Source
Овертайм із Сажком | Турану треба виставитися гравцям Леха, які на трьох створили кумедний ...
1 260 Views/Reach
2026-03-19 22:01
Message №5903
Турану треба виставитися гравцям Леха, які на трьох створили кумедний гол, що врятував Шахтар і самого АрдуПерший власний момент в матчі Шахтар створив на 84-й хвилині, коли Лех був змушений відкриватися, щоб забити третій гол.Жахливий матч від Шахтаря. Нуль ідей в атаці. Єдина стабільність - пожежі в захисті. Все, що було треба зробити Леху, сісти в середній блок та чекати, як Шахтар буде беззмістовно катати м'яч та помилятися. Якби він зробив так в першому матчі, то, схоже, йому б навіть не треба було відіграватися з 1:3. Але вдома Лех понісся вперед та дав Шахтарю бігти у швидкі атаки.Знову нагадаю, що окрім проходу розібраного Бешикташа та перемоги над таким самим розібраним Динамо Туран в Шахтарі цього сезону поки не показав буквально нічого.На Етапі ліги пощастило з жеребом - найкращий серед усіх учасників. В УПЛ - з відсутністю суперників відповідного бюджету та рівня після дезінтеграції Динамо в першій частині сезону.Й навіть такий суперник як Лех - прохід на максимально тоненького з пожежами та валідолом, коли команда не може спокійно втримати перевагу у два м'ячі після першого матчу, а рятівний гол їй дарує захист суперника.А потуги Шахтаря в кінці матчу, коли він не міг забити гол вже навіть на вільному просторі - це взагалі клініка. Люди просто не здатні зіграти в пас, щоб легко закрити матч, коли суперник вже взагалі не повертається назад. Феноменальна робота головного тренера та менеджменту клубу, який потім буде називати чемпіонство в УПЛ, де Шахтар ледь поки обходить ЛНЗ, та чвертьфінал Ліги конференцій, де не було жодного адекватного суперника, якимось досягненням.Чудово, що Шахтар у чвертьфіналі Ліги конференцій. Говорю завжди, що кожна перемога українського клубу в єврокубках - це вже досягнення зараз, варто їм просто радіти. Проблема в тому, що сьогодні Шахтар не переміг, а програв та дивом відскочив по сумі двох матчів з жахливою грою та купою сейвів Різника. Тому радіти складно.Це був жах.