Source
ОНМедУ | ОНМедУ підписав меморандум про відновлення роботи клінічних баз у місь...
868 Views/Reach
2026-04-15 14:30
Message №2678
🤝 ОНМедУ підписав меморандум про відновлення роботи клінічних баз у міських лікарняхДиректорка департаменту охорони здоров’я Одеської міської ради Олена Колоденко та в. о. ректора ОНМедУ Станіслав Шнайдер підписали меморандум про відновлення роботи клінічних баз університету в міських закладах охорони здоров’я.Відновлення клінічних баз дасть студентам доступ до різнопрофільних медичних установ, ширшого спектру клінічних випадків та сучасних методів діагностики і лікування.«Міські лікарні завжди були важливою клінічною базою для підготовки майбутніх медиків. Відновлення співпраці дозволить підвищити якість освіти та забезпечити лікувальні заклади мотивованими молодими фахівцями», - зазначила Олена Колоденко.Станіслав Шнайдер підкреслив, що попри наявність власної Університетської клініки, доступ до різних лікувальних закладів розширює клінічний досвід студентів.«Це нагода переймати практичні навички та професійне мислення у лікарів із різним досвідом і підходами до лікування», - додав він.