Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - 66 ОМБр ім. князя М. Хороброго
Added 06 Jan 2025

66 ОМБр ім. князя М. Хороброго

@ombr66
Number of subscribers: 7 282
Photos: 1,960
Videos: 542
Links: 585
Description:
Офіційний канал 66 ОМБр імені князя Мстислава Хороброго. Наш ФБ: https://www.facebook.com/share/1AjVQZfbEH/?mibextid=wwXIfr

👥 Number of subscribers

7 282
Average/Day:: +2
Average/Week:: +36
Average/Month:: +55

👁️ Average views per message

2 844
Average/Day:: 3,280
Average/Week:: 2,347
ERR: 39.06%

📊 Messages per Day

0.8
Last day: 0
Week average: 0.9
Average per day: 0.8

Status change history

Officially not confirmed 2025-01-06

Wall

Telegram statistics channel

Воїни 66 ОМБр за час виконання завдань на Лиманському напрямку знищили 25 тисяч росіян! Відео 18+Підрозділи 66 окремої механізованої бригади імені князя Мстислава Хороброго б'ються на Лиманському напрямку вже три з половиною роки — з вересня 2022-го. Це найдовший термін з-поміж усіх бригад на напрямку.І за цей час чисельність втрат окупаційної армії в нашій смузі відповідальності перевалила позначку в 25 000! Це рівнозначно цілій ворожій дивізії. Та більше, ніж кількість населення міст Лиман і Святогірськ до повномасштабного вторгнення разом узятих.Три з половиною роки на Лиманському напрямку. Зі смугою відповідальності в десятки кілометрів — ми міцно тримали оборону.Зі штурмами 12 ворожих полків одночасно — ми билися за кожен клаптик української землі.Без жодних ротацій і перепочинку, але з десятками штурмів щодня — ми стисли зуби та нищили ворога!Усі ці понад три роки ми безвідмовно захищали тих, хто за нашими спинами, підставляли плече тим, хто поряд, і були нещадними до тих, хто навпроти нас.Ми звільняли Лиман, Щурове, Макіївку та Невське. Билися на рубежах Луганщини та Донеччини. Палили ворожі колони й знищували поодиноких російських штурмовиків.І сьогодні воїни 66 ОМБр імені князя Мстислава Хороброго продовжують впевнено тримати свої рубежі оборони на Лиманському напрямку. А відтак кладовище російської імперії лише зростатиме! Слава Україні!💰Підтримай воїнів донейтом📲 Слідкуй за нами:Facebook | Instagram | YouTube | Наш сайт🇺🇦Бийся разом з Хоробрими
На*бурили ворожу броню, спалили численну мототехніку та арту й знешкодили понад 300 росіян! Результати роботи 66 ОМБрУ смузі відповідальності 66 ОМБр ім. князя М. Хороброго знову гаряче! А для противника — справжнє пекло. Марні спроби росіян покращити положення своїх військ призвели лише до численних втрат в окупаційній армії.Так, лише за березень 2026 року воїни бригади Хоробрих загалом знешкодили 320 російських окупантів. Серед них:🔥 200-х — 245,🔥 300-х — 75.Крім того, підрозділи 66 ОМБр знищили ворожий БМП-3, а ще 5 БМП та БТР — уразили. Також спалені 15 мотоциклів і 10 квадроциклів. Більшість — під час провального масованого наступу, наслідки якого росіяни відхаркують досі.Робота по ворожих артилерійських системах закінчилася трьома знищеними гарматами «Д-30» та двома 120-міліметровими мінометами.Суттєві результати й у дроновій боротьбі. Знищені, зокрема, 216 ворожих «Молній» та 178 FPV.Попри відчутні втрати, противник не відмовляється від своїх планів на Лиманському напрямку. Тож роботи все ще дуже багато!💰Підтримай воїнів донейтом📲 Слідкуй за нами:Facebook | Instagram | YouTube | Наш сайт🇺🇦Бийся разом з Хоробрими
Ліквідовані майже 50 росіян та понад 20 одиниць техніки! Воїни 66 ОМБр відбили масований штурм на Лиманському напрямкуОдним з напрямків нової хвилі масованого наступу росіян на Лиманщині стала смуга відповідальності 66 ОМБр ім. князя М. Хороброго. Користуючись погіршенням погодних умов, росіяни спробували прорвати нашу оборону. Для цього лише в смузі нашої бригади задіяли понад 50 мотоциклів і квадроциклів, бронетехніку та чисельний особовий склад.Користуючись погіршенням погодних умов, росіяни спробували прорвати нашу оборону. Для цього задіяли понад 50 мотоциклів і квадроциклів, бронетехніку та чисельний особовий склад.Всього за декілька годин силами 66 ОМБр вдалося знешкодити:🚷43 окупантів;🔥6 одиниць бронетехніки знищено або уражено — здебільшого БМП-3 та БТР-82;🚳10 квадроциклів;🚳5 мотоциклів.Частина росіян розпочали відступ, так і не наблизившись до переднього краю. Плани тих, хто таки наважився поїхати на штурм, підрозділи 66 ОМБр спільно з підрозділами Третього армійського корпусу та 20 бригади безпілотних систем К-2 зруйнували вщент. Та головний результат для нас — противника вдалося знищити без втрат з нашого боку!💰Підтримай воїнів донейтом📲 Слідкуй за нами:Facebook | Instagram | YouTube | Наш сайт🇺🇦Бийся разом з Хоробрими
Окупанти пішли в наступ на семи напрямках: Третій корпус зірвав найбільшу спробу механізованого наступу рф!19 березня противник здійснив наймасштабнішу спробу прориву на Лимансько-Борівському напрямку. Росіяни залучили сили 1-ї танкової та 20-ї загальновійськової армій рф, але ворог почав нести втрати, не доїхавши до ЛБЗ.Противник пішов в атаку одночасно на 7 напрямках у смузі корпусу і задіяв понад півтисячі піхотинців, 28 одиниць бронетехніки, більше 100 одиниць мототехніки, багі й квадроциклів. За чотири години підготовлені підрозділи Трійки перетворили стрімкий прорив росіян на масштабний провал.Втрати противника в техніці: 84 одиниці мототехніки, 11 БМП і БТР та 3 танки. Уражено ТОС «Сонцепьок» і 5 гармат. Знищено 160+ ворожих БпЛА.«Півтора місяці ми спостерігали ознаки підготовки наступу. Росіяни нарощували удари КАБами по наших переправах через Оскіл, намагаючись відрізати логістику. Почали наводити власні понтонні переправи й розміновувати маршрути — це прямо вказувало на підготовку до широкомасштабного механізованого наступу.Ми готувалися: на різних напрямках були відпрацьовані оборонні дії, кожна бригада мала власний план відбиття атаки. Корпус координував ці дії — і в результаті на всіх напрямках удари було зірвано», — бригадний генерал Андрій Білецький.За добу бригади й полки корпусу знищили 405 військовослужбовців ворога: 288 — безповоротні, решта — санітарні втрати. Армії рф не вдалося захопити ні населених пунктів, ні позицій. Знищення залишків живої сили, якій вдалося вижити у кілзоні Трійки, триває.Як росія послала дві армії знищити Трійку і не вистояла проти Третьої штурмової,60-ї,63-ї,66-ї, 120-ї ОБрТрО, 125-ї ОВМБр,ПБС корпусу «KRAKEN¹⁶⁵⁴»,Lasar's group, К-2, полку «Фенікс», а також підрозділів БпС зі складу СБУ та ССО — у першому відео!Третій армійський корпус | Instagram | Facebook | YouTube | ab3.army | TikTok | Підтримати 🇺🇦
Важкі бої та 9 днів боротьби за життя. Історія «Хороброго в бою» — «Німця»«Німець» — механік-водій танкового батальйон 66 ОМБр ім. князя М. Хороброго. Невдовзі після початку повномасштабного вторгнення добровільно мобілізувався, відтак проходить службу в бригаді з перших днів її формування. Протягом бойового шляху танкісту довелося приймати участь і в стрілецьких боях.«Рано вранці ми почули голоси біля своєї позиції, по рації отримали команду відкривати вогонь. Я знищив одного противника, а інший спробував втекти через річку — так з неї більше й не виплив. Після цього нас більш як 3 доби безперервно крили міномети, дрони та СПГ»,— розповідає «Німець». Згодом позиція отримала команду на відхід. Під час виходу боєць потрапив під атаку ворожих FPV, які зруйнували укриття. Його по саму шию засипало цеглою. Через ушкодження та величезну кількість дронів вихід зайняв цілих 9 днів. Після відновлення отримав відзнаку «Хоробрий у бою». Воїн не здався, хоча сам зізнається: дуже багато разів вже хотів опустити руки.Детальніше про історію «Німця» — у слайдах.💰Підтримай воїнів донейтом📲 Слідкуй за нами:Facebook | Instagram | YouTube | Наш сайт🇺🇦Бийся разом з Хоробрими
🎞Новий рік на позиції та стрілецькі бої. Як живе й воює піхота 66 ОМБр — кадри з позиції Сьогодні поле бою з обох сторін заполонили дрони. Втім, уявити собі війни без піхоти просто неможливо. Саме воїни-піхотинці є основою будь-якого війська. Хоча й змушені в абсолютно непридатних до цього умовах.«Насправді саме перебування на позиції не таке складне. Ти знаєш свою позицію і часто навіть не маєш часу задуматися про страх. Найскладніше — на цю позицію зайти та вийти з неї»,— пояснює піхотинець «Миловар». Разом з побратимами він безперервно провів на передньому краї 103 дні. Їхня позиція відігравала ключову роль для оборони першого мехбату «KASSTA» — спостерігала за переміщеннями ворога та попереджала побратимів про його наближення.Навіть у надскладних умовах воїни знаходили час для гумору та частинки свята. Адже бойовий вихід припав, зокрема, на Новий рік.Одразу ж після виходу кожен з бійців отримав бригадну відзнаку «Хоробрий в бою». Що відзначає їхній героїзм та неабияку мужність проявлені під час виконання найважливіших завдань.🎞Реальні стрілецькі бої у 2026 році, кадри побуту та життя піхотинців на передньому краї та мотивація воїнів після сотні днів на позиціях — дивіться в сюжеті на нашому YouTube-каналі💰Підтримай воїнів донейтом📲 Слідкуй за нами:Facebook | Instagram | YouTube | Наш сайт🇺🇦Бийся разом з Хоробрими
Одним пострілом з РПГ ліквідував двох окупантів. Історія «Хороброго в бою» — «Пирятина»До війни «Пирятин» не мав постійного місця роботи й працював постійно в різних місцях. Зараз зізнається: радий, що опинився саме там, де проходить військову службу — у складі першого мехбату «KASSTA» 66 ОМБр ім. князя М. Хороброго.За плечами бійця — досвід піхотних боїв на одних з найскладніших ділянок Лиманського фронту.«До нашої позиції підходила ціла група ворожих штурмовиків. Зав'язався бій, а в мене лежав заряджений гранатомет. Вони стояли парами, і я вистрілив. Двоє були знешкоджені, але бій ще не закінчувався. Добре, що в нас було багато набоїв — похвалю нашу «службу доставки», дуже добре нас забезпечили боєкомплектом»,— розповідає «Пирятин». У ході бою ворожі штурмовики з пораненнями відступили, а за успішно відбитий штурм і двох знищених ворогів влучним пострілом «Пирятин» отримав відзнаку «Хоробрий в бою». Цю відзнаку можуть отримати лише ті воїни бригади Хоробрих, які проявили себе саме на передньому краї оборони, стримуючи ворога у важких стрілецьких боях.Детальніше про історію «Пирятина» — у слайдах.💰Підтримай воїнів донейтом📲 Слідкуй за нами:Facebook | Instagram | YouTube | Наш сайт🇺🇦Бийся разом з Хоробрими
Вісім бойових виходів, десятки знищених ворогів та два поранення. Історія «Хороброго в бою» — «Кедра»До військової служби Володимир займався виробництвом меблів, але за мобілізацією потрапив до лав 66 ОМБр ім. князя М. Хороброго. Сьогодні воїн проходить військову службу в лавах 3 мехбату «Fireflies».«Перший мій бій був на позиції неподалік Рідкодуба. До нас наближалися двоє військовослужбовців противника, в одного з них був кулемет. Я розумів, що з моїм автоматом проти кулемета в мене небагато шансів. Тому закидав противника гранатами. А коли вони були затиснуті до землі, нам вдалося їх знищити»,— розповідає «Кедр». Загалом за той вихід він з побратимами втрьох знищили 8 військовослужбовців противника. А вже опісля отримав відзнаку «Хоробрий в бою». Це нагорода для тих воїнів, хто дивиться ворогу просто в очі та демонструє справжню відвагу безпосередньо на полі бою.Детальніше про історію «Кедра» — у слайдах.💰Підтримай воїнів донейтом📲 Слідкуй за нами:Facebook | Instagram | YouTube | Наш сайт🇺🇦Бийся разом з Хоробрими
Дві успішні евакуації за допомогою НРК за одну добу! Деталі успішної операціїНещодавно перший мехбат «KASSTA» провів одразу дві успішні евакуації поранених побратимів за допомогою наземних роботизованих комплексів. В ефірі телеканалу «Ми — Україна» заступник командира батальйону з позивним «Тімоха» поділився деталями операції.За його словами, перед самою операцією проводилася низка заходів, зокрема планування, вивчення маршрутів та підготовка захисту від ворожих БпЛА.«Сама евакуація тривала майже всю ніч. Оператори НРК працювали всю ніч, ми дуже хвилювалися. Евакуація поранених — це найбільш хвилююча операція. Адже ти постійно стежиш, щоб на кожному з етапів виїзду до точки евакуації все було за планом»,— розповів «Тімоха». Крім того, військовослужбовець розповів про оперативну обстановку в смузі відповідальності 66 ОМБр ім. князя М. Хороброго. Відзначивши, що противник підтримує високий рівень тиску.«Намагаються інфільтруватися в наші бойові порядки. Але завдяки успішній взаємодії та ефективності безпілотних систем ми зупиняємо їхні просування»,— акцентував заступник командира батальйону «KASSTA». Детальніше — дивіться у відео.📲 Слідкуй за нами:Facebook | Instagram | YouTube | Наш сайт🇺🇦Бийся разом з Хоробрими
Нарукавний знак 66 ОМБр — у колекції принца Гаррі!Сьогодні українців розчулило відео з соціальних мереж герцогині Сассекської Меган, на якому її чоловік принц Гаррі поряд з власною колекцією нарукавних знаків підрозділів Збройних Сил України. Серед них — і нарукавний знак 66 ОМБр ім. князя М. Хороброго.Сама колекція стала подарунком герцогу Сассекському під час Ігор нескорених у 2025 році. У них брав участь наш побратим, бойовий медик і ветеран 66 ОМБр Ярослав «Гіпократ».На тих змаганнях воїн виборов зокрема «срібло» в дисципліні бігових лиж. А опісля разом зі збірною командою України подарував принцу Гаррі свій шеврон.«Він доволі проста, приємна людина, як і його дружина. Коли ми взяли третє місце з волейболу, тоді саме грали з Великою Британією, принц підійшов до нас і привітав»,— розповідав «Гіпократ». До слова, свою колекцію шевронів, серед яких і нарукавний знак 66 ОМБр, на тих Іграх нескорених отримав також і прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо.Фото: Invictus Games: Team Ukraine📲 Слідкуй за нами:Facebook | Instagram | YouTube | Наш сайт🇺🇦Бийся разом з Хоробрими