Source
Овертайм із Сажком | Денис Бойко: «Шостак сам себе виставив клоуном на всю країну – тупо фу...
910 Views/Reach
2026-03-15 20:31
Message №5886
Денис Бойко: «Шостак сам себе виставив клоуном на всю країну – тупо футболіст-клоун»Колишній воротар збірної України та «Динамо» Денис Бойко прокоментував те, що гравець «Олександрії» Денис Шостак після матчу з ЛНЗ (0:2) на 3/5 питань відповів «не знаю».«Це дуже прям некрасиво. Просто я не перший раз вже передивляюся це відео. Цей футболіст, коли він йшов на це флеш-інтерв’ю, він чітко розумів, що буде саме так відповідати. Це не спонтанні відповіді в моменті. Він чітко розумів, що він буде так ось відповідати «не знаю». Хтось каже, що накинулися на нього. Накинулися по ділу. Якщо ти не хочеш, ти програв, у тебе немає настрою, підійдіть до медійної служби клубу, скажіть: «Я не хочу розмовляти зараз в пресі, щоб не було ніяких інцидентів». Ну він сам себе виставив клоуном на всю країну. Чистий клоун. Тупо футболіст-клоун. Чувак вийшов і каже на всю країну: «Не знаю. Не знаю».Я коли грав у футбол, теж інколи проходив повз журналістів. Коли журналісти стоять з мікрофонами, намагаються взяти флеш-коментар. У нас є регламент – один чи два футболісти повинні прийти у флеш-зону, прокоментувати гру. Якщо ти не хочеш це робити – підійди, скажи. У тебе у заявці 23 футболісти. Підійди, скажи, щоб не було цього цирку. Нехай прийде хтось інший. Нехай капітан візьме на себе відповідальність і прийде, якщо хтось відмовляється.Знову ж таки кажу. Я через це проходив. Немає настрою, програли гру, команда на передостанньому місці, щось там може якісь особисті… Добре. Або ти не даєш інтервʼю, або якщо ти вже прийшов, то повинен мати повагу до усіх журналістів. У цьому випадку Олексій Корицький. Людина, яка, я знаю, з Києва. Він встав вранці, поїхав, приїхав, готувався до цього матчу. І так кожен журналіст готується. І потім ось таке зневага саме до журналіста. Сьогодні цей футболіст. Завтра це подивиться якась молодь… Я думаю, що у досвідчених футболістів трошки більше клепок у голові, щоб такого не робити.Для мене це абсолютно не зрозуміло. Знову ж таки. Якщо ти не хочеш, у тебе щось сталося. просто не приходь. Тебе змусили? Та ніхто його не може змусити. Він може абсолютно нормально поговорити зі своїм клубом. А ось так прийти… Добре, ти не знаєш що відповідати. Не треба розгорнутої відповіді, але ось це цирк «не знаю». Для мене це абсолютно незрозуміло. Кожен може не давати, якщо він не хоче. Але ось так давати… Чувак сам себе прибив. Чесно. Це зневага для журналістів, по-перше. Але він своєю поведінкою, перш за все, прибиває себе, клуб, за який він грає. Тому що клубу потім теж треба віддуватися, пояснювати, чому футболіст саме так вирішив відповідати. У нас там зараз «було і було». А не може бути «було і було». Це прецендент. Якщо ви приходите, то будьте поважні до тих людей, які працюють. Я також грав у футбол, а зараз знаходжуся з іншої сторони. Я чітко розумію, що всі ми люди і журналісти також роблять свою роботу. Футболісти на полі, журналісти – поза ним», – сказав Бойко.***З одного боку, наче й добре, що в УПЛ ТБ експерт може так жорстко висловлюватися про гравця одного з клубів - в тому сенсі, що нема в нього якоїсь заборони на агресивну критику. З іншого боку, що важливіще в цій ситуації, вважаю, що перехід на персональні образи на такому рівні - це дуже погано, завжди можна навіть жорстко критикувати без явних персональних образ, аргументовано та спокійно. Це явний косяк Бойка - відчув себе вже зіронькою телебачення. Тільки б це не закінчилося вимогою вже публічних вибачень Бойка й загрозою вийти з телепулу УПЛ від Олександрії (правда її і так скоро в телепулі не буде, бо вилетить) - мають на це повне право.