Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Дмитро Орлов - Енергодарський міський голова
Added 14 Jul 2024

Дмитро Орлов - Енергодарський міський голова

@orlovdmytroEn
Number of subscribers: 14 121
Photos: 5,500
Videos: 985
Links: 1,450
Description:
Міський голова Енергодара

👥 Number of subscribers

14 121
Average/Day:: -6
Average/Week:: -21
Average/Month:: -144

👁️ Average views per message

5 402
Average/Day:: 5,010
Average/Week:: 3,374
ERR: 38.26%

📊 Messages per Day

2.4
Last day: 4
Week average: 2.3
Average per day: 2.4

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

❗️Вже тривалий час в тимчасово окупованому Енергодарі регулярними є аварійні відключення електроенергії та водопостачання , мобільного звʼязку та інтернет. Окупаційна «влада» в інформаційному просторі на своїх телеграм-каналах намагається намалювати видимість того, як дбає про мешканців міста. Але реальна картина геть інша. І це вже яскраво відображається навіть в чатах місцевих соцмереж, де люди, які залишаються в Енергодарі, пишуть, що вони думають про роботу такої «влади» і взагалі ситуацію. До прикладу, минулого тижня енергодарці декілька діб поспіль залишались без води, світла та навіть мобільного та інтернет-звʼязку. Відповідно повноцінно не працювали місцеві магазини, заклади та установи. Через постійні перебої з живленням виникли численні проблеми з поставками та зберіганням швидкопсувних товарів. Деякі магазини перейшли на короткий робочий день, деякі не відкривались взагалі, в цілому ж суттєво поменшало продуктів на полицях.Аби мати змогу працювати під час блекаутів, практично всі торгові об'єкти почали самостійно встановлювати автономні генератори. Заклади громадського харчування встановлюють мангали для м'яса прямо під відкритим небом, буквально біля пішохідних доріжок та тротуарів- порушуючи всі санітарні норми та ставлячи під загрозу здоров'я відвідувачів.Через регулярні відключення світла виникли суттєві складнощі із постачанням та правильним зберіганням товарів першої необхідності. Зокрема, і це найважливіше, медикаментів. В умовах сильної спеки та блекаутів знайти в Енергодарі відкриту аптеку - завдання непросте. А ті, які ще працювали, залишилися без поставок та суттєво скоротили графіки роботи.💡До того ж, за відсутності світла розрахуватися енергодарці можуть лише готівкою. Оплата картками неможлива, адже без електроенергії інтернету та мобільного зв'язку у місті також немає. Однак з готівкою також складно. Через окупацію в Енергодарі залишилися лише банкомати російських банків. Але і вони під час перебоїв з живленням не працюють. Як результат - мешканці не можуть зняти готівку, розрахуватися в магазинах та аптеках, щоб купити продукти та ліки. Вже самі пропагандисти публічно звертаються до власників банківських установ з вимогою «вирішити питання негайно, бо ж скільки ж може це тривати».Постійні блекауати, бездіяльність окупаційної адміністрації, важкі умови для життя у місті вже викликають помітне незадоволення навіть серед місцевих колаборантів. Все це - наслідки "руського міру", який країна-ворог приносить із собою під виглядом "звільнення".