Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - аутдор щоденник
Added 06 Dec 2025

аутдор щоденник

@outdoordi
Number of subscribers: 792
Photos: 619
Videos: 64
Links: 120
Description:
Канал про дослідження аутдору — відпочинку на природі у різних його проявах🌿 Якщо хочете щось сказати особисто — @dinadeineko
Source

аутдор щоденник | Зізнавайтесь, хто з вас ходив Лікійку? Буду вам заздрити.Тим, хто взаг...

Telegram community logo - аутдор щоденник аутдор щоденник @outdoordi
440 Views/Reach 2026-03-31 09:00 Message №609
Зізнавайтесь, хто з вас ходив Лікійку? Буду вам заздрити.Тим, хто взагалі не зрозумів, про що я — розказую.Лікійська стежка (Лікійка) — це маршрут для тих, хто так і не визначився, він людина-гори чи людина-море, бо там, як ви вже здогадались, є одне й друге.Знаходиться стежка в Туреччині і простягається від міста Фетхіє на заході до Гейкбаїрі на сході. Весь маршрут має 540 км, і щоб його пройти за раз, вам знадобиться мінімум місяць, і то за умови гарної фізичної підготовки. Тому, як і багато інших маршрутів, цей ділять на частини. Бо, по-перше, не всі можуть взяти такі довгі відпустки. По-друге, воно й набриднути може, стільки чапати в одному регіоні.Тож Лікійка поділена на три частини: Західну, Центральну і Східну, де кожна з них займе від 10 до 12 днів і матиме свої особливості. В Центральній, наприклад, буде менше людей. У Західній буде більше залишків стародавніх міст. А Східна (найпопулярніша) — зручніша, бо близько до аеропорту в Анталії, та має багато різноманітних ландшафтів на маршруті. Але всі частини так чи інакше матимуть поєднання моря та гір.З незвичного для нас — це джерела води, бо це не струмки і річки. На Лікійці часто це збудовані колодязі, де воду потрібно черпати відром, яке не завжди там є. А ще — ночівля на пляжі. Тобто ти буквально можеш бути пів дня в горах, а потім лягти спати на березі моря. Ну і куди ж без їжі: рибних ресторанів, місцевих млинців гьозлеме з медом та турецьким чаєм на кожній зупинці.Короче, записуємо в маст-візіт і колись таки візіт. #місця_od