Все крупнейшие росс. нефтяные компании отчитываются о драматическом падении прибыли, - Bloomberg. У "Роснефти", на долю которой приходится более трети всей добычи нефти в рф, чистая прибыль упала на 68% за пол года"Лукойл", 2-й по величине производитель нефти, и "Газпром нефть" также заявили о сокращении прибыли в первом полугодии более чем на 50% в годовом исчислении. У "Татнефти" выручка упала на 62%. "Сургутнефтегаз" вообще ушел в минус.В целом нефтегазовая промышленность, от которой зависит каждый четвертый рубль в бюджете и почти 20% национального ВВП, лишился 50,4% прибылей, следует из данных Росстата: его сальдированный финансовый результат за полгода сократился до 1,264 трлн рублей. При этом 45% компаний закончили полугодие с убытком — на 749,5 млрд рублей А еще я бы напомнил что Сургутнефтегаз это личный кошелек ботоксной твариНу а в остальном всё идет прекрасно 👍Рашке скоро 3.14зда!---------------------------------------------Координати, фото 🇷🇺 🐏 баранів сюди 👉 @osint_bees_bot
Традиційна добірка українських каналів, які допомагають ЗСУ, Силам оборони України, волонтерам та чинять опір на інформаційному фронті. Обирайте канали, які вам до вподоби і долучайтеся до поширення. Разом Переможемо!🤝🇺🇦⚓️БРАТЧУК - Голова Громадської ради при Одеській ОВА, речник Українська Добровольча Армія🤡Крінжарня - тут про тих, кому не звикати ганьбитися, приниження кацапів та наші болючі теми👌🔥💪🇺🇦 🇺🇦Євген Сасько 🇺🇦 - канал про особливості війни та воєнно-політичної ситуації в світі.💪 ЗСУ ДВІЖ😎 - Яскраві відео та фото знищення кацапні 💥 💪🇺🇦⚡️НЕВІДОМИЙ СОЛДАТ - канал військовослужбовеця ЗСУ, найцікавіші сюжети з війни, ексклюзивні відео, які не показують офіційні канали, і свої думки та інсайди про ситуацію на фронті.📨 infosprotyv - Інформаційний спротив. Спростування фейків роспропаганди та якісна русофобія.⚓️ Олександр Коваленко – злий одесит, він же координатор групи «ІС». Розкриває фейки росії і аналізує ситуацію в її ВПК, 🔴 Zvиздец Мангусту - телеграм-канал військового оглядача Костянтина Машовця. Група «ІС».⚡️Брати по Зброї ✙ - головний військовий канал України🪖WarArchive - Військовий архів, в прямому розумінні цього слова. Разом збережемо нашу новітню історію.🫡🚀War Zone - Воєнно-політичні новини, огляди, історичні факти та меми з гумором, відео з фронту, відео винищення русні. Канал з довгою та неоднозначною історією🫡⚔️Добровольці Божої Чоти⚔️ - Архів рідкісних матеріалів російсько-української війни.OSINT Бджоли ✙ - спільнота, яка збирає та публікує дані російских воєнних злочинців.DroneBomber 𖦯 - Канал, на якому можна доповнити свої знання з тематики дронів 😈🇺🇦Барахолка ТАКТИКА🇺🇦 - Канал для продажу, купівлі та обміну різними тактичними штуками (одяг; захист; і т.д.).🔴 Воїни України - канал, де ви знайдете відео наших Героїчних воїнів
⚔️ ШБ «Крим» | Корпус Редут | Частина II Представляємо вашій увазі продовження дослідження команди OsintFlow про підрозділ зрадників та окупантів, що не перший рік воюють на тимчасово окупованій території Запорізької області під керівництвом Головного управління Генерального штабу ЗС РФ (колишнє ГРУ).🗣У другій частині нашого дослідження ми вирішили дослідити зв’язки батальйону з різним організаціями і з'ясувати хто очолює ці структури. До уваги ми брали лише ті організації, які згадували в своїх публікаціях безпосередньо бійці батальйону. Серед організацій, які допомагали підрозділу:🛑 РОО «ПАТРИОТЫ», засновник і очільник якої Сергей Канчуков, генерал-майор, у минулому начальник розвідки колишнього Сибірського військового округу та угруповання військ Міністерства оборони рф у Чечні.🛑Охоронна компанія, засновник якої Владимир Фоменко служив в спецназі ФСБ «Вымпел» разом з Красіковим і разом з цим же персонажем скоїв вбивство карельського бізнесмена у 2007 році згідно розслідуванням The Insider, Bellingcat та Der Spiegel. У 2014 році фігурував по кримінальній справі, а вже у 2015 очолив приватну охоронну компанію в тимчасово окупованому Криму, клієнтами якої є «ПАО Россети», ГУП РК «Черноморнефтегаз», ГУП РК «Крымгазсети» та інші. 👉🔗 ШБ «Крим» | Корпус Редут | Частина II ❤️🩹 Підписатися | Пошук росіян | Сайт | YouTube | Зв'язок
Мы у себя в постах в основном ругаем россиян. Но не все россияне Z-гниды и деградантыЕсть там люди, которые верят в о что Россия может изменится и которые что то для этого делаютНапример донатят на дроны для ВСУ крупные суммы. И при этом не лезут на глаза. Просто делают то, что считают правильнымНапример нам постоянно помогает со сборами Куштапин Сергей Владиславович 20.05.1988 г.р. из Сергиева Посада. И очень крупными суммамиНасколько нам удалось выяснить, Сергей постоянно переезжает по миру, в основном по Азии. Видимо и его, как многих россиян, Путин лишил родиныСергей, если вы это прочитаете, то знайте, мы вам благодарны. Вы делаете большое дело, спасая жизни наших бойцов и помогая уничтожать путинских наемниковЭтим вы не только спасаете Украину, но и помогаете России выйти из мракаИ за это вам наша благодарность. Держитесь! Вместе мы победим путинскую своруИ Россия будет свободной!--------------------------------------------------Координати, фото 🇷🇺 🐏 баранів сюди 👉 @osint_bees_bot
⚔️ ШБ «Крим» | Корпус Редут Представляємо вашій увазі дослідження команди OsintFlow, яке дозволило встановити підрозділ зрадників та окупантів, що воюють під керівництвом Головного управління Генерального штабу ЗС РФ (колишнє ГРУ). Мова піде про штурмовий батальйон «Крим», які не перший рік воюють на тимчасово окупованій території Запорізької області. 🗣 «Герої» нашої статті: безпосередньо причетні до анексії українського Криму у 2014; зрадники, що організовували «антимайдани» та воювали у різних військових формування так званих «лнр/днр» починаючи з 2014 року; учасники повномасштабного вторгнення у 2022. 🗣У цьому матеріалі ми нагадаємо що таке так званий добровольчий штурмовий корпус окупантів (ДШК), хто його очолює та що таке так звана система найму «Редут»; розповімо про сам батальйон та чому «Крым» та «Таврида» — дуже давно різні формування; представимо вашій увазі першу частину персональних даних бійців підрозділу.👉🔗 ШБ «Крим» | Корпус Редут❤️🩹Підписатися | Пошук росіян | Сайт | YouTube | Зв'язок
25 октября в Курской области погиб некто капитан ВС РФ Слепнев Дмитрий Борисович, заместитель командира 2 мсб 810 отдельной бригады морской пехоты (в/ч 13140, Севастополь). Офицер был застрелен рядовым в результате перепалки.В этой истории есть один очень интересный момент – Слепнев в 2022 году был в украинскому плену. Тогда, еще в звании старшего лейтенанта будучи комроты, он воевал в Донецкой области. Его группа была разбита и разбежалась, кто куда. Сам Дмитрий, по его словам, хотел застрелиться, чтобы не попасть в плен. Во время интервью Владимиру Золкину и Дмитрию Карпенко он еще боялся, что может сболтнуть лишнего.По возвращении из плена Слепнева повысили в звании и в должности. В 2024 году он оказался в Курской области, где его и настигли три выстрела в голову из АК-74 от рядового Алексея Рябова. Мы давно прогнозировали, что все идет к тому, что скотское отношение офицеров к личному составу закончится солдатским бунтом в российской армии. Возможно, это первые звоночки.➡️ Сохранить себе жизнь и сдаться в плен: t.me/spasisebyabot☎️ Звонки на +38 044 350 89 17 и 688 (с украинских номеров)⌨️ Писать в Telegram или WhatsApp+38 095 688 68 88+38 093 688 68 88+38 097 688 66 88Проект "Хочу жить" в соц сетях:😎 FB 🕊 Twitter 📹 YouTube 🥳TikTok 📞Viber 🏢 WhatsApp
Кстати, к посту выше. Если кто не сходил на наш сайт и не поинтересовался этой тварью МарданомТо наверное не знает, что он никакой не Мардан, а - Ключенков С.А.И у будущего покойника Ключенкова, среди немногочисленного потомства, есть любимый сынок:Ключенков Никита Сергеевич 09.07.1998 г.р.Паспорт 4518 713395 Телефон +79629777117И этот сынок, судя по тому что мы видим на скрине выше, готовится стать такой же тварью как и папа. Обычно вишенка от яблоньки недалеко ...Очень хочет промывать кацапне мозги. И проявляет успехи. Видимо наследственность помогла Поэтому если вы чисто случайно окажетесь в москве, где ни будь возле того ВУЗа на скринеИли в районе дома № 68/10 на Ленинском проспекте, возле квартиры 128Ну в крайнем случае на улице Молодёжной, дом 4, возле квартиры 148Или предположим вы работает гастарбайтером в доставке яндекс-еды. И вас вызовут привезти булочку на Университетский проспект в дом №5 подъезд 12Это на первом этаже, если что. Где офис фирмочки "Супермонолит". И встретите там абонента яндекс-еды с ID 97499490Не сдерживайте себя. Хорошего человека вы не обидите. Вы вообще там человека не увидите. Есть у нас подозрение что малыш Ключенков весь в папуНу а какой папа, вы уже знаете. Думается, если Ключенков-джуниор завтра простудится, заболеет или там скажем умрет. То горевать за ним никто особо не будетОпять же, криминогенная обстановка сейчас на москве ни к чертуНе знаем, почему мы сейчас об этом вспомнили?--------------------------------------------------Координати, фото 🇷🇺 🐏 баранів сюди 👉 @osint_bees_bot все уважно перевіримо і віддамо знайомому з HIMARS-ом 💥Підпишіться на наш youtube-канал Більше воєнних злочинців на нашому сайті
OSINT Бджоли ✙ Ідентифіковано воєнного злочинця – Гладилін Михайло Васильович 26.02.1988 р.н.Михайло Гладилін, уродженець Вольська, застряг у неприємній ситуації: невдале фото, українська вивіска - стало кінцем конспірації. Замість того, щоб бути обережним, як він, мабуть, планував, Гладилін, який сидить у складі підрозділу "Ахмат", просто розкрив своє обличчя як воєнного злочинця.Що ще відомо про нього?📞 Телефони:+79869949619+79878218163⚰️ Візок, на якому поки що ще їздить: ВАЗ/Lada 2108, держ. номер В761РР164.Фото Гладиліна не залишають сумнівів. На одному він у цивільному, усміхається за кермом автомобіля, а на інших – вже у військовій формі з автоматом, явно готовий до бойових дій. Ніяких пояснень не треба: він сам себе "спалив" своєю участю на окупованій території та безпосередньо у діях на Запорізькій АЕС.Незважаючи на спроби зберегти анонімність, використовуючи приватне авто і не виставляючи на загальний огляд свої дані, його ідентифіковано, і тепер він з'явиться в усіх списках воєнних злочинців.Вітаємо покидька--------------------------------------------------Координати, фото 🇷🇺 🐏 баранів сюди 👉 @osint_bees_bot все уважно перевіримо і віддамо знайомому з HIMARS-ом 💥Підпишіться на наш youtube-канал Більше воєнних злочинців на нашому сайті
Марамойка Ленка Колбасникова, русскоязычная челюсть, жившая в Германии, с местным полудурком Максом Шлюнде Любители русского мира и авторы Z-помойки После того как их выперли с Германии, что бы не убиться сходу об расеянскую действительность, осели на время в оккупированном рашней КёнигсбергеОно и правильно. Если бы Колбасниковой пришлось сходу грызть мойву в Нарьян-Маре, ее пукательная вена могла бы не выдержать. И Ленка получила бы аневризму 🤯На сегодня Германия немного прозрела и запретила этим клиническим идиотам въезд в страну на 20 лет. Что с учетом возраста старой лошади Ленки, считай пожизненноНо Ленке почему то не понравилось любить березки непосредственно под ними, там где насрано. И мы имеем прекрасное видео, где Ленка жалуется на это событие. Обратите внимание на мимику !!!Оно конечно пытается улыбаться. Но выходит хреновенько. Судя по движениям челюсти, ей это событие не очень нравится. Куда только смотрят ее скрепы?Ленка даже сподобилась выдать этот высер на немецком (вторая половина видео). Ну как на немецком? Это она думает, что те звуки, это немецкий языкПолучилось очень смешно 🤣 Рекомендуется к просмотру всем русскоязычным челюстям!Полное видео можно посмотреть по ссылке на нашем ютуб-канале https://www.youtube.com/watch?v=EFF96NkaJMA--------------------------------------------------Координати, фото 🇷🇺 🐏 баранів сюди 👉 @osint_bees_bot все уважно перевіримо і віддамо знайомому з HIMARS-ом 💥
Нещодавно по всім каналам пройшла новина, що в Чернігівській області силами одного з розвідувальних батальйонів ЗСУ була знищена елітна група російського спецназу «Сенеж». На фото – те, що залишилось від російського майора зі складу цієї диверсійної групи. Він майже добу бігав лісом, коли основна група була ліквідована, але зрештою знищили і його. Наші друзі, які знищили цю групу, люб'язно передали нам унікальний трофей задля допомоги своїм побратимам на інших ділянках фронту – шолом майора-диверсанта. Тому сьогодні ми оголошуємо збір з розіграшем цього артефакту. Правила прості: 1. Мінімальний донат для участі в розіграші – 100 грн. 2. Кратні донати збільшують шанси (тобто 200 грн = 2 шанса, 1000 грн = 10 шансів і т.д.). 3. Розіграш буде проведено у п'ятницю 23 серпня з використанням механіки розіграшів Монобанку. 4. Якщо ви донатите з картки Монобанку, зв'язатися з вами допоможе сам банк. Якщо з картки іншого банку - напишіть ваш контакт для зв'язку в коментарі до переказу. Зібрані кошти будуть передані бійцям 68-ої окремої єгерської бригади, які зараз воюють на одному з найважчих напрямків у Донецькій області. Їм дуже потрібні засоби РЕБ на авто, і ваші донати допоможуть врятувати життя наших захисників. Банка: https://send.monobank.ua/jar/7xE3y7iD2iP.S. Зважте на одну деталь. Шолом має невеличкий дефект, який тільки збільшує його цінність - отвір діаметру 5.56 мм. Хлопці кажуть що фрагменти шолома, це було останнє що прийшло на розум покидьку.