Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Овертайм із Сажком
Added 14 Jul 2024

Овертайм із Сажком

@overtime_sazhko
Number of subscribers: 2 096
Photos: 3,570
Videos: 208
Links: 2,170
Description:
Особистий блог заступника головреда Tribuna.com Олександра Сажка. Про український футбол - без цензури і з великою долею сарказму та дурних жартів Мій фб: https://www.facebook.com/alexandr.sazhko/ Моя інста: https://www.instagram.com/oleksandrsazhko/
Source

Овертайм із Сажком | 18-річний українець Богдан Попов зіграв кілька хороших матчів в італій...

Telegram community logo - Овертайм із Сажком Овертайм із Сажком @overtime_sazhko
1 100 Views/Reach 2025-10-27 17:30 Message №5363
18-річний українець Богдан Попов зіграв кілька хороших матчів в італійській Серії В - і зовсім береги поплутав:"Я українець і завжди почував себе українцем. Ба більше, зараз під час війни, я пишаюсь цим. Я вже казав що хочу стати гравцем основного складу головної збірної, але розумію що до цього треба прийти.Що стосується молодіжної збірної, то я не задоволений тим ігровим часом, який я отримав, і вважаю, що маю на це право. Розумію, що рішення ухвалює тренер і я це приймаю. Але я теж маю право на свою думку і на прийняття рішення. Можливо не треба втрачати час. Про це я вже мав бесіду з моїм менеджером Андрієм Головашем.Але у жодному разі я не стану порушувати питання, розігрувати спектакль про зміну громадянства. В мене достатньо сил, щоб розв'язати цю проблему на футбольному полі. Сьогодні один тренер, завтра інший. Тим більше що я ще можу грати за збірну до 19 років, де в мене склались дуже хороші відносини з тренерським складом", - сказав Попов у коментарі Чемпіону. 18-річку покликали в збірну U-21 (що в принципі не так часто буває), дали там ще й певний ігровий час - а він не задоволений тренером та не хоче втрачати там час 🫠🫠🫠Де цих футболістів таких беруть? 🤣