Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Овертайм із Сажком
Added 14 Jul 2024

Овертайм із Сажком

@overtime_sazhko
Number of subscribers: 2 096
Photos: 3,570
Videos: 208
Links: 2,170
Description:
Особистий блог заступника головреда Tribuna.com Олександра Сажка. Про український футбол - без цензури і з великою долею сарказму та дурних жартів Мій фб: https://www.facebook.com/alexandr.sazhko/ Моя інста: https://www.instagram.com/oleksandrsazhko/
Source

Овертайм із Сажком | Динамо потрібно підсилити лише одну позицію, щоб точно не провалюватис...

Telegram community logo - Овертайм із Сажком Овертайм із Сажком @overtime_sazhko
1 450 Views/Reach 2025-12-29 14:34 Message №5588
Динамо потрібно підсилити лише одну позицію, щоб точно не провалюватися поза топ-2 в УПЛЗвичайно, окрім тренера. Це взагалі не обговорюється - Динамо потрібен досвідчений та якісний тренер, але Суркіси явно так не вважають.Тут маю на увазі чисто склад. Бо є багато розмов, наскільки поганий у Динамо склад. Проте це ж не так - для топ-2 УПЛ в них явно просідає лише одна позиція. Це голкіпер.Нещерет був весь цей час, м'яко кажучи, посереднім, якщо не гірше. Один з найгірших за попередженими голами у всій УПЛ - далеко від'ємний у цьому. Він не вражає на лінії й не компенсує нічим поза цим. Гра ногами - жахлива. І це, до речі, наслідок роботи й Костюка в U-19, де від голкіпера не вимагається нормально грати ногами, бо команда грала в максимально примітивний футбол. Немає буквально жодної дійсно сильної сторони. Решта позицій добре укомплектована. Саме для УПЛ. Про єврокубки зараз немає розмови, бо це взагалі інша історія.Так, можна говорити, що, можливо, не завадив би забивний форвард. Проте в Динамо є Пономаренко, якому треба ігровий час - і трансфер в цю позицію його відбере. А з Пономаренка дійсно може щось вийти.Так, можна говорити, що потрібен центральний захисник. Проте в Динамо є Михавко та Тіаре, яких ще можна серйозно розвивати, було б кому. А те, що це не можуть зробити - це ж питання до тренерів то клубу. Є Попов, який, коли не травмований, на рівні УПЛ - топ.Так, можна говорити, що не завадить правий захисник, бо Тимчик постійно на травмі. Але поки на рівні УПЛ Караваєв здати закривати позицію, поки Тимчик травмований. Це все позиції, де підсилення не завадить, але воно не є критичним. Саме з точки зору боротьби за топ-2 УПЛ. Й чисто з точки зору рівня гравців.Інше питання, що зміни в складі іноді потрібні просто для того, щоб в ньому завжди були свіжість, відчуття реальної конкуренції та того, що тобі твоє місце не гарантоване, бо ти просто вихованець та українець. Бо це для спорту жахливо, коли спортсмену не треба рухатися вперед, бо він знає, що зарплату все одно заплатять. Але для цього треба почати продавати. Тоді звільняться місця, які буде не так просто закрити насправді. Бо можна скільки завгодно говорити про погану форму Бражка, Шапаренка чи недоліки Буяльського або старіння Ярмоленка. Але Динамо поки не показує здатність їх замінити не те що сильнішими гравцями, а хоча б тими, хто має потенціал дорости з часом до такого рівня. Тому треба починати з малого: голкіпер, який не буде одним з найгірших в УПЛ за показником попереджених голів та просто адекватно гратиме ногами. Це вирішить чимало - і це лише одна зміна, яку реально зробити.