Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Оперативне командування "Північ" Сухопутних військ Збройних Сил України
Added 06 Dec 2025

Оперативне командування "Північ" Сухопутних військ Збройних Сил України

@ok_pivnich1
Number of subscribers: 10 139
Photos: 16,300
Videos: 2,029
Links: 5,080
Description:
орган військового управління Сухопутних військ Збройних Сил України. Слава Україні! Смерть ворогам!

👥 Number of subscribers

10 139
Average/Day:: -7
Average/Week:: -19
Average/Month:: -116

👁️ Average views per message

1 135
Average/Day:: 1,130
Average/Week:: 1,107
ERR: 11.19%

📊 Messages per Day

4.5
Last day: 7
Week average: 5.1
Average per day: 4.5

Status change history

Officially not confirmed 2025-12-06

Wall

Telegram statistics channel

#захищай_своє #прості_люди_непроста_робота Олексій, командир батареї 68 окремої артилерійської бригади, до війни керував відділенням банку. Строкової служби не проходив, але у 2015 році потрапив до війська й відкрив для себе артилерію. Після демобілізації він повернувся до цивільного життя, однак 24 лютого 2022 року знову прийшов до ТЦК. За час служби Олексій став офіцером, працював у мінометних та артилерійських підрозділах, а згодом свідомо перевівся до 68 ОАБр, щоб далі розвиватися саме як артилерист.Для нього командир батареї - це не просто посада. Це відповідальність за людей, за їхню підготовку, злагодженість і шанси повернутися додому живими.« Офіцерство - це можливість створювати. Формувати колектив, берегти людей, побудувати роботу підрозділу так, щоб мінімізувати втрати й повернути додому максимальну кількість хлопців живими та здоровими».У роботі з підлеглими Олексій робить ставку на зміст, довіру та пояснення. Він переконаний: дорослу людину неможливо навчити силою, якщо вона не розуміє,
#ціль_цивільні #target_civilian рф продовжує обстрілювати територіально підпорядковані ОК "Північ" області, порушуючи правила ведення війни тероризуючи мирне населення, знищуючи інфраструктуру. За минулу добу і станом на ранок 02.06.2026 року зафіксовано:📍 Чернігівщина: 33 обстріли. Внаслідок ударів БпЛА травмовані троє цивільних, серед яких - 15-річний хлопець. 📍 Київ: внаслідок масованого нічного обстрілу відомо про трьох загиблих та 65 постраждалих, серед яких -- троє дітей. Пошкоджені житлові будинки та цивільна інфраструктура.📍 Київщина: відомо про трьох постраждалих.Виникли пожежі у житловому секторі та на об’єктах цивільної інфраструктури у Бучанському, Вишгородському, Фастівському районах.📍 Полтавщина: поранено цивільного. Зафіксовані влучання БпЛА та ракет у Лубенському районі. 📍 Сумщина: російські війська здійснили майже 80 обстрілів по 27 населених пунктах в 20 територіальних громадах. Внаслідок ударів БпЛА постраждали 9 цивільних, серед них - дитина. ➡️ Подробиці за посиланням
#ціль_цивільні #target_civilian рф продовжує обстрілювати територіально підпорядковані ОК "Північ" області, порушуючи правила ведення війни, тероризуючи мирне населення, знищуючи інфраструктуру. За минулу добу і станом на ранок 24.05.2026 року зафіксовано:📍 Чернігівщина: ️війська рф атакували чотири прикордонні громади: Новгород-Сіверську, Семенівську, Сновську та Городнянську. Під вогнем опинилися щонайменше 12 населених пунктів.▪️ ворог атакував Чернігів безпілотниками. Пошкоджений приватний будинок. Постраждали дві жінки. Уранці через удар БпЛА загорілася господарська будівля. Ще один дрон упав біля приватного подвірʼя. 📍 Сумщина: російські війська здійснили майже 90 обстрілів по 43 населених пунктах у 21 територіальній громаді. Внаслідок атак безпілотників один цивільний загинув, четверо дістали поранень. ▪️️ У Краснопільській громаді загинув цивільний.▪️️ Четверо людей було поранено у Ворожбянській, Глухівській, Миколаївській сільській, Середино-Будській громадах. ➡️Подробиці за посиланням
СБУ та Сили оборони проводять посилені безпекові заходи у північних регіонах УкраїниНа виконання рішення Ставки Верховного Головнокомандувача, Президента України Володимира Зеленського СБУ та інші підрозділи Сил оборони проводять комплекс посилених заходів безпеки в північних областях нашої держави. Вказані заходи є безпрецедентними за кількістю залучення сил та засобів на територіях, що межують з росією та білоруссю і будуть дієвим стримуючим фактором на будь-які агресивні дії чи операції ворога та його союзника.Відповідну роботу координує Антитерористичний центр при СБУ, а участь окрім підрозділів Служби безпеки беруть також Національна поліція, Збройні сили, Національна гвардія та Державна прикордонна служба.Комплексні заходи передбачають масштабні дії на випередження у сферах контррозвідувального і контрдиверсійного захисту на території Чернігівської, Київської, Житомирської, Волинської та Рівненської областей.Передусім робота відповідних груп буде спрямована на недопущення проникнення ворога у райони прикордоння, вчинення диверсійно-терористичних проявів, ведення підривної та розвідувальної діяльності, інших воєнних злочинів.Зокрема, Сили оборони України будуть:▪️ здійснювати посилену перевірку громадян, які перебувають на території проведення безпекових заходів;▪️ проводити огляд території та окремих приміщень для виявлення заборонених до обігу предметів;Превентивна робота відбувається з урахуванням правового режиму воєнного стану.Під час її проведення можливі обмеження проходу та проїзду вулицями окремих населених пунктів, перевірка документів громадян та огляд автомобілів.Просимо громадян із розумінням поставитися до можливих незручностей та належним чином реагувати на законні дії та вимоги правоохоронців, мати з собою документи, що посвідчують особу, дотримуватися режиму комендантської години.Наголошуємо, що у своїй діяльності Сили оборони України дотримуються принципу законності, конституційної недоторканності прав і свобод громадян.Дякуємо усім побратимам та усім Силам безпеки та оборони, спільно з якими ми захищаємо Українську Державу! Слава Україні!Джерело: Служба безпеки України
#ціль_цивільні #target_civilian армія рф продовжує обстрілювати територіально підпорядковані ОК "Північ" області. рф підступно тероризує мирне населення, знищує цивільну та критичну інфраструктуру. За минулу добу і станом на ранок 04.05.2026 року зафіксовано:📍 Чернігівщина: ▪️ Протягом ночі ворог кілька разів обстрілював Семенівку FPV-дронами й ударними БпЛА типу «Молнія». Поранено цивільного. Зазнала пошкоджень цивільна інфраструктура.▪️ Внаслідок атаки пф пошкоджений енергооб'єкт у Новгород-Сіверському районі. Знеструмлені понад 14 тисяч абонентів.📍 Сумщина: російські війська здійснили майже 40 обстрілів по 35 населених пунктах у 15 територіальних громадах. Шестеро цивільних дістали поранень.▪️У Ворожбянській, Глухівській та Краснопільській громадах внаслідок атаки дронів поранено трьох цивільних.▪️ У Шосткинській громаді внаслідок влучання БпЛА травмовані троє жінок.▪️ У Сумській громаді пошкоджено приватний будинок, приміщення навчального закладу, автомобіль.➡️ Подробиці за посиланням
#ціль_цивільні #target_civilian армія рф продовжує обстрілювати територіально підпорядковані ОК "Північ" області. Порушуючи правила ведення війни, рф цинічно та підступно тероризує мирне населення, знищує цивільну та критичну інфраструктуру. За минулу добу і станом на ранок 26.04.2026 року зафіксовано:📍 Чернігівщина: 47 обстрілів. 84 вибухи. ▪️ Російські безпілотники атакували село Будо-Вороб’ївська Новгород-Сіверської громади. Пошкоджений дах та посічено фасад жилого будинку. Руйнувань зазнали господарські споруди на території подвір'я.▪️ Зафіксовано кілька локацій влучань російських БпЛА у Чернігові - у північній та північно-східній частинах міста. Внаслідок атаки пошкоджені вікна у багатоквартирному будинку та територіальному центрі соціального обслуговування, пошкоджена територія ринку, постраждала релігійна споруда. Є влучання по об’єктах цивільної інфраструктури.📍 Сумщина: ▪️ Ворог завдав удару по цивільним на території Білопільської громади. Загинуло двоє цивільних.➡️ Подробиці за посиланням
#ціль_цивільні #target_civilian армія рф продовжує обстрілювати територіально підпорядковані ОК "Північ" області. рф цинічно та підступно тероризує мирне населення, знищує цивільну та критичну інфраструктуру. За минулу добу і станом на ранок 25.04.2026 року зафіксовано:📍 Чернігівщина: "Герань" атакувала Семенівську центральну міську лікарню. Пошкоджень зазнала котельня. Також уламками побило скло в автомобілі, що належить медзакладу.📍 Київщина: у Білій Церкві внаслідок атаки виникла пожежа та сильне задимлення. 📍 Черкащина: у Черкаському районі уламки ракети пошкодили приватний будинок. 📍 Сумщина: російські війська здійснили понад 130 обстрілів по 41 населеному пункту в 22 територіальних громадах. Постраждали двоє цивільних.▪️ У Буринській та Шосткинській громаді внаслідок атаки БпЛА поранень дістали двоє жінок. ▪️ У Шосткинській громаді пошкоджено приватні будинки, господарчу споруду, багатоквартирний будинок, нежитлове приміщення, об’єкт цивільної інфраструктури.➡️Подробиці за посиланням
#ціль_цивільні #target_civilian армія рф продовжує обстрілювати територіально підпорядковані ОК "Північ" області. рф тероризує мирне населення, знищує цивільну та критичну інфраструктуру. За минулу добу і станом на ранок 18.04.2026 року зафіксовано:📍 Чернігівщина: внаслідок атаки рф пошкоджено важливий енергооб'єкт у Ніжинському районі. Знеструмлено 380 тисяч абонентів у містах Чернігів, Прилуки, Ніжин, Славутич, Чернігівському, Ніжинському і Прилуцькому районах.📍 Полтавщина: вночі ворог атакував одне з промислових підприємств у Миргородському районі. Унаслідок падіння БпЛА пошкоджено обладнання.📍 Сумщина: російські війська здійснили майже 60 обстрілів по 24 населених пунктах в 14 територіальних громадах області.▪️ У Глухівській громаді знищено приватний будинок господарчі споруди, пошкоджено приватні будинки, господарчі споруди, автомобіль.▪️ В Есманьській громаді зруйновано приватні домоволодіння, господарчі споруди.▪️ У Шалигинській громаді - приватні будинки.➡️ Подробиці за посиланням
#ціль_цивільні #target_civilian армія рф продовжує обстрілювати територіально підпорядковані ОК "Північ" області. рф підступно тероризує мирне населення, знищує цивільну та критичну інфраструктуру. За минулу добу і станом на ранок 15.04.2026 року зафіксовано:📍 Чернігівщина: 33 обстріли. 59 вибухів.▪️ протягом 14 квітня Чернігів перебував під атаками ворожих дронів. Зафіксовано влучання в адміністративні будівлі в центрі Чернігова. Наразі відомо про двох постраждалих цивільних. ▪️ У Семенівці через удар «Молнії» пошкоджене приміщення «Укрпошти» й легковики. 📍 Київщина: внаслідок обстрілів у Білій Церкві пошкоджено виробниче приміщення підприємства, в Обухівському районі - господарчі будівлі.📍 Черкащина: внаслідок повітряних атак ворога по Черкасах загинув восьмирічний хлопець, ще 18 цивільних дістали поранень, серед них - дитина. 📍 Сумщина: російські війська здійснили майже 80 обстрілів по 22 населених пунктах. ▪️ В Есманьській громаді зруйновано приватний будинок.➡️ Подробиці за посиланням
#ціль_цивільні #target_civilian армія рф продовжує обстрілювати територіально підпорядковані ОК "Північ" області. рф цинічно тероризує мирне населення, знищує цивільну та критичну інфраструктуру. За минулу добу і станом на ранок 14.04.2026 року зафіксовано:📍 Чернігівщина: 56 обстрілів. 82 вибухи.▪️ На околиці Чернігова пошкоджений фасад і вікна в оселі через атаку «Герані». Загорілася суха трава - вогонь загасили. ▪️ У Добрянській громаді дрон пошкодив одну з будівель лісництва ДП «Ліси України», у Городнянській - житло й непрацюючу автозаправку. ▪️ Російський безпілотник вдарив по приватному подвір’ю в Семенівці - пошкоджені житлові будинки. 📍 Сумщина: російські війська здійснили понад 80 обстрілів по 26 населених пунктах в 14 територіальних громадах. Одна людина загинула, ще одна дістала поранень. ▪️ У Глухівській громаді через удар ворожого безпілотника по автівці загинув цивільний.▪️ У Білопіллі внаслідок влучання ворожого БпЛА в автомобіль поранений чоловік.➡️ Подробиці за посиланням