Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Овертайм із Сажком
Added 14 Jul 2024

Овертайм із Сажком

@overtime_sazhko
Number of subscribers: 2 096
Photos: 3,570
Videos: 208
Links: 2,170
Description:
Особистий блог заступника головреда Tribuna.com Олександра Сажка. Про український футбол - без цензури і з великою долею сарказму та дурних жартів Мій фб: https://www.facebook.com/alexandr.sazhko/ Моя інста: https://www.instagram.com/oleksandrsazhko/
Source

Овертайм із Сажком | Коли нарешті УПЛ виграє не Динамо чи ШахтарПісля серії невдалих виступ...

Telegram community logo - Овертайм із Сажком Овертайм із Сажком @overtime_sazhko
1 030 Views/Reach 2025-10-26 18:25 Message №5362
Коли нарешті УПЛ виграє не Динамо чи ШахтарПісля серії невдалих виступів українських грандів з’явилося багато розмов, що зараз найкраща можливість, щоб хтось інший виграв УПЛ - особливо у контексті Полісся. І це дійсно так - зараз українські топи дійсно слабкі як ніколи.Проте сьогодні Динамо показало вже вкотре, яка різниця між нашими грандами та всіма іншими - за пів години розібрали лідера УПЛ Кривбас. З 36-річним Ярмоленком на позиції форварда, з 32-річним Буяльським й 33-річним Караваєвим на провідних ролях.До цього воно так само абсолютно по ділу розібрало Полісся. Хоч втрачало очки з ким завгодно.В тому зараз й проблема, що вся решта команд у найкращій своїй формі поки не можуть на дистанції випереджати найгірші версії Динамо та Шахтаря. Якщо подивитися у таблицю після 10 турів - вони знову зверху. Кризові, проблемні, програють ноунеймам в єврокубках.Щоб виграти УПЛ, треба весь сезон грати хоча б так, як грає зараз ЛНЗ чи Полісся - і, скоріше за все, цього ще й не вистачить. Треба бути ще краще. Значно краще та впевненіше.І хотілося б дуже, щоб так і сталося на фініші, щоб хтось став краще та витримав. Але поки про це доводиться тільки в жарт говорити. Мені повірити складно, що цього сезону в України може бути новий чемпіон.