Source
66 ОМБр ім. князя М. Хороброго | На*бурили ворожу броню, спалили численну мототехніку та арту й знешкод...
2 880 Views/Reach
2026-04-01 07:02
Message №2442
На*бурили ворожу броню, спалили численну мототехніку та арту й знешкодили понад 300 росіян! Результати роботи 66 ОМБрУ смузі відповідальності 66 ОМБр ім. князя М. Хороброго знову гаряче! А для противника — справжнє пекло. Марні спроби росіян покращити положення своїх військ призвели лише до численних втрат в окупаційній армії.Так, лише за березень 2026 року воїни бригади Хоробрих загалом знешкодили 320 російських окупантів. Серед них:🔥 200-х — 245,🔥 300-х — 75.Крім того, підрозділи 66 ОМБр знищили ворожий БМП-3, а ще 5 БМП та БТР — уразили. Також спалені 15 мотоциклів і 10 квадроциклів. Більшість — під час провального масованого наступу, наслідки якого росіяни відхаркують досі.Робота по ворожих артилерійських системах закінчилася трьома знищеними гарматами «Д-30» та двома 120-міліметровими мінометами.Суттєві результати й у дроновій боротьбі. Знищені, зокрема, 216 ворожих «Молній» та 178 FPV.Попри відчутні втрати, противник не відмовляється від своїх планів на Лиманському напрямку. Тож роботи все ще дуже багато!💰Підтримай воїнів донейтом📲 Слідкуй за нами:Facebook | Instagram | YouTube | Наш сайт🇺🇦Бийся разом з Хоробрими