Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - 57 окрема мотопіхотна бригада ім.Костя Гордієнка⚔️
Added 14 Jul 2024

57 окрема мотопіхотна бригада ім.Костя Гордієнка⚔️

@ompbr57
Number of subscribers: 1 498
Photos: 1,660
Videos: 230
Links: 153
Description:
Офіційний канал 57-мої окремої мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка Гаряча лінія бригади: +380954384933

👥 Number of subscribers

1 498
Average/Day:: +8
Average/Week:: +22
Average/Month:: +92

👁️ Average views per message

618
Average/Day:: 496
Average/Week:: 824
ERR: 41.26%

📊 Messages per Day

1.2
Last day: 2
Week average: 2.3
Average per day: 1.2

Logo change history

Name change history

57 окрема мотопіхотна бригада ім.Костя Гордієнка⚔️ 2025-12-06
57_brigade| official 2025-08-13
Офіційний канал 57 окремої мотопіхотної бригади ім. Костя Гордієнка 2024-07-14

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

Нагрудні знаки «Захисник Вітчизни», «Хрест лідерства», «Бойовий піхотинець» та «Народжені в боях» та подяки отримали воїни Стрілецького батальйону 57-ї ОМПБр з нагоди 4 річниці створення підрозділу. «Друзі, побратими! Хочу привітати кожного із святом і подякувати за вірну службу, витримку та вашу роботу. Ви чудово розумієте, які перед нами стоять задачі: що ми робимо, як ми робимо. Надіюсь, щоб було все без втрат і швидкого наближення миру. Дякую, хлопці.»Нагороди особисто вручив бійцям командир 57 бригади Віталій Попович.«Я кожен день бачу вашу роботу. З пункту управління, я чую доповіді, розумію ситуацію і знаю, що відбувається. Зараз, насправді, на нас дивляться всі. І сьогодні свято, хлопці, з яким я щиро всіх вас вітаю: піхотинців, командирів, медиків, кухарів — усіх, хто робить свою роботу з совістю і вкладає в неї душу. Тому що це вже не просто робота — це наше життя і історія. І я вам безмежно вдячний за це.», – звернувся командир до бійців. 👆57 окрема мотопіхотна бригада ім. Костя Гордієнка – народжені в боях!YOUTUBE l FACEBOOK l TIKTOK l INSTAGRAM l X
Ордени «За мужність» ІІІ ступеня, вручення чергових звань, нагрудні знаки «Золотий хрест» і «Бойовий піхотинець», пам'ятний знак оперативного командування «Північ», а також відзнаки «Хрест сухопутних військ» і «Народжені в боях» отримали воїни 57-ї окремої мотопіхотної бригади з нагоди Дня піхоти.З привітанням та зі словами вдячності до піхотинців звернувся командир бригади:— Я ніколи не втомлюся повторювати: я пишаюсь командувати вами. Пишаюсь стояти пліч-о-пліч із вами і бути вашим командиром. Сьогодні я хочу висловити подяку саме піхотинцям: тим, хто зараз на позиціях, хто щойно з них змінився, командирам взводів, рот і батальйонів. Сьогодні — День піхоти. Я шаную вас, поважаю і схиляюсь перед вашою хоробрістю. Дякую!До привітань наших військовослужбовців та військовослужбовиць також долучився начальник штабу 16-го армійського корпусу:«Сьогодні — день найпоширенішого і найтяжчого роду військ. Тих, хто тягне на собі основну масу цієї війни і платить найвищу ціну. Якщо на землі немає ноги піхотинця, територія не вважається ні відвойованою, ні утриманою. 57-ма — це бригада з традиціями та історією. Доказ тому — місто Вовчанськ, яке ви тримаєте вже не один рік. Тому дозвольте від себе особисто, і як командира корпуса, привітати сьогодні вас цим святом.»Вітаємо нашу піхоту з професійним святом!
Російська федерація продовжує дотримуватися ганебної практики екоциду: цинізм удару по дамбі під час весняного водопілля14 квітня ворог здійснив чергову спробу атаки на дамбу Печенізького водосховища. Росіяни застосували керовані авіаційні бомби (КАБ): чотири з них влучили в землю поблизу гідротехнічних споруд, ще дві — у воду.Вибір часу для атаки демонструє особливий цинізм окупантів. Противник намагається скористатися моментом, коли внаслідок весняного водопілля у водосховищі накопичено максимальний об'єм води. Руйнування дамби саме зараз, у період «великої води», мало б призвести до катастрофічних наслідків для громад нижче за течією, спричинивши масштабне затоплення та екологічне лихо.Не досягнувши успіху фізично, противник перейшов до інформаційно-психологічної атаки. На підконтрольних рф «псевдохарківських» пабліках почали поширювати фейки про пошкодження дамби та нібито аварійний скид води.Насправді:Дамба не пошкоджена. * Скид води відбувається у плановому контрольованому режимі.Ситуація повністю моніториться. Враховуючи досвід попередніх підступних атак, заздалегідь розроблені плани швидкого реагування на будь-які форс-мажорні обставини.Окремо сильні, разом непереможні*Відео отримано з інформаційних ресурсів противника.#Харківський_напрямок #16_армійський_корпус #16armycorps
240 днів у Вовчанську на позиціях та 4 доби пішки, аби вийти з них. Це історія бійця 57 окремої мотопіхотної бригади на псевдо “Везунчик”. Позиція була неподалік кордону з окупантами. Наш боєць, каже, навіть чув повітряну тривогу на території ворога. Завдання піхотинця на позиції: слідкувати за своїм сектором, доповідати, якщо бачиш рух ворога, за командою дати бій. – Я вважаю, що я свій обов’язок виконав. Позаду ж люди, Харків, взагалі — Україна, – каже боєць. Через активність ворожих дронів доставляти провізію на позиції була можливість тільки скидами з дронів. Таку тактику 57 бригада використовує понад рік. Ми називаємо це “дронопошта”. Кожна заміна бійців — це операція, яка планується заздалегідь, пояснює командир 57 окремої мотопіхотної бригади підполковник Віталій Попович.– Вся складність ситуації з замінами обумовлена великою кількістю FPV-дронів і великою кількістю дронів-розвідників, які постійно літають. Також погодними умовами. Втім пріоритетна задача для 57 бригади – провести ротацію бійців, які тривалий час перебувають на позиціях. Та активність ворога залежить ще від наших дій, зазначає підполковник. – Від того, яку кількість ми знищуємо, як глибоко в тилу ми здійснюємо знищення підходів ворога, як інтенсивно ми знищуємо позиції пілотів, як інтенсивно ми знищуємо й уражаємо позиції командних пунктів — це командно-спостережні пости батальйонів, рот.Нині “Везунчик” перебуває на лікуванні. Згодом на нього чекає відпустка. За вісім місяців на позиціях він схуд на 30 кілограмів, та не втратив любові до життя і вдачі. – Дали мені хлопці позивний “Везунчик”. Напевно ж, не дарма.⚔️57 окрема мотопіхотна бригада ім.Костя Гордієнка – народжені в боях!
Ми вистояли у цій важкій “битві за зиму”.Загальні втрати російських загарбників за три зимові місяці складають близько 92 850 військовослужбовців убитими і пораненими, або 1031 особа щодоби.За цей період противник втратив:322 танки, 430 бойових броньованих машин, 2 967 артисистем, 110 РСЗВ, 55 засобів ППО, п’ять літаків, один гелікоптер, 65 269 БпЛА оперативно-тактичного рівня, по одному кораблю й підводному човну, 11 927 одиниць автомобільної техніки,65 - спецтехніки.Протягом трьох зимових місяців ми ліквідували більше ворожих солдатів, ніж ворог залучив до своїх лав.У лютому 2026 року, вперше з часу Курської наступальної операції, Сили оборони України відновили контроль над більшою територією, аніж зміг захопити противник.Ми проводимо результативні активні дії на Олександрівському та Гуляйпільському напрямках. Всупереч багаторазовим реляціям російського керівництва, лише посилюємо контроль над Куп’янськом і скорочуємо в місті “поголів’я” ворожих диверсантів. Ми продовжуємо стримувати ворога в районі Покровсько-Мирноградської агломерації. Ми тримаємо стрій.Дякую українцям за стійкість і підтримку армії. Щиро вдячний українським воїнам, завдяки яким ми витримали цю складну зиму.Слава Україні!
Рік, що минає, для 57 ОМПБр пройшов на Вовчанському напрямку, у важких боях за панування на землі й в небі. Щодня ворог проводив штурми наших позицій, задіюючи авіацію, артилерію, дрони та піхоту. А ми щодня відбивали атаки. Ще влітку росіяни планували захопити Вовчанськ, проте наші позиції залишаються у місті й досі. Це результат титанічної праці бойових підрозділів, забезпечення й управління. Цьогоріч окупанти почали перетворювати наші шляхи забезпечення на кіл-зони, де на кожну автівку чекає дрон на оптоволокні, тож ми шукали рішення. Ними стали скиди продовольства для піхоти важкими бомберами та ротації бійців за допомогою роботизованих наземних комплексів. Новий рік зустрічаємо зі старими друзями. З тими, кого називаємо побратимами та посестрами, з тими, хто знає що таке війна. Й просто зараз ми продовжуємо виконувати свої завдання: утримувати позицію, вражати дронами ворожі автівки, артилерійські установки й склади, евакуйовувати пораненого побратима, надавати медичну допомогу. Вітаємо з новим, 2026 роком. Цьогоріч плануємо продовжити робити своє: захищати Україну!
Офіційне повідомлення про спроби агресора знищити Печенізьку дамбуПеченізька дамба тривалий час є об’єктом системних російських атак. Ворог намагався влучити по ній іранськими «Шахедами», авіабомбами КАБ, ракетами різних типів, «Молніями» та FPV-дронами. Лише за останні дні фіксуються декілька спроб ураження цієї ділянки. Позавчора російська ракета вдарила по дачному масиву поруч, знищивши понад десять будинків.Українська сторона давно усвідомлює потенційні ризики й готова до того, що дамба може зазнати критичних пошкоджень. Завчасно було розроблено відповідні плани реагування.Розроблені запасні маршрути руху на випадок ураження дамби. Вони активно використовувалися й раніше, і зараз повністю дозволяють забезпечити необхідну логістику.По-друге, українські підрозділи накопичили необхідні запаси матеріально-технічних засобів. Тому тимчасова ймовірна втрата можливості руху через дамбу не матиме критичного впливу на ведення бойових дій.І, по-третє, В разі необхідності, Сили оборони України готові відновити переправу у максимально стислі строки. Для цього є спеціальні інженерні засоби та фахівці, які вже працюють за напрацьованими схемами.Печенізька дамба — критично важливий об’єкт, який забезпечує водопостачання, екосистемну стабільність і безпеку десятків населених пунктів Харківщини. Спроби знищення дамби не мають жодного військового виправдання та удари по ній є невибірковим нападом на цивільний об’єкт, що прямо заборонено ст. 52 Додаткового протоколу І. Удар російських військ по Печенізькій дамбі є грубим порушенням норм міжнародного гуманітарного права та кваліфікується як воєнний злочин.Відповідно до ст. 56 Додаткового протоколу І до Женевських конвенцій (1977) заборонено здійснювати напади на споруди, що містять небезпечні сили, а саме:греблі,дамби,атомні електростанції,якщо такі дії можуть спричинити великі втрати серед цивільного населення, затоплення населених територій або масштабну гуманітарну катастрофу.Печенізька дамба — критично важливий об’єкт, який забезпечує водопостачання, екосистемну стабільність і безпеку десятків населених пунктів Харківщини. Удар по ній не мав жодної законної військової необхідності, а отже є невибірковим нападом на цивільний об’єкт, що прямо заборонено ст. 52 Додаткового протоколу І.Такі дії:ставлять під загрозу життя тисяч цивільних;можуть призвести до масштабного затоплення та техногенної катастрофи;переслідують мету тероризування населення — що є порушенням ст. 51(2) Протоколу І, яка забороняє напади, спрямовані на залякування цивільних.Окремо сильні — разом непереможні! #Харківський_напрямок#16_армійський_корпус #16armycorps #Сухопутні_війська #ЗСУ #печенізька_дамба
👁 587 25-10-01 15:34
👩‍🦳👱‍♂️Сьогодні, у День захисників і захисниць України, в очах військовослужбовців 57 окремої мотопіхотної бригади втома, проте в душі – спокій та впевненість у своїх силах. Вони понад 500 днів тримають оборону міста Вовчанськ і за цей час знищили понад 15 тисяч окупантів. З нагоди свята бійці отримали заслужені нагороди.«Сьогодні переді мною стоять не просто найкращі воїни 57 бригади, а найкращі люди нашої країни, які самовіддано захищають свою Батьківщину. Саме завдяки вашій наполегливості та мужності наша бригада є однією з найкращих серед Сухопутних військ ЗСУ», – звернувся до бійців командир бригади полковник Євген Солодаєв.Ордени «‎За мужність»‎ || та |||ступеня, Почесні нагрудні знаки командувача Оперативного командування «Північ» «‎За сумлінну службу»‎, цінні подарунки та грамоти, нагрудні знаки 57 ОМПБр «‎Народжені в боях» та відзнаки «‎Бойовий піхотинець»‌‎, грамоти від 16 армійського корпусу вручили нашим бійцям. 👆57 окрема мотопіхотна бригада ім.Костя Гордієнка – народжені в боях!
👁 1,270 25-09-21 04:34
🔥500 днів бійці 57 окремої мотопіхотної бригади ім.Костя Гордієнка тримають свою смугу оборони у місті Вовчанськ.10 травня 2024 року окупанти здійснили повторну спробу окупації цього міста на Харківщині.Вони трощили його авіацією та артилерією, заходили групами по 70-100 бійців, їхали на броньованій техніці. 57 бригада зупинила ворога та зайняла рубежі оборони. З того часу ані дня для нас не пройшло без ворожих штурмів. І навіть під час Великоднього перемир’я, під виглядом евакуаційних груп, росіяни заводили в місто своїх штурмовиків. Ця дата – 500 днів оборони міста – є можливою завдяки кожному, хто вірний військові присязі та сумлінно виконує свою роботу. Ця дата виборена кров’ю і потом піхоти, розвідки, артилерії, медиків, підрозділів забезпечення тощо. За цей час війна змінилась. Логістика та ротація на нашому напрямку – надзвичайно складні. Ми шукаємо рішення. Одне з них – власна «‎дронопошта», якою піхоті доставляють провізію. Сьогодні ми хочемо, щоб нас почули. Вісім бійців, які пройшли бойовий шлях у піхоті та розвідці розповідають про свій досвід боїв за Вовчанськ. Про важкість заходу та виходу з позицій, полонених росіян, поранення, зміни у тактиці боїв за Вовчанськ та враження від руїн міста – дивіться на нашому YouTube👇https://youtu.be/-RiDJPEr6rU?si=vMiuV9FAgXXiTzct
👁 350 25-08-19 08:49
Звання Герой України з врученням ордена «Золота Зірка» отримав боєць 57-ї окремої мотопіхотної бригади імені Костя Гордієнка Денис Лисенко.У 17-му мотопіхотному батальйоні, де служить герой, його знають за позивним «Муля». Чоловік ділиться: намагався потрапити до війська ще у 2014 та 2022 роках, однак тоді його не брали через відсутність військового досвіду. У 2023-му він знову прийшов до ТЦК.– Одного дня прийшов з роботи та й згадую, скільки молодих хлопців з мого села пішли воювати. І ті хлопці, які загинули…стільки спогадів з ними є. А вони ж молодші за мене набагато. А я що? Просто подумав, що не тим я займаюсь.Так технолог з вирощування грибів родом із Вінниччини став кулеметником. Перший бойовий вихід відбувся на Куп’янському напрямку.1 березня 2024 року поблизу Синьківки на Харківщині разом зі своїм підрозділом Лисенко штурмував укріплену позицію окупантів. Він першим прорвався до ворожих укріплень, знищив вогневу точку та забезпечив просування штурмової групи. Під щільним обстрілом евакуював пораненого побратима, врятувавши йому життя. Наступного дня старший солдат отримав поранення, але після лікування повернувся на службу.У жовтні 2024-го боєць утретє був поранений — у плече. Попри це ще 18 днів утримував позицію, відбиваючи атаки ворога кулеметним вогнем. У тому ж місяці під щільним обстрілом виніс із поля бою до точки евакуації непритомного побратима.Про себе чоловік розповідає коротко, і героїчних вчинків за собою не бачить. Втім, під час інтерв’ю, побратими просять його: розкажи як поранення на позиції зажило і ще як зброю тобі скидали! Тож «Муля» ділиться:– Оце моє третє поранення, кульове, зажило прямо на позиції. Побратими скидали дронами ліки. Так рана загоїлась.Окрім ліків дронарі 17 мотопіхотного батальйону доставлять на позиції у Вовчанськ їжу, воду, одяг та павербанки для зарядки рацій. Так одного разу «Муля» доставили ручний гранатомет «Форт».– Через дорогу від моєї позиції, може, метрах в 5, засіли росіяни. Їх треба було звідти вибити. одного я «зняв» з автомата, а от інших треба було вибити. От і передали мені “Форта”. Три дні я їх кошмарив, в результаті командування сказало припинити. Вранці двійка вибігла, мабуть, до своїх кудись.8 квітня 2025 року на позиціях у Вовчанську Денис разом із побратимами вступив у стрілецький бій із шістьма ворожими штурмовиками та особисто знищив чотирьох із них.– За два роки фізично стало важче, тим паче після чотирьох поранень. Але дійти до позицій та вийти з них я ще можу. Це характер. Да, характеру в мене вистачає. А мотивація – побратими. Треба змінювати хлопців. Хто їх замінить?Про подання на звання Героя України старший солдат дізнався від побратимів, коли вийшов з бойового завдання у Вовчанську. Згодом, 4 серпня 2025 року Президент України Володимир Зеленський, перебуваючи на командно-спостережному пункті 17-го окремого мотопіхотного батальйону, особисто зустрівся з Денисом Лисенком. Командири бригади та батальйону відзначили його бойові подвиги.