Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - 93 бригада «Холодний Яр» 2.0
Added 06 Jan 2025

93 бригада «Холодний Яр» 2.0

@ombr93HY
Number of subscribers: 259
Photos: 1,980
Videos: 567
Links: 107
Description:
Починаємо все спочатку!
Source

93 бригада «Холодний Яр» 2.0 | Я став менше писати, тому що писати особливо нема про що. Війна перест...

Telegram community logo - 93 бригада «Холодний Яр» 2.0 93 бригада «Холодний Яр» 2.0 @ombr93HY
137 Views/Reach 2026-06-03 06:20 Message №2892
Я став менше писати, тому що писати особливо нема про що. Війна перестала бути чимось сенсаційним та екстраординарним, про що людина жадібно шукає новини.З іншого боку, ця обставина змусила мене все частіше розглядати те, що відбувається з певної філософської позиції, що чудово позбавляє стресу, властивого роботі з інформацією про війну. Але такий підхід вимагає неспішного збирання з думками - тому, як ви вже напевно помітили, постів поменшало.А тепер - про що хотілося б сказати сьогодні, на тлі чергового масованого удару по Києву. Як я вже казав - наші удари по НПЗ ворога в глобальному плані ніяк не впливають на його боєздатність, і те, що сталося, - яскраве підтвердження цього. Потім, ще один неприємний факт для тих, хто в ударах по всяких Туапс і Усть-Лугам побачив надію на перемогу: обсяги відвантаження нафтопродуктів росіянами за місяць стали НАЙБІЛЬШИМИ з початку року. Так, вони все ще поступаються показниками минулого року, але тенденція очевидна: спалені НПЗ відновлюються набагато швидше, ніж ви думаєте. Тому план "Знищимо їм НПЗ - їхня економіка впаде - зникнуть кошти для ведення війни" - можна вважати безперспективним.А як щодо "логістичного локдауну"? Мирняку буде погано, наступальний потенціал знизиться – це факт. Але щоб ворожа армія "зупинилася" без палива – такого не буде. По-перше, із постачанням передових частин цілком справляються дрони, по-друге – задіяння бронетехніки на полі бою сьогодні мінімальне. Ну а по-третє – ми ж якось із цим справляємось вже приблизно як два роки!Так, якщо хтось не знав - наш передній край давно вже живе в режимі, коли ворожі дрони регулярно знищують нашу техніку постачання. І що - у нас звалився фронт?Ну і нарешті, навіть якщо нам удасться зупинити росіян, залишити їх без постачання – у нас просто немає людського ресурсу для наступа оперативного масштабу! Про стратегічний я взагалі мовчу.Який висновок з усього цього? Всі "геніальні" рішення і "лайфхаки" нашого керівництва і міноборони насправді ґрунтуються на розрахунку, що при їх застосуванні рфія не витримає, і почне розвалюватися якщо не до кінця цього року, то точно наступного.А якщо витримає та не почне розвалюватися? Про це ніхто не хоче думати. Бо цей варіант миттєво розбирає стрункий суб'єктивний план перемоги.@ombr93HY