг повернутися і знову побачити вашу усмішку, люблю вас усіііііх ❤️ ›#чонсоб 🌷 #weverse『··✎··』@p1harmonyukr