Source
Оленка вєщає | Маленький апдейт по проектам і всьому-всьому:) - гроші по гранту прийш...
135 Views/Reach
2026-02-21 10:52
Message №677
Маленький апдейт по проектам і всьому-всьому:) - гроші по гранту прийшли і вже всі розійшлися) тепер квест з *: забрати холодильну камеру зі складу, перевозити тільки стоячи, а вона майже 2м висотою, доріг нема і 4-5тис на доставку теж :) - перший сир зробили. Політ нормальний але логістика 🤪 - працівниця живе в сусідньому селі, а дороги то снігом замело то відлигою попливло. До етапу ходити пішки чи їздити на велосипеді ще місяці три а молоко є вже зараз. І сир треба зараз. Тому шукаємо їй будинок в мене під боком. Може навіть купимо- пройшла відбір на грантову програму для жінок-фермерок. Дасть Бог - купим похолоджувач молока. Ну щоб вже зовсім по-професійному 🤘- нарешті розібралися зі звітами в податкову, зробила електронний підпис в податковій(для фг і ТОВ все не як в людей). Але моя бухгалтерка манала той фг і треба буде шукати когось або розбиратися самій. + виявляється ще треба подавати статистику щомісяця 🤪 життя мене до такого не готувало- ситуація з айтішною роботою поки без змін - проходжу співбесіди але поки без результатів. Треба вчити мало не з нуля все що знала і не знала. Таке. - вирішила поставити на паузу етсі - продажів мало, до окупності ще далеко, а оплачувати це все більше нема як . Можливо потім зробимо переоцінку всього і подумаємо як заробляти, а не дарувати людям футболки- ми з чатом гпт прийшли до висновку, що з такою кількістю задач, які я на себе взяла, мені ні вітаміни, ні медитації не допоможуть. Треба ще з себе якось знімати питання і задачі. Які саме і як - хз. Чекати що саме розсосеться не доводиться. Але надія вмирає останньою🤷🏻♀️На терапевтичній групі прозвучало «в тебе ніби постійний survival квест» і так воно і є) як і у всієї країни) тільки я створила свій власний квест, в якому маю хоч якийсь мінімальний вплив на результат) і мені це нра :) фігачим далі)