Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Овертайм із Сажком
Added 14 Jul 2024

Овертайм із Сажком

@overtime_sazhko
Number of subscribers: 2 096
Photos: 3,570
Videos: 208
Links: 2,170
Description:
Особистий блог заступника головреда Tribuna.com Олександра Сажка. Про український футбол - без цензури і з великою долею сарказму та дурних жартів Мій фб: https://www.facebook.com/alexandr.sazhko/ Моя інста: https://www.instagram.com/oleksandrsazhko/
Source

Овертайм із Сажком | Полісся перевело лідерів Чоботенка та Гуцуляка до команди U-19 - і, на...

Telegram community logo - Овертайм із Сажком Овертайм із Сажком @overtime_sazhko
1 480 Views/Reach 2026-01-13 15:37 Message №5601
Полісся перевело лідерів Чоботенка та Гуцуляка до команди U-19 - і, найцікавіше, навіть зробило щодо цього офіційну заяву, що нетипово для таких випадківВ обох гравців закінчуються контракти в кінці сезону - і клуб не може з ними домовитися про продовження.Абсолютно не підтримую такі методи, але чомусь от саме в нашому футболі вони дуже розповсюджені, набагато більше, ніж у футболі топовому. Не говорю, що там не буває подібних рішень, але в цілому клуби поводяться цивілізованіше й здатні уникати подібних проблем.З іншого боку, тут складно зрозуміти, як йшли перемовини та хто в них поводився некрасиво, якщо таке взагалі було. Тому певний простір на захист клубу в цій ситуації я також би залишав.Напевно, найбільше шкода, що цей симпатичний проєкт Ротаня вже на самому початку змушений знову перебудовуватися. Бо Полісся вже в кінці першого кола починало виглядати дуже цікаво, а Гуцуляк та Чоботенко - це гравці занадто серйозного рівня, щоб команда такого рівня не відчула їх втрату. У підсумку програють всі. Гравці без практики, особливо це погано для Гуцуляка перед ключовими матчами збірної України та шансом зіграти на чемпіонаті світу. Клуб - без лідерів на ключовий відрізок сезону. І він не зможе одразу компенсувати всі втрати.Все ж таки треба вміти якось домовлятися. Бо якесь взаємовинищення виходить.До речі, на Трибуні якраз сьогодні вийшло інтерв'ю Чоботенка. Воно було записане до всієї цієї ситуації. Але там все одно є багато чого почитати - дуже цікавий та розумний у спілкуванні футболіст:Сергій Чоботенко: «Буткевич дав завдання бути у трійці. Але я впевнений, що ми можемо більше»